Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 50

Téma: Televizory (CRT, LCD, PDP): Nastavenie obrazu

Neregistrovaný
    Guest

Ešte doplním,môj notebook v pohode prehrá bluray a mám aj mechaniku bluray,vlastne je to 3D notebook Asus G75 .Takže mohol by som prepojiť notebook s TV cez HDMI kábel a tak spúštať v TV full 3D Bluray filmy kedže s HDD mi to telka neprehrá? A bol by to plný zážitok toho 3D filmu?Ak ano budem potrebovať potom asi aj kábel,aký presne aby všetko šlo tak ako má,poprípade by som poprosil priamo link na nejaký
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Ano, mohl. Pokud má notebook rozhraní HDMI 1.4 (je tam NVidia s 3D, takže měl by), tak do propoj s TV pomocí "HDMI High Speed Cable", nainstaluj nějaký 3D player (NVidia 3D Vision Play, PowerDVD, Stereoscopic Player, ... ) a můžeš sledovat originál 3D.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 07-10-2012 v 06:10

Neregistrovaný
    Guest

Ako zistím či má notebook rozhranie 1,4 HDMI? Notebook je 3D ,Nvidia je s podporou 3D ,mám tam Nvidia Geforce GTX670 3Gb.Skúšal som telku prepojit a spustiť ale niečo mi napísalo pri tom HDMI ale už neviem čo to bolo ale zrejme asi to že to je len obyčajný kábel ale radšej by som bol keby som mal istotu že má podporu 1,4 ale ako to zistím?

Neregistrovaný
    Guest

A ako rozpoznám o aký HDMI kábel ide? Mám tu 3 a nevidím v nich nejak rozdiel hehe

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Notebook je 3D
    Pak je rozhraní HDMI 1.4

Neregistrovaný
    Guest

Aha,super ďakujem.No a pri tých samotných kábloch to je ako? Ako zistím aké rozhranie má kábel?

Registrace
    Feb 2011

Kabel nemá žádné "rozhraní". Kabel musí splňovat určité parametry pro šířku pásma. Pokud na něm není napsané jakého je typu (často to bývá jen na krabičce-štítku), tak ho prostě musíš zkusit a pokud to nepojede, tak koupit jiný (typ jsem Ti psal). Jestli Ti funguje ale 1080p, tak by měl stačit.

Neregistrovaný
    Guest

Neregistrovaný
    Guest

Tento kábel je dobrý ?

http://aukro.cz/kabel-hdmi-hdmi-19-p...680067018.html

- - - - doplněno - - - -

Alebo radšej tento,

http://aukro.cz/kabel-hdmi-1-4-extra-kvalita-5m-internet-i2689357320.html

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Ano, ten prvy je OK a uplne staci (je tam uvedena sirka pasma 340Mhz).

Neregistrovaný
    Guest

Tak už som ho zakúpil,kedy príde neviem.Každopádne vám všetkým veľmi pekne ďakujem za pomoc,rady a váš čas

Neregistrovaný
    Guest

Ahojte,nechcel som zakladať novú tému potreboval by som ešte poradiť s jednou vecou.Chcel by som si zakúpiť pre túto telku CI Slot,viete mi poradiť kde a aký mám kúpiť? Dakujem

Registrace
    Feb 2011

CI slot se nekupuje, kupuje se CI modul. Nejlépe přímo s TV, protože jsou problematické, tak aby nebyl problém s výměnou. Koupit ho můžeš kdekoli, ale doporučoval bych ho koupit tam, kde jsi kupoval TV, třeba budou sdílnější při případné výměně. Jaký koupit se zkus podívat např. v tomto vlákně: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...77-Lg-47lm660s

Neregistrovaný
    Guest

No pozerám že je s tým kopec srandy tak asi ostanem pri mojom dobrom odskúšanom sat.prijímači. Ďakujem za odpoveď.

Neregistrovaný
    Guest

Zdravím všetkých,
    nechcel som zakladať novú tému keďže sa to týka stále tohoto istého TV.
    Mám problém pripozeraní 3D,neviem či to bude v nastaveniach alebo bude niečo vadné.Skúšal som viac verzií 3D SBS, Full Bluray 3D a problém je rovnaký.Pri pozeraní 3D filmu sa mi miestami obraz rozmazáva,rozdvojuje je to katastrofa a nedá sa to pozerať.Zakúpil som si mediaplayer
    FANTEC 3DFHDL 3D Full HD Media Player HDMI1.4 USB3.0 Gbit 8,89cm(3,5") SATA + HDD 3Tb sata,USB 3 a prepojil s TV z HDMI 1,4.Tento player už prehrá asi všetko ale že by som postrehol zmeny ,vylepšenie pri pozeraní 3D tak to nie,je to stále rovnaké.Viete mi pomôcť,poradiť čo mám spraviť aby som si mohol vychutnať pozeranie 3D filmu v plnej paráde?Vopred ďakujem

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LG 47W4500 nastavenie obrazu
    Od Masterhack v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 21-05-2012, 21:07
  2. Televizory (CRT, LCD, PDP): kvalita obrazu
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-04-2012, 20:44
  3. Reakcí: 7