Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Existuje nejaky mini DVB-C tuner do TV kdyz nechci STB?

bufus (37)|25.9.2012 14:41
dobry den vsem,
mam mensi LCD TV na zdi, a nechci si na zem polozit STB... nebo zavesit ho nekam na zed:-(
Televize nema DVB-C, ma CI slot a spousty konektoru (usb, hdmi...)
Existuje uz nejaky dongle se schopnosti DVB-C ktery zasunu nekam do TV? prip jaky je nejmensi DVB-C tuner, treba by se nekam za tv vesel a nebyl videt?

dekuju moc za radu!
bufus
vivid.sk (11472)|25.9.2012 15:07
Na to si mal mysliet skor, ked si kupoval TV. Dnes je totiz skoro kazda s internym DVB-C tunerom.

Skusil by som umiestnit STB niekde, kde neprekaza a nasledne kupis len dlhsi HDMI kabel, ktory schovas v liste.
bufus (37)|25.9.2012 15:16
no ta tv neni nejnovejsi... uz ma par let a tehdy na vyber moc DVB_C nebylo a ani jsem tehdy nemel domu UPC :-)
spis bych cekal ze kdyz DVB_T uz dnes pripojim div ne spendlikem, ze DVB_C nic podobneho nema...

ta TV ma v sobe DVD prehravac, proto opravdu kolem ni neni zadne misto pro dalsi nevzhlednou krabici... (ne ze by to byla znacka, ale pro deti je to TV s DVD idealni) a co jsem narychlo koukal, male LCD se s DVD uz moc nedelaji a nenasel jsem zadnou ktera by navic mela DVB_C :-(
ale diky za odpoved!
sanchez13 (1071)|25.9.2012 15:35
najmensi STB DVB-C na ktory som natrafil je asi Edison Argus Piccollo HD- CABLE.
Musis vsak pocitat s tym, ze budes este potrebovat dokupit CI-modul od UPC (pokial budes chciet pozerat aj kodovane programy), pretoze UPC paruje karty s CI-modulom....
Ivo Mašek (10205)|25.9.2012 16:00
A kdyby jsi to náhodou chtěl do PC, tak tady:
http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/dvb-c-a-dvb-t-usb-box.htm
vivid.sk (11472)|25.9.2012 16:03
Zial medzi DVB-C tunermi nie je prilis na vyber. Keby si chcel DVB-S2, tak tam takyto malicky najdes.