Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG BD660 vs. BP620

Marko702 (9)|4.8.2012 21:27
Máte někdo zkušenosti s Blue ray přehrávačem od LG BP620? Má smysl do něj jít, když má v návodu uvedenu o trochu větší podporu video a audio formátů než přehrávač bez wifi LG BD660?
Není ten rozdíl v podporovaných formátech pak upgradem fw v BD660 možné vyrovnat?
KamilZ (10277)|4.8.2012 21:37
Na dotaz neodpovím, ale zarazilo mě, že u BD660 je ve specifikaci explicitně napsaná podpora CIFS, u BP620 je psané "Smart Share". Kdyby to neumělo CIFS (třeba to v tom je ale schované), tak by to bylo velké mínus, pokud by jsi chtěl přistupovat na nějaké sdílení v PC apod.
Dagy2 (3153)|13.8.2012 22:39
BD660 má skutočne CIFS, ktoré funguje vynikajúco. Toto je jeho najväčšia prednosť, pretože filmy umiestnené na NAS vie prehrávať so všetkými finesami, ktoré umožňuje prehrávač ako taký (formát obrazu, titulky, zvukové stopy). toto DLNA nedokáže, možnosti sú značne obmedzené.
BD660 má tiež DLNA, ale je nezmysel používať DLNA ak je schopný CIFS-u.

BP620 nepoznám, ale zrejme sa jedná o nový rad prehrávačov, ktoré prišli s novými TV -> keďže má zabudovanú podporu androidov a WiDi. Zabudované WiFi je úplne k ničomu. Ak by si ho predsa len chcel tak môžeš zvoliť BD670, ktorý ho má tiež.
Otázkou je ktoré formáty sú podporované. U BD660 to nie je žiadna výhra. Samozrejme tie bežné DivX, Xvid, mkv, avi a pod zvládne. Mňa trápi že neprehrá ts, ts4, formáty z TechniSatu, ktoré zvláda LG TV ale len cez DLNA so všetkými problémami.

Zaklínadlo "či to nevyrieši ďalší soft" mi už lezie na nervy hodne dlho. NIE NEVYRIEŠI. Programátori to majú v paži aby to riešili. Sú radi že im prehrávač vôbec chodí.
ruman (94)|10.9.2012 09:23
Zdarec! Přehraje BD660 filmy s koncovkou "ts"?
tomas30 (9)|15.2.2013 07:53
Bez problémů.
bluegoof (12)|8.12.2013 22:02
Zdravím všechny.

Už nějakou dobu mám LG BD660 a teď nově jsem si koupil BP620. Co myslíte, je v nich nějaký podstatný rozdíl?
Vím že BP620 má wifi a wifi direct, ale mimo to, je tam něco co mluví ve prospěch BP620?

Testoval jsem videa mp4 SD a mkv HD, a zdá se mi, že BD660 má lepší kvalitu obrazu...
Doufal jsem, že BP620 zvládne přehrávat youtube HD videá, ale neumí a tá aplikace asi nemá přepínač na HD. BD660 to také bohužel nedokáže.

Nevíte prosím o nějakém srovnání těchto dvou přehrávačů co do kvality obrazu?
Navíc BD660 umí do sdílených složek windows (CIFS / SAMBA) a BP620 toto bohužel neumí, umí jenom DLNA.
Mě více vyhovuje přímé sdílení složek v síti.
Jaké máte s tímto zkušenosti?
Děkuji všem.
Martin