Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle Mediacenter 300i - jake mate zkusenosti?

spachtle999 (7)|18.4.2005 10:22
chtěl bych si koupit tuhle kartu, protoze digitalni televizi u nas mame zanedlouho a kupovat si za rok kartu novou se mi nechce.
Mam Athlona XP 2000+, desku MSI KT3 Ultra2, grafiku ATi Radeon 9000Pro 64 MB, 256 MB RAM 333 MHz..., ale nevim jak je to s tema verzema tech PCI slotu, nikde na netu jsem nenasel co ma ta moje deska za verzi a tahle karta pry vyzaduje PCI 2.3... Kamos mi rikal, ze by mi to jit melo, ale nevim, nechce se mi zbytecne vyhodit prachy, abych ji pak zase prodaval.
Myslite ze to bude fungovat?? Setkali jste se pripadne s nejakymi problemy co se tyce verzi PCI sbernice


Minimální systémové požadavky:
# Intel® Pentium® III 1.0 GHz nebo AMD® Athlon® CPU ekvivalent
# 256 MB RAM
# IDE hard disk s volnými 5GB
# Grafická karta s podporou alespoň DirectX® 8
# Zvuková karta s podporou alespoň DirectX® 8
# CD-ROM nebo DVD-ROM mechaniku
# Myš
# Jeden PCI 2.3 slot
spachtle999 (7)|23.4.2005 09:35
jake mate zkusenosti s touhle kartou? a na jakem ji provozujete pocitaci (hlavne modelu desky a procesoru)?
chtel bych si ji koupit, ale jeste porad se mi nepodarilo zjistit, jestli mi to na mym pocitaci pujde. A neni lepsi koupit si treba Winfast TV 2000XP Expert a pak az bude digitalni televize koupit nakou kartu na DVB-T (bydlim v Plzni, takze tady si zatim s dvb neskrtnu - spis investice do budoucna)...