Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HDMI kabel???

pltipalffy (30)|3.8.2012 21:32
Zdravím. Môže byť v kábli chyba? Napríklad, keď štartujem MMC a na chvíľu sa v obraze ako keby pásy zobrazili zelené. Asi sa zoznamuje signál MMC vs TV :)
Skúšal som dva rôzne tipy káblov, lebo som bol zvedavý ešte na tento problém, keď bolo v MMC v settings nastavené auto rozlíšenie, tak sa rozlíšenie ako keby rozpadlo
a bolo to krížom krážom. Tak som to vypol a nastavil manuálne a potom bolo OK už pri štarte.

Asi to blikanie nieje prvý prípad a určite sa stretávajú stým viacerí. Ani neviem posúdiť či to je na reklamáciu to MMC, keď ide obraz. Alebo žeby to bola nejaká chyba na doske z výstupom hdmi. Fakt neviem čo si mám o tom myslieť. :D
KamilZ (10277)|3.8.2012 21:36
Moc jsem nepochytal, v čem je přesně problém. Jestli pouze v tom, že ti při startu MMC proběhnou na okamžik v obrazu nějaké zelené pásy (nebo při auto nějak "křížem"), tak si nemyslím, že je to na reklamaci čehokoli. O blikání jsi před tím nic nepsal.
pltipalffy (30)|3.8.2012 22:14
Asi to je v pohode :) Bolo to zrejme len rušenie. A tá druhá vec zrejme nekompatibilný kábel hdmi zo zariadením. Z origoš káblom ide v pohode všetko. Akurát len pri prvom štarte sa prejavila zmena ešte s toho starého nekompatibilného kábla. (to rozlíšenie že bolo rozhodené)
A pri štarte sa môže stať, že ako nabieha obraz a TV sa zoznamuje zo zariadením že sa na malú chvíľu občas ukáže pás (pásy) ešte predtým ako nabehne menu. Žiadna technika nieje dokonalá a ani nebude nikdy.