Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Stažení záznamu z VHS

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od rjja Zobrazit příspěvek
    ... mám tam jen IEEE-1394 ...
    V tom případě si půjč tu starší kameru s A/D převodníkem a naber to přes ní. Také je dobré mít VHS přehrávač s obnovou synchronizační směsi. Na tvé kombo v tomto případě zapomeň. A rozlišení videa větší než 576 řádků nemá smysl.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele rjja
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od Saxel Zobrazit příspěvek
    V tom případě si půjč tu starší kameru s A/D převodníkem a naber to přes ní. Také je dobré mít VHS přehrávač s obnovou synchronizační směsi. Na tvé kombo v tomto případě zapomeň. A rozlišení videa větší než 576 řádků nemá smysl.
    s obnovou synchronizační směsi ( tomu nerozumím ), raději bych uvítal takové to kolečko co doštelovává hlavy bylo to na video přehrávačích

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od rjja Zobrazit příspěvek
    s obnovou synchronizační směsi ( tomu nerozumím ), raději bych uvítal takové to kolečko co doštelovává hlavy bylo to na video přehrávačích
    = TBC (Time Base Correct). Kdyby jsi si prostudoval tu tunu threadů na toto thema tady, tak se nemusíš ptát na takové základní vědomosti.
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthr.../29976-VHSDVDR
    atd. atd.
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 02-10-2012 v 12:32

Je tu pravidelně Avatar uživatele rjja
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    = TBC (Time Base Correct). Kdyby jsi si prostudoval tu tunu threadů na toto thema tady, tak se nemusíš ptát na takové základní vědomosti.
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthr.../29976-VHSDVDR
    atd. atd.
    ok, díky

Nováček
    Registrace
    Oct 2012

Ahoj, mám trochu problém s novým Technaxx USB 2.0 Digital Video Scart Grabber (v počítači značený jako VC500). Potřebuju zachytit VHS do počítače. Zařízení jsem zapojil už několika způsoby - z videa redukce SCART na CINCH vede na CINCH do grabberu a z něj USB do PC, dále jsem zkusil přímo SCART - grabber - PC, i jsem zkoušel ověřit funkčnost na TV, zapojil jsem z videa redukci SCART na CINCH - grabber CINCH - druhá strana grabberu SCART do TV a z USB do PC (čili jsem měl obraz v TV i v PC). Ať jsem to zapojil jakkoli, výsledek byl vždy stejný, a to tento... Nemůžu někde dělat chybu? Nebo je ten grabber prostě špatný? Video funguje dobře, přehrával jsem kazety na televizi. Pokud mám zapnut program pro zachytávání a video zastavím, začne se z reproduktorů po cca 2 sekundách ozývat takový cvrkot a uprostěd dole probíhá zelený krátký proužek. Programů pro zachytávání jsem zkusil několik. Díky za případné rady.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 20121022-181721.JPG 
Zobrazení: 243 
Velikost: 218.5 KB 
ID: 20197   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 20121022-183515.JPG 
Zobrazení: 187 
Velikost: 236.6 KB 
ID: 20198   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 20121022-185109.JPG 
Zobrazení: 197 
Velikost: 123.6 KB 
ID: 20199  

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

A co nastavení - PAL, typ vstupu (composit/S-Video) případně další. Tento Graber neznám, měl jsem kdysi TV kartu, která sloužila i jako grabovací. Pak jsem přešel na digitalizaci pomocí DVD Rekordéru.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Firmware pro Samsung ke stažení zde!!!
    Od jps7410 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 20-05-2010, 07:24
  2. Stažení z kamery do PC - problém
    Od muzikant v sekci Editace videa
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 29-02-2008, 10:06
  3. další ukázka z XH-A1 ke stažení
    Od Pave1 v sekci Videokamery
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 26-02-2008, 14:25
  4. Stažení zvuku do PC