Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Poplatek Skylink od 1.9.2012

Neregistrovaný (0)|20.8.2012 09:11
Tazatel: prezivsi

Znění dotazu: Mohou být sankce z nezaplacení poplatku Skylink od 1.9.2012, když se nepovažuje poplatek za oprávněný proto, že to nebylo v podmínkách při instalaci a zaplacení jednorázového pořizovacího poplatku Skylink ?

Technika, které se dotaz týká: Skylink
Ivo Mašek (10205)|20.8.2012 09:42
Já si myslím, že žádný trest z toho nepřijde. Pouze se ti ta kartička bude hodit v zimě na škrabání námrazy ze skla auta.
vivid.sk (11472)|20.8.2012 10:27
[QUOTE=Ivo Mašek;421215]...hodit v zimě...[/QUOTE]
....ale len do casu, kym poplatok neuhradis, a zo skrabky sa od toho dna stane pouzitelna dekodovacia karta. Takze skrabkat opatrne!
KamilZ (10277)|20.8.2012 13:04
Já bych to řekl takto - pokud se chce tazatel jednou provždy rozloučit se Skylinkem, tak by měl podat písemnou výpověď, nač riskovat. VOP jdou vyložit všelijak a evidentně v nich má navrch M77...
geronimoh (2327)|20.8.2012 15:48
[QUOTE=KamilZ;421230]...pokud se chce tazatel jednou provždy rozloučit se Skylinkem, tak by měl podat písemnou výpověď, nač riskovat.VOP jdou vyložit všelijak a evidentně v nich má navrch M77...[/QUOTE]

Souhlasím. Doporučuji neriskovat, M77 má hromadu právníků a pokud se jim vyplatí vymáhat servisní poplatek zpětně, tak do toho půjdou ... Já osobně raději pošlu písemnou výpověď, čeká mě to příští rok na jaře
Valibook (239)|3.9.2012 01:17
DOČASNÉ POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Doporučuji najmout si lucemburského právníka pro případ exekuce za nezaplacený servisní poplatek karty ležící v šuplíku.

Písemnou výpověď zaslat nejlépe doporučeným dopisem s doručenkou (dodejkou) na adresu M77 Group S.A., neboť Skylink v ČR trvale nepodniká a ani zde nemá zřízenou organizační složku.