Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: nejde zvuk pres hdmi

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

ahoj,
    uz asi pul roku mam mmc EGREAT R6S, vzdy bezel jak ma. ale vcera jsem si chtel pustit film a nesel zvuk!! mam to s tv spojeny pres hdmi. zkousel jsem aktualni firmware nahrat ale nepomohlo to. dokonce i pripojit k jine tv- tam to ovsem slo. jiny zarizeni mi pres hdmi jsou bezproblemove.jiny hdmi kabel jsem take zkousel. tv mam LG 42LV570S(aktualni firmware)
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

moznosti je vela. napr. ty do hdmi mozes pustat zvuk ale aj nemusis. ak si prepol nieco v nastaveni, alebo nejaky update firmwaru mohol zblbnut... dalsia moznost: ma ten film aj zvukovu stopu? nepredpokladam ale aj to sa moze stat. dalsia moznot: ak ta zvukova stopa existuje v akom je formate? dokaze tento format dekodovat aj TV prijimac? atd atd.... mal by si vylucovanim zistit kde je problem. sorry teraz citam ze si to skusal na inom Tv a tam ti to slo... takze je problem na strane TV. Iny film kde je zvuk v beznom formate stereo ti ide? Nejde ziadny film? na TV nemas vypnute audio cez hdmi?

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Není ten zvuk náhodou v DTS? To LG neumí. Podívej se na to pomocí MediaInfo. Pokud umí Egreat zvuk dekódovat do PCM/LPCM, tak to zkus nastavit.

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: DSC_0003.JPG 
Zobrazení: 672 
Velikost: 474.8 KB 
ID: 18378

prehravam to z externiho hdd, zkousel jsem i filmy ktery drive sly a ted zvuk nejde. ani neslysim "cvakani kdyz prohlizim jednotlive video-soubory. ale jak rikam na jine televizi vsechno slo (a taky je to lg). a jak jsem jiz psal, jina zarizeni propojena pres hdmi jdou i se zvukem.
    Naposledy upraveno uživatelem tomik88: 22-06-2012 v 12:22

Registrace
    Feb 2011

Tak přehráváš to z HDD připojeného k TV, nebo přes Egreat? Co máš za jiné možnosti v "HDMI AUTO"?

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

externi hdd mam pres usb pripojenej k egreatu. a egreat pres hdmi pripojenej do tv. mam tam na vyber LPCM,RAW,AUTO. zkousel jsem vsechny. volal jsem na lg podporu a tam mi rekli at vyckam na aktualizaci softwaru, ktera by to "mohla" vyresit. jestli ne, tak mi ji prijedou opravit prej.

Registrace
    Feb 2011

Jestli nejde ani LPCM, tak je to divné. Jiný HDMI port v TV jsi předpokládám zkoušel (nebo jiné zařízení, ale ve stejném portu). Ještě mě napadlo - některé TV umožňují u konkrétního HDMI portu nastavit, že se zvuk nebere z HDMI, ale z jiného vstupu (Audio IN), nemůže to být Tvůj případ - nepřepnul jsi to?

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

to u me nastavit nejde. mam tu sice funkci simplelink ale to je kdyz zapnui zarizeni ze mi to automicky prepne na vstup. jsem z toho fakt spatnej, pockam na dalsi aktualizaci softwaru, potom to budu resit.

Registrace
    Feb 2011

No a zvuk Ti nejde u ničeho z Egreatu? Nebo jen u některých filmů?

Teď jsem proletěl manuál a Tvá TV to umí - externí zvuk u HDMI, který se bere z Audio IN a ne z HDMI.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 22-06-2012 v 16:07

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

nejde z niceho z egreatu. mrknu na manual a zkusim to..

koukal jsem na ten manual a nevim jestli jsem to blbe pochopil ale ty myslis propojit egreat a tv pomoci jinyho kabelu?nebo udelat nastaveni v tv?
    Naposledy upraveno uživatelem tomik88: 22-06-2012 v 17:21

Registrace
    Feb 2011

Zkusil bych propojit Egreat nastavit na LPCM a připojit do jiného HDMI (tam, kde Ti fungovalo jiné zařízení) a spustit na něm něco, co prokazatelně nemá DTS zvuk (nějaký DivX se zvujem v MP3 apod.). I když teď si čtu, co jsi napsal a nejde Ti ani "cvakání" při pohybu v menu, takže to DTS nebude.

Díval jsem do manuálu TV na stranu 119, tak je vidět, že to TV umí. Ale nevím, jak pozná, že má brát zvuk z Audio IN a ne z HDMI, čekal bych, že se to bude někde nastavovat v menu u konkrétního HDMI vstupu nastavením na typ "HDMI-PC", "HDMI-DVI" nebo něco takového. Majitelů LG je zde spousta, někdo Ti to určitě řekne konkrétně. Blbý dotaz - nemáš v TV do "Audio IN" omylem strčeny sluchátka?
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 22-06-2012 v 17:41

Je tu pořád Avatar uživatele sanchez13
    Registrace
    Oct 2011

zopar veci co este mozes skusit:

- skontroluj na TV nastavenia zvuku home/nastavenia/zvuk (ARC mas zap, alebo vyp ? nemas nahodou vypnute reproduktory TV ?)
    - hlasitost TV nemas nahodou uplne stiahnutu ?
    - nemas zastrceny jack vo vystupe na sluchatka na TV ?
    - skus vypnut SIMPLINK na TV (stlac tlacitko "input" na DO, nastav sa na HDMI vstup v ktorom je zapojeny EGREAT, stlac cervene tlacitko na DO a vypni SIMPLINK) respektive skontroluj, ci je v nastaveniach SIMPLINK-u nastaveny reproduktor TV...

nastavenia na EGREAT nespominam, lebo si pisal, ze na inom TV s tym istym HDMI kablom ti zvuk ide bez problemov...
    Naposledy upraveno uživatelem sanchez13: 22-06-2012 v 18:33

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

tady je me nastaveni zvuku

Název: DSC_0002.JPG 
Zobrazení: 362 
Velikost: 319.1 KB 
ID: 18382Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: DSC_0003.JPG 
Zobrazení: 407 
Velikost: 463.4 KB 
ID: 18383

a tady nastaveni simplinku na vstupu na kterym mam pripojeny egreat

Název: DSC_0004.JPG 
Zobrazení: 375 
Velikost: 419.3 KB 
ID: 18384

jinak sluchatka nemam zapojeny.
    Naposledy upraveno uživatelem tomik88: 22-06-2012 v 18:40

Je tu pořád Avatar uživatele sanchez13
    Registrace
    Oct 2011

a na inom TV ti urcite ten EGREAT ide so zvukom cez ten isty HDMI kabel ?
    Lebo na TV vyzera byt vsetko OK.

Skusal si ho prepojit do ineho HDMI vstupu ako ti tu radil Kamil ?

Uz mi viacej nic nenapada.... Nemas nahodou stlacene "mute" na ovladaci EGREAT-u

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

zkousel jsem to na jine tv od lg a vsechno jde v pohode. mute nemam stlacene

je mi divny proc to prestalo fungovat ze dne na den.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-03-2012, 20:04
  2. Nejde mi zvuk v JVC Home Theatre TH-D7E pres HDMI IN :-(
    Od tosmani v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 21-03-2009, 09:06
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 20-01-2009, 14:37
  4. 42px700e propjeni pres hdmi notebook nejde zvuk