Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Byl jednou jeden dům

Hodo (26)|19.4.2005 01:23
Poněvadž mi nedorazil v předpokládaným termínu DVB-T přístroj a tudíž jsem nemoh tento seriál začít nahrávat už jeho prostřednictvím, chtěl jsem se zeptat, zda někdo nemá 1. díl tohoto seriálu nahraný z DVB-T. Nejradši bych originál záznam (pva soubor), abych si editaci a zpracování moh udělat sám ....
Doufám, že 2. díl a následující už budu chytat na svým zařízení :-)
Hodo (26)|19.4.2005 23:56
No, koukám, že tohle dílko nikoho asi nezajímá, tak se zeptám jinak. Byl by někdo ochotnej mi (za nějakou odměnu, samozřejmě) nahrát reprízu prvního dílu seriálu "Byl jednou jeden dům" prostřednictvím DVB-T?

Reprízu dávaj zejtra, tj. 20.4.2005 na ČT1 od 10:05 do 11:15. Kdyby byl někdo fakt tak moc, ale opravdu moc hodnej .... :-)-
magoreska (28)|25.4.2005 00:07
Kamarad to nahrava z DVB-T a prvni dil ma. Pokud mas zajem muzu ti to nechat sosnout z meho FTP hned jak to od nej prinesu. Pokud jsi z Prahy, pak se muzem pripadne domluvit na osobnim odberu, pokud ne da se to poslat na placce postou.
Hodo (26)|27.4.2005 01:32
[quote=magoreska]Kamarad to nahrava z DVB-T a prvni dil ma. Pokud mas zajem muzu ti to nechat sosnout z meho FTP hned jak to od nej prinesu. Pokud jsi z Prahy, pak se muzem pripadne domluvit na osobnim odberu, pokud ne da se to poslat na placce postou.[/quote]
Tak to je super, už jsem myslel, že jsem fakt jedinej, koho tenhle seriál zajímá. Zájem pochopitelně trvá (možná, že se bude jednat i o další díl, zatím jsem to DVB-T pořádně nerozchodil - problémy se signálem v Karlíně), ozvu se ti přes SZ. Zatím díky moc.
Pitomec (10211)|27.4.2005 07:07
No mě ten seriál zajímá taky, ale už ho mám pár nahraný na S-VHS ET, takže jsem ani nereagoval :-)