Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Audio a PowerDirector 10

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Zdravím, prosím o radu s prácou v PowerDirectore ak sa niekto s týmto stretol. Po vložení audio stopy do knižnice projektu sa táto v náhľade prehrá bez problémov, ale akonáhle ju presuniem na časovú osu je skreslená a dokonca aj spomalená, akoby bola prehrávaná cez nejaký filter alebo nejaký efekt. Keď zakliknem na časovej ose upraviť v editore, tak tam je všetko OK. V samotnom programe som nejaké voľby na efekty ani nenašiel, teda okrem takých základných(hlasitosť a p.). Taktiež mi nejde na časovku pretiahnúť z knižnice žiadne audiotracky ktoré sú integrované v samotnom programe. Nejaké som stiahol z netu výrobcu ale to isté. V tomto editore som nikdy nerobil a nakoľko je dosť chválený chcel by som ho odskúšať, no toto ma brzdí. Viem že problém bude medzi stoličkou a klávesnicou, ale ak niekto vie poradiť bol by som povďačný.
    Zostava CPU i5, RAM 8GB, VGA integr. v CPU, Win7_64b, komplet opatchovaný.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

Ked som kedysi skusal Power Director, tak iba full verzia mala audioeditor. Pokial mas demo, alebo nevhodnu instalaciu mozno bude v tom problem.

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

No, tak už som to vyriešil. Problém bol s K-Lite Codec. Po odinštalácii už audio aj na časovke beží bez problémov.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Okraj Zobrazit příspěvek
    No, tak už som to vyriešil. Problém bol s K-Lite Codec. Po odinštalácii už audio aj na časovke beží bez problémov.
    Sorry za OT, ale to jsi tedy objevil Ameriku - "každý správný skaut/tvfreak ví, že codec pack je pro blbý a do PC nepatří..."

Podobná témata

1. PowerDirector 10 a vkládání MP3
    Od Loon v sekci Editace videa
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-02-2012, 05:39
  2. PowerDirector 9 vytvoření DVD
    Od Alien123456 v sekci Mastering
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-09-2011, 17:22
  3. Problém s Powerdirector 9
    Od AdamWe v sekci Editace videa