Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 61 1231151 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 911

Téma: VU+ Solo2 a Duo2

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2010

Zdravím,

máte někdo bližší informace o těchto nových modelech?

1) Kdy budou u nás v prodeji?
    2) Ceny?
    3) Bude tam skutečně nový operační systém XBMC4STB?

Petr
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Ad 1) čekají se snad na vánoce

Registrace
    Feb 2011

Tak pokud to není fake, tak Solo2 (a pravděpodobně tedy i Duo2) bude mít 1Gbit LAN: http://www.vuplus-community.net/boar...ack-hole.9982/, kopie přes CIFS 30-35 MB/s, což není vůbec špatné!

Na jednom českém eshopu jsem viděl plánovaný termín naskladnění 17.12.2012, už jsou venku image VTI a BlackHole.

Nováček
    Registrace
    May 2010

Myslel jsem, že VU+solo2 je jednotuner a VU+duo2 dvoutuner. V popisech např. na AB-com i na zahraničních recenzích je u VU+solo2 =2xDVB-S2 tuner. Jinak rozdíl je v procesorech, DUO2 má jiný displey(Color TFT LCD) aj.(e-sata,RAM).

Nováček
    Registrace
    May 2010

Jeden náš e-shop nabízí VU+solo2 za 8000kč+doprava. Mají tam uvedeno 15.12.2012?,což bude asi termín dodání.

Registrace
    Feb 2011

To bylo u starých modelů. Solo 2 má dualtuner. Viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...l=1#post431503

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2010

Tak jsem se těšil, že tam bude jako hlavní aplikace XBMC, konkrétně XBMC4STB jak se někde psalo, ale jak to vypadá, tak asi ne...

Registrace
    Feb 2011

Asi první česká recenze VU+ Solo2 na Parabole: http://www.parabola.cz/clanky/4851/v...ykon-nade-vse/

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od PV_ox Zobrazit příspěvek
    Tak jsem se těšil, že tam bude jako hlavní aplikace XBMC
    zato mas klienta v novej verzii XBMC 12 RC1 uz v default instalacii (bez nutnosti cokolvek doinstalovavat) Plati to aj pre ostatne stroje beziace na E2:
    Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: thumb_xbmc_2.jpg 
Zobrazení: 683 
Velikost: 137.0 KB 
ID: 20847

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Asi první česká recenze VU+ Solo2 na Parabole: http://www.parabola.cz/clanky/4851/v...ykon-nade-vse/
    Na recenzii medzi viacerými perlami najviac pobaví veta:
    "V poslední řadě připomenu, že přijímač podporuje příjem a zobrazování 3D kanálů, bohužel nemám k dispozici 3D televizor, takže tuto vlastnost mohu popsat jen teoreticky".

Existuje nejaký prijímač, ktorý toto nepodporuje?

Registrace
    Feb 2011

Možná Technisat, u něj bych se nedivil .

Teď vážně - každopádně jsem rád alespoň za nějaké info a myslím že to je lepší poměr cena/výkon (už kvůli dvěma tunerům a CI) než Xtrend ET-6500. A potvrzení 1GBit LAN s 30MB/s kopie z filesystému potěší. Škoda že nevyzkoušel víc MMC funkce, konečně by to mohla být použitelná náhrada i za MMC pro přehrávání. Fotky zevnitř ukazují na poměrně "čisté" provedení.

Co se týká 3D - např. cokoli od DigiTV...
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 16-12-2012 v 12:22

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    zato mas klienta v novej verzii XBMC 12 RC1 uz v default instalacii (bez nutnosti cokolvek doinstalovavat) Plati to aj pre ostatne stroje beziace na E2:
    Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: thumb_xbmc_2.jpg 
Zobrazení: 683 
Velikost: 137.0 KB 
ID: 20847
    Jo jo, to já vím, ale protože používám XBMC na více zařízeních uvítal bych, kdyby i zde bylo XBMC jako hlavní systém (jak bylo v některých prvních zprávách uváděno) a to především z důvodu jednotného ovládání, přístupu ke společné knihovně filmů a hudby, apod.

Registrace
    Feb 2011

Pořád je to v první řadě DVB-S STB a ne MMC, takže já jsem docela rád za E2.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

Možná Technisat, u něj bych se nedivil .
    možno by si sa divil aj mnohým iným veciam
    aby si si nemyslel že sedím niekde vo svojej krabici od TechniSatu momentálne potrebujem ďalšie dva SAT prijímače pretože káblovka ktorú používam pre vedľajšie dve telky sa už nedá pozerať.
    ET9500 je teraz v špeciálnej akcii dokonca aj s konfiguráciou o ktorej tu vždy hovoríš že to predajca urobí za teba - pretože naozaj nemám čas hľadať pluginy napr.pre EPG ktoré nahráva do pamäti a pod (to som si myslel že je fakt v prístroji za 15kilo v základe) - ale po štúdiu obrázkov od jarina vo vedľajšom vlákne mi to pripadá ako iphone a to je to, čo naozaj asi nechcem.

Teď vážně - každopádně jsem rád alespoň za nějaké info a myslím že to je lepší poměr cena/výkon (už kvůli dvěma tunerům a CI) než Xtrend ET-6500. A potvrzení 1GBit LAN s 30MB/s kopie z filesystému potěší. Škoda že nevyzkoušel víc MMC funkce...
    z vyššie uvedeného dôvodu som pozorne čítal recenziu ešte skôr než si dal na ňu link. veľmi ma prekvapil amatérsky prístup recenzie na tak odbornom fore. Preto je otázkou čo z toho je skutočne odskúšané a čo vyčítal ten pán u starého gugla.

blbá otázka na záver, ako funguje karta CYFRA+ v linuxových prijímačoch? Beží to v čítačke keď sú karty párované s CI-modulmi?
    Naposledy upraveno uživatelem Dagy2: 16-12-2012 v 14:54

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od PV_ox Zobrazit příspěvek
    především z důvodu jednotného ovládání, přístupu ke společné knihovně filmů a hudby, apod.
    Prave v 12tke sa mi tie moznosti, ktore na obrazovke viditelne su, zdaju celkom skromne, cize predpokladam, ze by to museli znacne prekopat.

Co je vsak perspektivne do buducna, konecne toto riesi moznost komfortneho (teda nie nejaky link pre VLC player), pozerania napriklad v 4 clennej domacnosti, kde je jeden hlavny TV, 1-3 dalsie notebook/PC/smartfon, bez nutnosti kupovat dalsie STB+karty a tahat kable. A za rozumne peniaze.

Strana 1 z 61 1231151 ... PosledníPoslední