Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: LG BD670 - problém s přehráváním souborů .MTS, prosím poraďte

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Dagy2 Zobrazit příspěvek
    zmenil som ts na MKV. Telka síce v pohode, ale stratila zvuk
    pozri nastavenia mmg, ci nahodou nemas zapntu kompresiu trackov - treba zvolit "None" (idealne to uplne vypnut v nastaveniach, nech to nemusis robit stale pre kazdy track)
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

wintermute, dík za tip. Stiahol som VideoRedo a "premenoval" ts súbory zo SAT prijímača TechniSat Digicorder HDS2:
    - Tieto ts súbory vie LG TV prehrať cez DLNA z NAS priamo, ale pokiaľ je to SD nahrávka 720x576 pixlov tak sa na obrazovke zobrazí v pixloch 720x576 - t.j. na obrazovke 1920x1080 je len malý obdĺžnik v strede a nedá sa roztiahnuť na celú obrazovku.
    - Pokiaľ sa takýto súbor prehráva cez LG BD660 tak sa dá obraz na telke ľubovoľne zväčšovať a upravovať.
    - ts súbory priamo BD660 nevie prehrať ani cez DLNA ani priamo cez CIFS.

Otvoril som súbor ts vo VideoRedo a hneď dal uložiť ako MPEG2-MKV, MPEG4-MKV, MPEG2-MPG.
    Súbor MPEG2-MKV zmenšil pôvodný záznam z ca 30MB (5min záznam) na 28MB. Ale obraz OK, prehrávanie v BD660 OK!
    Súbor MPEG4-MKV zmenšil záznam na 4MB - BD660 ho prehrá, ale obraz je ako z najhoršieho šitu - štvorčekovanie, mazanie
    Súbor MPEG2-MPG zmenšil záznam na 24MB, prehratie OK, obraz v hornej časti vlnkuje.

V každom prípade, je toto "premenovanie" podstatne rýchlejšie než konverzia programom TechniSat Mediaport . Navyše tu sa dajú premenovať aj ts4, ktoré Mediaport nevie skonvertovať.
    Takýmto uložením sa dá získať jednotná štruktúra pre BD660 a nemusím špekuľovať, ktoré filmy na čom prehrať.

P.S: inak je to ale u LG TV LW650 -> ts, ts4 prehráva OK, súbor uložený ako MPEG2-MKV spôsobí reštart TV a zapnutie na posledne zvolený HDMI vstup....
    Naposledy upraveno uživatelem Dagy2: 04-11-2012 v 22:24

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

POKRAČOVÁNÍ - trochu jsem testoval a zjišťoval:

"Můj BD670 nezobrazuje ve složkách soubory s příponou .MTS což jsou HD videá natočené HD kamerou. Video kodek tam je AVCHD a dle specifikace by to tento přehrávač měl umět přehrát."

Doma mám ještě BD660 což je nižší model a ten soubory .MTS zobrazuje a přehrává zcela v pořádku.
    Už jsem zkusil téměř vše !!!!!
    Hodně jsem to řešil na tomto diskusním fóru (v angličtině): http://www.avsforum.com/t/1317645/of...es-thread/1980
    Jsem tam veden jako "Joki" a je to asi ten nejdelší příspěvk.

Teď posledně jsem zkoušel různé kombinace firmwarů SERVO i MAIN, v žádné kombinaci se soubory s příponou .MTS neobjevují.
    Dále jsem se pokusil nahrát do BD670 firmware z BD660, ale to samozřejmě jak jsem očekával nebylo možné.

Moc prosím ty z vás, co máte BD670, vyzkoušejte toto malé video (pouze 3MB) Děkuji.
    http://bluegoof.sweb.cz/14.MTS

Napište mi pak zda:
    1) soubor s příponou .MTS byl ve složce vidět?
    2) byl přehrán v pořádku?

Nevíte prosím vás v čem by mohl být problém?
    Jak je vůbec možné, že nižší model BD660 tyto soubory zobrazuje a bezproblémově je přehrává a vyšší model BD670 je ani nezobrazí????
    A když jsem přejmenoval příponu na .M2TS což je taky AVCHD video, tyto soubory už vidět jsou, ale nepřehrávají se a přehrávač napíše že rozlišení videa není podporováno. A to je blbost, je to 1920 x 1080 video z kamery!!!!

Všem děkuji za rady a pomoc.
    Skutečně si vážím vaší pomoci.
    Martin

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

A ještě jedna prosbička,
    na stránkách LG (českých, britských i světových) jsem založil dotaz na podporu aby se zabývali tímto problémem.
    Nejdříve chodily emailem nic neříkající odpovědi až teprve dnes někdo volal.

Paní po mě chtěla výrobní číslo přehrávače, to já ale bohužel nemám. Vzádu na přehrávači my chybí štítek s výrobním číslem.
    Přehrávač BD670 jsem dostal od kámoše a toto jsem neřešil.

Pokud někdo z vás by taky chtěl vyřešit problém s nepřehráváním .MTS souborů a nevadilo by vám poskytnou výrobní číslo přehrávače,
    prosím napište jej sem, nebo na můj email: bluegoof@seznam.cz

Moc děkuji. Martin

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Dobrý den,
    tak na fóru avsforum.com jeden majitel BD670 vyzkoušel soubor .MTS a má to stejné jako já, složka se mu zobrazuje zcela prázdná.
    Prosím vás, vyzkoušejte to taktéž.
    A druhá věc k tomu seriovému číslu, prosím vás pošlete mi někdo to seriové číslo, nejedná se předse o nijak citlivý údaj.
    Kdyby byly BD670 ještě na prodejnách, zašel bych tam a rovnou si ho opsal.

Předpokládám že to co řeším já, zajímá i někoho dalšího z vás. Předse máte HD kamery co točí AVCHD soubory s příponou .MTS nebo .M2TS
    A to že vám to BD670 nepřehrává, vás neštve?
    BD660 to zvládá zcela bez problémů.
    A pokud by se mi podařilo donutit LG aby v dalším firmware tuto chybu opravili, snad by to bylo dobré pro nás pro všechny.
    Dál mě napadá s tím sériovým číslem, zda nevíte kde v Praze v jaké prodejně ještě jsou a já si tam zajedu číslo opsat. Nebo mi jej rovnou opište prosím a dejte sem na fórum.

Všem moc děkuji, Martin

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Vyzkoušel jste někdo můj videoklip z kamery Panasonic, soubor 14.MTS ?????
    Zobrazuje vám BD670 tento soubor?

A ještě jednou prosím o to sériové číslo k BD670, ničeho se nebojte, o nic nejde.

Děkuji, Martin

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

bd 660 subor prehra v pohode.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Plazma: Poradte s prěhráváním souborů AVi na plazmě
    Od tomasba v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1