Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Stativ pod kamerovÝ jib

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Zdravím Vás všechny nadšence točení a focení Mám dotaz. Vyrobil jsem si malý kamerový jeřábek (jib) pro kameru canon xhA1S cca 2.5kg. Na druhé straně je pochopitelně protizávaží. Mohl by někdo z Vás zkušených harcovníků poradit kde a jaký stativ pořídit? Mám doma stativ pod kameru, ale ten je dost slabý na jeřáb. Uvažoval jsem a prohlížel tuny materiálů na webu. Našel jsem např : http://www.ebrasny.cz/detail.php?pid=10730 nebo http://www.fotofilter.cz/66-superakc...-7370-_-hlava/ , Jde mi o to aby se dal přímo připojit - přišroubovat na sloupek kde není hlava popř. na hlavu, která to vydrží. Můj stativ a hlava do které jsem zkoušel jeřábek vložit se povážlivě kymácela a hrozila vylomením. Pokud by mohl někdo poradit popř schválit co jsem našel byl bych moc rád. Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Aug 2007

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Premyslim nad koupi tohoto stativu, co tady poslal uzivatel Pave1, ale vubec s tim nemam zkusenosti jak je to s hlavou? Co musim dokoupit, abych tam pripevnil kameru? Nebo kamerovy jerab? Diky!
    Naposledy upraveno uživatelem benbix: 15-11-2012 v 23:10

Podobná témata

1. KAMEROVÝ SYSTÉM mesta
    Od hustler v sekci Videokamery
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-04-2010, 21:02
  2. UHF kamerový diverzitný systém
    Od milannr v sekci Videokamery
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-09-2007, 08:15
  3. UHF kamerový diverzitný systém