Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Rozpadlý obraz - pomoc

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Zdravím všechny. Koupili jsme si kameru z druhé ruky Sony DCR-HC19E.
    PC je Intel Core2Duo 2x 3,06 GHz, 4GB RAM, 2x 500 GB HDD SATA II, ATI Radeon HD5570 1GB GDDR5.
    Musel jsem dokoupit IEEE1394 a kabel Firewire 4/6.
    Kamera jede v pohodě. Po problémech s přihlašováním kamery do systému se mi zobrazuje pouze to, co je v příloze.
    Zkoušel jsem kartu 1394 v různých slotech PCI (mám celkem 3), SW mám Pinnacle 15, Avid Studio, WinDV - všude je to stejné...
    Ovládání kamery (play, posuny...) jdou jen chvíli, pak musím kameru ovládat na LCD.
    Prosím Vás, chytré hlavy, o POMOC! Co by to mohlo být? Jen doufám, že není kamera v kelu...
    P.S. Pokud to tu již je, tak se moc omlouvám, ale stejný problém jsem nenašel.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Problém.JPG 
Zobrazení: 167 
Velikost: 56.0 KB 
ID: 19129  
    Naposledy upraveno uživatelem TomRaptor: 27-08-2012 v 18:27
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Aug 2007

To vypadá na problém s mechanikou nebo hlavami. Obraz na displeji kamery vypadá při přehrávání stejně, předpokládám? Pokud ano, tak leda do (autorizovaného) servisu. Za pár korun zjistí co s tím je a sdělí ti předpokládanou cenu opravy, zda o ni stojíš. Při koupi kamery z druhé ruky to chce opatrnost, vyzkoušet něco nahrát a přehrát (bez výpadků v obraze a zvuku) je základ.

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Obraz na LCD je perfektní, kameru jsem při koupi vyzkoušel, ale nepřipojoval k PC...
    Ale už jsem to vyřešil...
    Bylo to ovladačem IEEE1394 v systému Windows7. Nahradil jsem ho "Hostitelský řadič pro rozhraní OHCI standardu 1394 (zastaralé)" a je po problému.
    Děkuji tímto všem, kdo jste se zajímali o můj problém a snad řešení pomůže jiným...
    Naposledy upraveno uživatelem TomRaptor: 27-08-2012 v 20:52

Je tu pořád
    Registrace
    Aug 2007

Pokud je obraz na kameře ok, pak je to opravdu věc kabelu, zkontrolování konektorů a ovladačů.

Ať se daří .-) .

Podobná témata

1. POMOC.Pri prehravani pres TV-OUT je obraz zdeformovany.
    Od Kenobi v sekci SW přehrávače
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-09-2008, 12:19
  2. cernobili obraz, pomoc
    Od wendys v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-02-2008, 09:22
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 31-12-2007, 01:17
  4. Premiere seká obraz-pomoc
    Od video v sekci Editace videa
    Reakcí: 0