Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 61 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 912

Téma: VU+ Solo2 a Duo2

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od Dagy2 Zobrazit příspěvek
    1) z vyššie uvedeného dôvodu som pozorne čítal recenziu ešte skôr než si dal na ňu link. veľmi ma prekvapil amatérsky prístup recenzie na tak odbornom fore. Preto je otázkou čo z toho je skutočne odskúšané a čo vyčítal ten pán u starého gugla.
    2) blbá otázka na záver, ako funguje karta CYFRA+ v linuxových prijímačoch? Beží to v čítačke keď sú karty párované s CI-modulmi?
    Ad 1) Souhlas, ta recenze je nic moc a odfláknutá. Ostatně ani neměl Twin LNB . Psal, že má málo času, tak si neměl hrát se šroubovákem, ale více to prozkoumat. Za chvíli jich určitě bude víc.
    Ad 2) Bohužel netuším. Ale předpokládám, že to je jen věc karty a modulu. Myslím, že UPCčkaři např. VU+ Ultimo s DVB-C tunerem používají.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

Dotaz 2 je myslený prudko vážne.
    Po spárovaní karty SkyLink s CI-modulom je totiž potom tento seriózny prijímač pomerne nepoužiteľný....

Registrace
    Feb 2011

Nerozumím, Ty už jsi Linux STB se spárovaným modulem testoval a nefunguje to? A kdy začal Skylink párovat moduly s kartou, resp. kde jsi to sehnal? Proč by neměl být použitelný? Nebo mi jen uniká nějaká Tvá myšlenka co myslíš tím "poměrně nepoužitelný"?
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 16-12-2012 v 21:22

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Prave v 12tke sa mi tie moznosti, ktore na obrazovke viditelne su, zdaju celkom skromne, cize predpokladam, ze by to museli znacne prekopat.

Co je vsak perspektivne do buducna, konecne toto riesi moznost komfortneho (teda nie nejaky link pre VLC player), pozerania napriklad v 4 clennej domacnosti, kde je jeden hlavny TV, 1-3 dalsie notebook/PC/smartfon, bez nutnosti kupovat dalsie STB+karty a tahat kable. A za rozumne peniaze.
    Tak jasně, měla to být nějaká odvozená edice od XBMC 11 (nebo 10 teď už nevím) speciálně vyvinutá pro satelitní přijímače, ten vývoj této části měl běžet mimo XBMC, takže by ta verze asi vypadala v té TV části i dost jinak. Zhruba v polovině letošního roku se o tomto novém systému pod názvem XBMC4STB psalo a bylo uváděno, že by právě měl být na nových VU+. Nějaká ukázka tohoto systému je . Je otázka zda ten vývoj pokračuje nebo jestli tento záměr už skončil v propadlišti dějin...

Teď v prosinci se chystám na zkoušení nových PVR vlastností XBMC 12, tak jsem zvědav nakolik to je již nyní použitelné...

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od PV_ox Zobrazit příspěvek
    tak jsem zvědav nakolik to je již nyní použitelné...
    potom daj vediet, myslim, ze to bude zaujimave nielen pre mna.

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    potom daj vediet, myslim, ze to bude zaujimave nielen pre mna.
    jo jo

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Dagy2 Zobrazit příspěvek
    mi to pripadá ako iphone
    a vieš, že je s tým neskutočná zábava ? Vážne. Kukáš , sleduješ, čo nového vyšlo, alebo víde a potom to tam tresneš a ideš. Vracajú sa mi časy spred 10-15 rokov dozadu, keď všetko nové bolo aj veľké a zábavné... Je to fakt neskutočná prča.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

Verím, ale myslel som že SAT prijímač je na pozeranie TV šíreného zo SAT-u.
    Na hranie by som si predstavil nejaký playstation, vrtuľník na diaľkové, modely vláčikov, pipíka a podobne.

Teraz vážne.
    Od sat prijímača by som si prdstavoval že to človek prinesie domov, postrká do neho všetky kábliky ktoré treba, zapne a za 30min až hodinku "jede".
    Kamil ma poučil že to tak je.
    Cez víkend som si teda poslal dotaz na dovozcu - 5 blbých funkcií ktoré v SATe potrebujem mať - odpoveď šokujúca a to si myslím, že firma ktorá ju dala nepatrí medzi garážovky. Nechcem to tu verejne ani písať pretože sa mi to ani nechce veriť.
    Jarino, posielam ti to SZ, prosím o normálnu odpoveď.

Registrace
    Feb 2011

Jaké funkce jsi požadoval? Stále "trvám" na tom, že u prověřených Linux přijímačů není problém se zprovozněním. Konkrétně u mnou zmiňovaných VU+ to platí na 100%. Pokud chceš těch přijímačů víc tak klidně můžeš vzít i takový, co dá "víc práce" a jen rozkopírovat settings. To by bylo abychom něco nevymysleli...
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 18-12-2012 v 09:18

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

terminy naskladnenia mali byt 15.12.2012 v nietkorych eshopoch, ale stale nic. alebo zeby UZ nic?! dufam, ze nebudu dvihat ceny, ked uvidia vacsi zaujem...

Registrace
    Feb 2011

Už jsem ho u nás skladem viděl (ale neprověřoval telefonicky), stačí trochu hledat.

Je tu občas Avatar uživatele mila001
    Registrace
    Dec 2008

Tak jak to vypadá už ho někdo vlastní?

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od mila001 Zobrazit příspěvek
    Tak jak to vypadá už ho někdo vlastní?
    http://www.parabola.cz/forum/topic-75290/

Je tu občas Avatar uživatele mila001
    Registrace
    Dec 2008

Distributor psal že přístroje rozeslal tak že zřejmě lhal.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nakonec se mi podarilo Solo2 sehnat. Trochu jsem ho popsal na drhans.tv

Celkove to je dobry prijimac. Vse co se da od Enigmy2 a 2 tuneru ocekavat. Prijemna je gigabitova sit a moznost Picture in picture i v HD. Softwarovou podporu, ktera by novy hardware vyuzila zatim prijimac nikterak pokrocilou nema (modernejsi media player, 3D GUI, funkcni transcoding atd), ale to chce cas, doufam...

Strana 2 z 61 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední