Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek Winfast TV 2000 XP - problém se zvukem.

flash (4)|21.4.2005 20:42
Tak se mi něco povedlo... :-((( Mám už tři roky Leadtek WinFast TV2000 XP (ne Expert), má zesilovač TDA1308. Neopatrnou mamipulací se mi zřejmě podařilo přez CINCH něco "odpálit". Rádio má zvuk OK, a TV má zvuk "zachraptěný" a je v něm znatelné rušení přenášené ze sběrnice. Mám tu kartu moc rád, a nejsem si jist co pro ni můžu udělat - ten zvuk trhá uši. Přiznám se že nevím co to odneslo, jinak by asi nebyl problém to nahradit (vyjma tuneru :-) . Máte li někdo rozumnou radu, tak předem díky...
Ivo Mašek (10205)|21.4.2005 21:00
Na této adrese je návod na opravu zvuku, ale mohlo by se ti to možná hodit:
https://www.tvfreak.cz/oprava-zvuku-u-leadtek-winfast-tv2000-xp-expert-a-dv2000/888
U modelu DELUX je to trochu jiné (mono)

...ještě se chceš do toho pustit ? (tebe by se možná týkala celá výměna integráče - pokud by jsi ho sehnal)
Ber to jako inspiraci :-)
flash (4)|21.4.2005 21:22
Diky za radu, ten článek jsem četl. Když budu mít nějakou pravděpodobnost že to je tím TDA 1308, tak ten maj třeba v PS za 32,- i s daní. Výměna toho broučka by asi nebyl problém. Mě ale zaráží že rádio je naprosto OK. Myslíš ze je to pravděpodobně (to TDA 1308) a že radio (které je stereo) jde "jinou cestou"? :-?
Ivo Mašek (10205)|21.4.2005 21:29
Takové podrobnosti já zase neznám. Tady je nevýhoda, že firemní, přesně rozkreslená dokumentace, se jen tak ven nedostane.
Ty časy, kdy ke každému zařízení jsme dostávali i podrobně rozkreslenou elektrodokumentaci, jsou asi pryč.
flash (4)|21.4.2005 21:45
Máš naprostou pravdu, když jsem kupoval Teslu Color 430 tak k tomu bylo tak obsáhlé schéma 9-) .
Ale k věci. Tady na fóru je určitě spousta "kovanějších" lidí a tak doufám právě v to nakopnutí tím správným směrem.....