Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV Samsung UE40D6530 - pomalý internet

milan273 (1)|21.6.2012 22:36
Mám TV Samsung UE40D6530 připojenou k internetu přes WiFi. Rychlost připojení 8M/s (reálně 7M/s).TV přehrává videa např z youtube nebo z TV archivů jen velmi pomalu. Videa se načítají neúměrně dlouho a neustále se sekají. Na notebooku nebo telefonu nemám s rychlostí internetu žádné problémy a pouštím videa bez problému.Máte někdo podobný problém, věděli byste poradit? Díky M.
bastlir (3245)|23.6.2012 20:33
Původně jsem ti chtěl napsat, abys příště nezakládal nové téma a nejdříve při přečetl již napsaná. Takže to zkrátím - přejdi na kabel.
boboman (6)|28.11.2013 15:21
Nazdar, ja mam TV napojenu cez kabel a mam rovnaky problem. TV (samsung ue46f6770sb) mam napojenu zo zasuvky cez STB cez HDMI, internet mam napojeny z druhej zasuvky cez router a z neho mam sietovym kablom napojenu TV. Skusal som to aj bez kabla, cez WiFi a rychlost je prakticka rovnaka (merane na dvoch speedmetroch cez browser v TV) a to cca 1/10 rychlosti, ktoru z router dostanem cez mobil, notebook. Na technickej podpore poskytovatela netu a tv mi velmi neporadili, nakolko v routeri je rychlost dostatocna. Na technickej podpore samsungu mi povedali akurat to, ze tento jav sice nie je bezny, ale je mozny, nakolko TV je zatazena este zobrazovanim a prepocitavanim a blablabla....To sa mi nezda, lebo je to uplne iny zdroj, aspon v mojom chapani. Neviete cim by to mohlo byt? Da sa v TV nieco nastavit, aby to bolo s rychlostou internetu lepsie??? Pozeram cz smarthub dost videii, nie je to pre mna okrajova zalezitost.
vitulaaak (1)|21.12.2014 16:52
Samsung UE40D6350 - mam problem s youtube, zustane jen u nahravani loga youtube a nic se nespusti.