Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 7 z 8 PrvníPrvní ... 5678 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 116

Téma: Sony Bravia KDL-55HX850 (LCD LED) a Samsung PS60E6500 (PLAZMA)

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

hakmar - rovankú situáciu mám aj ja, ale 50" asi predsa len pôjdem do E6500, ale neskôr

ladinator007 - tak prajem veľa šťastia s novým kusom, inak keď prehrávaš mkv cez allshareplay, tak funguje CinemaSmooth?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

bohuzel cinema smooth nezapnes

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Tak objednavku dnes rusim a vezmu 55HX853.
    Samsung je lepsi v obraze i ve zvuku, ale neustale blika a bojim se ze IR bude casem horsi.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2011

Citace Původně odesláno od Hmm Zobrazit příspěvek
    ...Ani pruhy, ani bzučení, nejsou problémy plazmy jako technologie, ale problémy neschopných výrobců...
    To mi je jasné bohužiaľ, ale veď ja nič nechcem iba adekvátny obraz bez chýb za adekvátny peniaz, vôbec nepotrebujem v telke internetové hovadiny, zvuk tiež neriešim, mám AVR, tiež nepotrebujem žiadny prehrávač v telke, aj tak sú na nič, kľudne môže byť telka hrubá aj 10cm, ako moja terajšia Sony 40w4000, keby boli u nás k dispozícii Laservue od Mitsubishi http://www.squidoo.com/mitsubishi-laservue, tak by som neváhal ani minútu, ale snáď sa dočkám niekedy bezchybnej telky, zatiaľ ako to sledujem, tak to ide z roka na rok dole vodou a namiesto obrazu všetci riešia pridr...é aplikácie, asi som už starý.

- - - - doplněno - - - -

Citace Původně odesláno od ladinator007 Zobrazit příspěvek
    Samsung je lepsi v obraze i ve zvuku, ale neustale blika a bojim se ze IR bude casem horsi.
    Pripadáš mi, ako keby som sa videl v zrkadle, tiež sa neviem rozhodnúť, tak asi počkám na tvoje referencie.

Je tu pravidelně Avatar uživatele Plutotype
    Registrace
    Nov 2011

Nepockas na HX950? 75000Kc bude stat, ale Sony clovek mi vcera na vystave IFA povedal, ze vylepsili Full LED peak podsvietenie. Snad nebude take agresivne ako mala HX920 ( a nebude vytvarat tzv "halos" alebo ziaru okolo bielych objektov, ktore su na ciernom podklade - typicky titulky ). Fotky novych high-end televizorov z vystavy IFA2012 pre vsetkych tu:
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...l=1#post423244

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

ladinator007: nevím jak dlouho chceš TV mít, ale obecně se bojíš IR úplně zbytečně, o tom žádná. A to, že i plazma Samsung (někomu) bliká jsi snad nevěděl?

A vůbec, kdo má prachy na drahé LCD a přesto uvažoval o plazmě, nenechte se tady zbytečně strašit tím, že chytnete nekorektní kus. To je takový problém si prohlédnout placku v kamenném obchodě, přezkoumat uniformitu obrazovky a poslechnout si (ne)bzučení zdroje? A když to bude košer, tak ji hned vzít, i když bude třeba o dva litry dražší? Vzdát se těch 5´navíc je VELKÁ CHYBA.

hakmar: tak jestli máš víc jak 100 kolíků na LaserTV, proč si ji nedovezeš? V Evropě se vůbec neprodává a není multinormová a nebylo by ji jak krmit, i kdyby měla fungovat pouze jako špičkový displej, nebo co?

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

přezkoumat uniformitu obrazovky a poslechnout si (ne)bzučení zdroje?
    Tento napad je dobry, ale zial velmi casto tazko vykonatelny.

Zial vo velkych shopoch je vysoka hlucnost (casto cez 75db) a nemas sancu zistit, ci TV jemne bzuci alebo nie, detto uniformita. Problemy sa prejavia pri sledovani doma v tme (alebo "skoro" tme). A to vo svetlych obchodoch nenasimulujes. Musela by byt uniformita extremne zla, a bzukot extremne vysoky, aby sa to prejavilo, inak tazko, tazko.
    Naviac bzukot je casto zavisly od intenzity svetlej plochy na panely, takze casto to realne "dycha". (Pri LCD je to zasa zavislost od nastaveneho podsvietenia).

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Je to o možnostech. Proto jsem už dřív zmínil, že by to chtělo přijít do obchodu, kde daný typ mají, těsně před zavíračkou a domluvit se s obsluhou (i kdyby jí měl člověk vrazit kilčo) na vyzkoušení třeba i se zhasnutými světly v patřičné části prodejní plochy. Zkrátka pro to něco udělat. Jinak já bych se dnes rozhodoval prakticky jen podle velikosti s podpůrným parametrem ceny/výkon, samozřejmě pokud by pro mě neměl zvažovaný typ zásadní neduh (masívní clouding, neuniformita obrazovky, pískání, blikání ...)

Registrace
    May 2009

...kde daný typ mají, těsně před zavíračkou...
    Na toto mi odpovedal jeden pan z najvacsieho slovenskeho nemenovaneho kamenneho shopu, ze oni vystavene kusy domov nedavaju.
    Ale daju ti rovno zo skladu zabaleny kus (cize opat loteria) a mas moznost si vsetko doma odskusat. Mas vsak moznost, bez udania dovodu tovar vratit (cize ziadne natahovanie sa).
    Tato ponuka sa mi zda celkom koser.

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Tak neznám rozdílnost našich právních řádů, ale výrobek na požádání předvést prodavač jako povinnost nemá ?

Je tu občas Avatar uživatele Milan C
    Registrace
    Dec 2007

Chlapci a videli ste obraz na sharpe LE 830E ? No neviem...ako hovoril kolega, mal som zas možnost s DO v ruke si trochu pohrať aj so Sony HX 850 aj so Sharp LE 830E. Opakujem, neviem- neviem, ale Sharp mal krajšie a ostrejšie podaný obraz ako na TA3 / SD / tak aj na HD.

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_tele...0E_761200.html

Tiež potrebujem len kvalitný obraz na ostatné mam.....
    Naposledy upraveno uživatelem Milan C: 01-09-2012 v 16:44

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Tak neznám rozdílnost našich právních řádů, ale výrobek na požádání předvést prodavač jako povinnost nemá ?
    Zákon č. 634/1992 Sb., zákon o ochraně spotřebitele, § 15, odst 1) Umožňuje-li to povaha výrobku, je prodávající povinen na žádost spotřebitele výrobek předvést.

Registrace
    May 2009

Ano, ale predvedie ti ho na vystavenom kuse. Co sa tyka toho kupeneho - povedal, ze ti to da na odskusanie domov a do 2 tyzdnov (?, presne nepamatam) ho mozes vratit, ak nieco nevyhovuje. Inak myslim, ze si tymto zlahcuju robotu. Na druhej strane, zda sa mi to korektne.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Já myslím, že by raději uvítali převedení před případným vracením, což je pro ně větší komplikace (pak to už neprodají jako nový výrobek). Při předvedení pak už na vrácení předpokládám nemáš nárok.

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Mne vcera predajca v **Y vysvetloval, ze u nich mozes tovar do 14 dni vymenit za iny bez udania dovodu a je jedno ci je kupovany cez e-shop alebo osobne v predajni.

Strana 7 z 8 PrvníPrvní ... 5678 PosledníPoslední

Podobná témata

1. plazma samsung ps51e6500, ps60e6500
    Od spotnickoff v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 361
    Poslední příspěvek: 13-02-2014, 19:54
  2. Samsung LE46A956 nebo SONY BRAVIA KDL-46X3500
    Od davidbor v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 01-10-2008, 07:49
  3. Zkušenosti Sony BRAVIA KDL-37P3000 a Samsung LE37R86BD