Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Vadí vám vyřazení ČT 1 HD z multiplexu?

Hlasujících
12. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Ano.

8 66.67%
  • Ne

4 33.33%
  • Na HD nekoukám.

0 0%
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 53

Téma: ČT 4 HD vstoupila do multiplexu 4. ČT 1 HD z něj vyhodili.

Je tu pořád Avatar uživatele interfernet422
    Registrace
    Apr 2009

Pozemní multiplex 4 společnosti Digital Broadcasting doznal dnes odpoledne prvních změn pod novým vlastníkem. Z jeho programové nabídky byl vyřazen kanál ČT 1 HD (pozice ČT HD) a objevila se v něm naopak stanice ČT 4 HD, tedy sportovní program České televize ve vysokém rozlišení obrazu. V nabídce prozatím nadále zůstávají kanály Nova HD a Óčko. ČT 4 HD je stejně jako Nova HD šířen v normě MPEG-4.

Zdroj: http://www.digizone.cz/clanky/v-mult...v-hd-rozliseni

Ještě že primárně koukám na satelit, jinak by mě omývali...
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Asi tak nejak!

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Kolik asi tak lidí chytne multiplex_4 ? No, moc jich asi nebude. Takže nula od nuly pošla

Registrace
    Apr 2009

Pařízek chystá nějaké překvapení, na jednom vedlejším foru jsem našel:
    Překvapení teprve příjde. Podle dobře informovaného zdroje to bude vysílání tv programu Penthouse HD2 v MPX4 od 25. 06. 2012 v čase od večerních 23h do 6h ráno! Po zbývající čas bude na této prog. pozici v TS vysílat Pohoda tv.
    Cha cha, tak to jsem zvědav...

Multiplex 4 potvrdil dohodu s ČT, nabídne zbytek Eura a olympiádu v HD kvalitě
    Více info: http://www.digizone.cz/clanky/multip...-v-hd-kvalite/

Registrace
    Apr 2004

Na anketu jsem odpověděl, i když DVB-T nechytám (mám kabelovku a tam tento problém není a nebude) a už vůbec nepatřím mezi tu supermenšinu, která může přijímat multiplex_4. Všeobecně mi takový přístup vůči divákům televize vadí.

Registrace
    Apr 2009

Přelouskal jsem rozhovor s Radimem Pařízkem, kde mluví o multiplexu 4 a vypadá to, že z něj vypadnou všechny stanice, se kterými se nedohodne. Ten mux jede stále v testovacím provozu a ani očko za šíření z tohoto důvodu neplatí. Pařízek ji už gratis dále šířit nebude. Uvidíme, co se z toho ještě vyvrbí.
    Jinak to není žádná supermenšina, v oblasti pokrytí jsou skoro 2 miliony lidí, což je 20% populace... To, že ne všichni mají zařízení pro příjem HD je už další pohádka.

Registrace
    Apr 2009

Takže to pokrytí muxem 4 bude ještě větší. Já počítal jen původní stav - Praha, Brno, Ostrava, al podle článku to bude koncem října hodně přes polovinu populace ČR.

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: multiplex4-rijen-2012.jpg 
Zobrazení: 287 
Velikost: 69.8 KB 
ID: 18400

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Doufám, že zařazení ČT4 HD bude už definitivní. ČT1 je stejně k ničemu ať už v HD nebo SD - stejně tam bylo skoro všechno upscale (a ještě nekvalitní, jak už je na ČT zvykem - asi 7 mld. rozpočet je málo). Snad by mohli začít vysílat fotbal v HD.
    Mě by teda stačily v HD 2 programy - ČT4 a ČT24. Btw. ČT24, co se týká kvality obrazu, tak je asi nejzprasenější kanál ze všech. Ten příšernej haloing a zubatá grafika, to se jen tak někde nevidí. Vypadá to, že se tam o techniku starají absolventi filozofických fakult, nebo akademíí můzických umění, co se jinde pracovně neuchytili ...

Registrace
    Apr 2004

Multiplex 3 vypálil Pařízkovi s Železným rybník: taky nabídne ČT 4 HD a ČT 2 HD
    Měl to být hlavní důvod, proč si diváci budou ladit televizní multiplex_4: Radim Pařízek s Vladimírem Železným nabídli pozemní cestou zdarma sportovní kanál ČT 4 HD, na kterém aktuálně probíhá fotbalové Euro 2012 a později na něm Česká televize nabídne přenosy z letních olympijských her v Londýně. Jenže ten samý program, a navíc i ČT 2 HD, který se po dobu londýnské olympiády změní na druhý sportovní kanál ČT, nakonec nabídne i konkurenční multiplex 3 s daleko větším pokrytím.
    „Veřejnoprávní televize poskytne dva televizní programy v HD kvalitě s obsahem Letních olympijských her ČT 4 a ČT 2, které budou zařazeny do multiplexu 3. Ten svým digitálním televizním signálem pokrývá 95,7 procenta obyvatel České republiky,“ oznámila dnes společnost Czech Digital Group (CDG), která je provozovatelem této vysílací sítě a stoprocentně ji ovládají České Radiokomunikace.

... a Pařízek s Železným můžou jít ..... třeba na pivo

http://www.digizone.cz/clanky/multip...-hd-a-ct-2-hd/

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

V dnešní době, kdy všichni pořád brečí jak je u nás málo kmitočtů, tak je to docela plýtváním. A to nemluvím o tom, že nechápu, proč se ČT2 změní na druhý sportovní kanál. To se zase na nic v době olympiády nebude dát dívat, protože to budou pouštět všude, od ČTxx přes STVxx po xxSport apod. a ještě nejlépe všude stejné .
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 25-06-2012 v 12:53

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

S Muxem 4 jsou asi znamenité potíže, konkrétně v Praze na AirStar 2 PCI a TT Cinergy 2400i DT nic nenaladím, signál na K64 je v průběhu ladění vidět. Až dosud přitom K64 chodil, někdy s kostičkami, ale chodil. Uvidíme dále, zatím to vypadá na dost velkou blamáž. Večer zkusím Aver (H930) a také PCTV Nano Stick T2 290e, uvidíme, zda se podaří něco chytit.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Asi porodní bolesti, obdobné zkušenosti z Prahy se ozývají na různých fórech.

Registrace
    Apr 2004

Tak oni odborníci už dopředu avizovali, že to pokrytí vysílači, jak je hezky namalované, nebude takové v praxi funkční. Že je to dost přehnané. (což si já myslím také).
    Zajímavé info: http://www.digizone.cz/texty/mapy-po...telefonica-o2/

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Ivo Mašek:
    Jak vidno z těch map, s naší lokalitou se ani nepočítá (Jedlová Hora). Nu což, mám kabelovku...

Registrace
    Apr 2004

Také běžím na kabelovce, takže nějaké starosti s DVB-T multiplexama 1 až 4 mě míjí.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Příjem multiplexu 4 (O2) na Barrandově
    Od Fricoolinek2 v sekci DVB-T
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 31-08-2009, 22:17
  2. Problém s příjmem Multiplexu 1
    Od martin_ v sekci DVB-T
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-05-2009, 12:22
  3. Zvukové formáty na multiplexu 2