Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaký notebook pro úpravu videa přes Pinnacle hd 15.

mirek.111 (19)|26.8.2012 14:09
Zdravím všechny, vlastním hd kameru a potřebuji stříhat natočené záznamy a to přes Pinnacle ultimate colektion hd 15. Problém je ten že nemám ponětí jaké parametry by takový počítač měl mít. Podotíýkám, že sháním notebook. Mám jeden noťas ale to je jen obyč, tak dobrý na prohlížení webu. Je to stará šunka tam se HD záznam ani nerozjede. Do počítače nechci moc investovat ale vím že za babku to asi nebude takže pokud s tím máte někdo zkušenost tak prosím zkuste doporučit za nějakou rozumnou cenu. Dúležité jsou pro mně ty parametry, ať se mám od čeho chytit. Díky za jakou koliv radu.
666dia (476)|26.8.2012 21:33
nevím, ale Pinnacle je mimo...
steviezah (272)|27.8.2012 10:53
Editovat HD záznam v PS 15 je dnes opravdu velmi out.Obzvláště když divizi Pinnacle a Avid Studio
odkoupil Corel.Chápu jako dlouholetý uživatel Pinnacle Vaši snahu v něm editovat, ale Pinnacle opravdu
zaspali dobu a nedělal bych v něm, pokud máte novější kameru HD s velkými datovými toky.
razorder (124)|27.8.2012 21:15
těž jsem měl takový problém, řekl bych hodně podobný...vyřešil jsem to koupi PC s i7 (stačil by i procesor i5) a výměnou pinacle za premiere. Jsem vděčný za tu změnu, že jsem se konečně odprostil do pinaclu kterej se dnes ve full hd světě nechytá
jarino1978 (8045)|1.9.2012 00:41
čokoľvek iné, len nie Pinnacle. Skús : MAGIX Video Pro X4