Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Skylink karta ZDARMA a tržní chování prodejce satelitní techniky

interfernet422 (1575)|29.8.2012 23:12
Na emailovou adresu mi 7.8. došel mail o tom, že jako váženému zákazníku mi zasílají kartu Výměna zdarma. Celý text je po rozkliknutí k přečtení.

[SPOILER=Email od Skylinku] Vážený zákazníku satelitní televize,

věnujte prosím velkou pozornost následující informaci.

Koncem roku 2012 skončí podpora dosavadního kódovacího systému (CryptoWorks). Abyste mohli i nadále bez problému sledovat Vaši satelitní televizi, je nezbytné vyměnit si Vaši dosavadní dekódovací kartu (typu CryptoWorks) za novou dekódovací kartu (typu Irdeto ICE).

Tato karta se běžně prodává pod názvem Skylink VÝMĚNA za cenu 600 Kč. Protože jste ale našimi váženými zákazníky s aktuálním předplatným balíčku, pošleme Vám tuto kartu ZDARMA.

POZOR!
Aby Vám mohla být zásilka v následujícím týdnu bezchybně a včas doručena, zkontrolujte prosím a případně opravte Vaši poštovní adresu ZDE.

V opačném případě Vám nebudeme moci novou dekódovací kartu zaslat. Další podrobnosti najdete v dopise, který bude přiložen k zásilce.



Děkujeme že používáte naše služby.

Zákaznický servis, Skylink

[/SPOILER]
Žádné číslo karty, adresu jsem odsouhlasil a očekával kartu. Jelikož to není přímo má karta, ale z rodiny, tak jsem upozornil na to, že přijde nová karta poštou a že bude za cw co je v šuplíku, protože byla pořízena jedna nová ICE a k ní NEXT karta pro dva stb. v RD. Na těch kartách jede nabídka Multi. O víkendu 18.8. jsem zjistil, že žádná karta nepřišla, tak jsem odepsal na email kde ta karta co jí slibovali je a kdy jí zašlou. Odpovědi jsem se nedočkal, tak jsem se rozhodl, že zavolám na jejich linku. Dovolal jsem se až dnes po půlhodině čekání a slečna mi oznámila, že žádnou kartu nedostanu, že si ji mám koupit. No čemu se v tomto absurdistáně divím, že jo. Tak jsem po konzultaci s majitelem dotčené karty dostal za úkol pořídit kartu Výměna, protože její pořízení vyjde levněji, než dva roky ser$po na staré cw kartě na které by ani nejely všechny programy a začal jsem zjišťovat, kde karty mají. Objevil jsem je v jednom shopu a cestou z práce se tam stavil. Obchod plný lidí a už od dveří všude vylepené cedule, že karty Skylink Výměna prodávají pouze v balíčcích a ne samostatně. Karty prodávali taky včetně satelitních set top boxů. A nejlevnější balíček byl
karta + aktivace za 600 + 200 Kč.

Ano vidíte dobře, za pár kliků v počítači si účtují 200 Kč. Když jsem prodavači řekl, že mi stačí samotná karta a že si ji zaktivuji sám, tak mi řekl, že buď za 800, nebo nic. Kua je to normální??? Pokud chcete vědět co to je za skvělý obchod, tak klikněte. Pokud nechcete přijít o iluze, tak raději ne.
[SPOILER=Skvělý prodejce]Atos Elektro Ostrava[/SPOILER]
vivid.sk (11472)|29.8.2012 23:20
To je sila, na com vsetkom sa da dnes odrbavat.
Inak kartu vymena ti poslu aj domov na dobierku bez dalsich poplatkov (postovne hradi Skylink). Tusim sa to da objednat priamo cez web v sprave sluzieb (ale nie som si isty, ci si to spravne pamatam)
interfernet422 (1575)|29.8.2012 23:36
To ano, ale pošta chvíli trvá, je středa a pátek je poslední den registrace, abys měl klid na 2 roky.
vivid.sk (11472)|29.8.2012 23:38
[QUOTE=interfernet422;422714]pátek je poslední den registrace, abys měl klid na 2 roky. [/QUOTE]
=1&itemKey=cz_166"]Posunuli to do 15.9.2012, takze mas este +2 tyzdne
Pytkin (7947)|30.8.2012 02:31
nam do prace poslali kartu vymena zadarmo .. ze sme dobry zakaznik , mame predplateny balik MULTI na 2 roky ..
interfernet422 (1575)|30.8.2012 10:02
vivid.sk: díky za info, pořád to mění. Co vím, tak při registraci do 15.6. byl jen rok poplatku, už jsou dva. No aby to zase nezměnili. Taky jsem si vůbec nevšim, že Skylink má akci přes prázdniny.

Edit: Nemá - měl vloni.
KamilZ (10277)|30.8.2012 10:08
A všimnul jsi si roku?
interfernet422 (1575)|30.8.2012 10:59
Ha! Dostals me. Jsem uz i slepy...

Odeslano pomoci Tapatalk2.
KamilZ (10277)|30.8.2012 12:34
Teď má akci 10 měsíců +2 zdarma, ale ta je tuším dlouhodoběji.
mirekv (7169)|30.8.2012 16:34
Díky za info, že to posunuli, nestíhám! :-) Jo, sehnat teď Výměnu je problém!