Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

StereoVideo 7/2012

S i d (15)|6.8.2012 20:30
Neví někdo kde stáhnout StereoVideo 7/2012. Klidně za nějakou placenou sms. Dík
jarino1978 (8045)|6.8.2012 20:32
S i d (15)|6.8.2012 20:59
Jo, jenže to tady posílaj v tištěné formě. Hledám spíš nějakou pdf formu, třeba za placenou sms s časově omezenou možností prohlížení. Prostě přečíst hned
jarino1978 (8045)|6.8.2012 21:30
to by tá platená sms musela byť v hodnote časopisu, nemyslíš... čo by z toho vydavateľ mal ?
S i d (15)|7.8.2012 16:26
Nevidím vůbec žádnej problém, že zaplatíš SMS nějakou sumu,dostaneš přístupový heslo na čas a můžeš si prohlídnout a přečíst nějaký materiály. Je to rychlý a pohodlný. Co by z toho měl vydavatel? Tu cenu sms přece. A odpadají náklady na tisk a distribuci. Otázkou jen zůstává zabezpečení,aby byl ten soubor použitelnej jen omezenou dobu a volně se nešířil dál. Ty odkazy jsem našel taky, ale dík. Řeším prostě výběr TV a tak hledám, no. Je na tom něco špatnýho ? Už jsem byl skoro rozhodnutej pro tu 50ST50, ale teď nějak přešlapuju na místě. Je to přece jen žrout a tak nějak, když u toho člověk i usne :-)))...myslím samozřejmě poněkud nadneseně, ta cena elektřiny není zas tak rozhodující...ale nějak se to tak kloubí s tím, že přecházím na Skylink-Kombi a když bych šel do LG třeba 46LM670 ve stejný cenový relaci, tak už má sat.tuner a odpadá tím další krabička pod TV nebo třeba Samsung UE46ES6710. Jasně jsou to "jen" :-) LEDky, ale nemyslím si, že by to byl např. při sport. přenosech až tak nebetyčný rozdíl v kvalitě obrazu, když to bude napájet HD Skylink. Tím neříkám, že už je 50ST50 odepsanej, prostě vybírám. A když už jsem to nekoupil před olympiádou, tak ještě chvilku vybírat budu. Taky s přehráváním multimediálních formátů si ty dvě LEDky asi poradí líp než Pajdulák a u té LG je asi nějakej pohodlnej ovladač. Takovej vrtal jak Nunacek nejsem, abych hledal kdejakej pohaslej pixlík co je vidět jen na 30 cm, ale zase je to asi jeho koníček a jde víc do hloubky než já .... a taky tomu mnohem víc rozumí než já, viď Nunáčku :-) Já tak mrknu na fus, přírodu, občas nějakej film asi takovej normální konzument, žádný detailní testování nechystám.... Jestli tě Jarine urazilo, že se tu objevil nějakej odkaz na "nelegální" stáhnutí časopisu, ...Jsi-li bez viny a můžeš hodit kamenem ???? :-))))))) Já takových lidí moc neznám....no,asi nikoho. Čímž to ovšem ani neschvaluju...no, ale to není účelem téhle diskuze...je to celosvětovej problém. Tak ještě jednou ...promiň :-)
Radši, zpět k tomu vybírání bedýnky ....nebo jinej návrh ?