Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Střih a práce s videem: video 1920x1080/50p

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: honza

Znění dotazu: Prosím o radu. Mám video 1920x1080/50p a chci ho stříhat v Pinnaclu 15. Jaký je nejlepší výstup, aby kvalita výsledného videa byla co nejlepší? Díky moc...

Technika, které se dotaz týká: Pinnacle 15
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Rovnaky ako vstup /bez rekompresie/

Odoslané z GT-I9001 cez Tapatalk 2

Neregistrovaný
    Guest

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Rovnaky ako vstup /bez rekompresie/

Odoslané z GT-I9001 cez Tapatalk 2
    Znamentá to že je tam funkce "uložit bez komprese"?

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

K tomu, aby ti někdo odpověděl konkrétně chybí více informací. Nepíšeš nic o tom, zda chceš mít výstup na disk, na pásku, do souboru, na web a pod. Jakou máš k dipsozici vypalovačku a t.d. Možností nastavení v P15 je velká spousta. Můžeš nastavovat datový tok, komprese (kodek), rozlišení, frekvenci a td. Můžeš použít nastavení automatické nebo vlastní. Záleží taky jak dlouhý film (jak velký) bude po stříhu. Záleží jestli chceš mít výstup zvuku 2.1 nebo 5.1. Samozřejmě, že záleží i na výkonosti tvého PC. Klidně můžeš taky renderovat film třeba i celou noc i déle. Samozřejmě, že nejlepší obecně bude vypalování na disk BR. Já používám formát AVCHD na běžný disk DVD, filmy s délkou kolem 20 min (divák stejně víc jen těžko vydrží). Filmy pak přehrávám na přehrávači Blu-ray. Já i diváci jsou s kvalitou určitě spokojeni. Ne že by to nešlo ještě lépe, ale považuji to pro běžnou domácí produkci již za zbytečné.
    Doporučuji si vše nastudovat a využít nápovědu a příslušné stránky manuálu, tam se dozvíš všechno.
    Naposledy upraveno uživatelem gredy: 03-08-2012 v 16:34

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2009

Pinnacle, pokud je mi zámo, vše přepočítá. Neumí bez rekomprese. Takže nastavit stejné parametry exportu jako zdrojový soubor. Z tohoto souboru (archivu) si již potom budeš počítat různé profily, iPOD, LCDtv, MMPlayer, DVD, BD atd. Jinak, když to není ke koukání, tak nepomůže ani sebelepší nastavení.

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-12-2011, 12:25
  2. Střih a práce s videem: Střih videa 1920x1080
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 02-12-2011, 19:18
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-11-2011, 09:22
  4. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-09-2011, 17:16