Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Canon HV40 - Focus Wheel

Tommy3 (73)|19.6.2012 21:26
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat majitelů nebo fanoušků Canon HV30/40 zda lze u nás v ČR zakoupit "FOCUS WHEEL" viz.

Přece jen ostření, pomocí tohoto zařízení je u těchto modelů kamer mnohem pohodlnější, proto se snažím ten ostřící kroužek sehnat tady u nás.

Nevíte někdo, kde se dá toto a za kolik sehnat?

Díky moc
josefíka (651)|19.6.2012 23:28
Pokud vím, tak jedině, když to bude někdo prodávat. Osobně jsem to řešil přes USA a bylo to i tak na dlouhé lokte.
Jinak, není to špatné, ale když si to nacvičíš, zvládneš to i prstem a originál válečkem.
Tommy3 (73)|19.6.2012 23:55
Ta šance to získat přes inzerát z ČR je dost malá. Myslíte, že by dal dohromady třeba šikovný soustružník? Pokusil bych se s jedním domluvit. Nevíte, zda je to pouze plast nebo kov + plast? Existují k tomu třeba nějaká plánky nebo náčrtky (nevíte)?!

Použití toho originálního válečku mi přijde dost náročné. Jde sice asi jen o cvik, ale celkově je to dost nevhodně umístěno, hlavně kvůli výklopnému LCD. Přece jen možnost otočení rukou kolem objektivu je praktičtější. Větší a dražší kamery už to samozřejmě mají v základu a výrobce ví proč, proto sháním tuto kravinku na malou kameru, která je v dostupnější cenové relaci.
ai (2993)|20.6.2012 03:23
pokud pouzijes vnitrni mikrofon na kamere tak to je slyset jak s tim otacis, mam ten krouzek, ale je to dobry tam nejaky krouzek mit ...
Tommy3 (73)|20.6.2012 11:00
A sehnal si ho kde a za kolik? Mikrofon bych asi tolik neřešil, chci pořídit RODE, kvůli kvalitnějšímu záznamu zvuku.
ai (2993)|21.6.2012 01:11
Ja jsem to dostal zasilkou primo od toho vyrobce kdysi , z jejich web site, mozna uz to jsou dva roky na US adresu.
Tommy3 (73)|24.6.2012 21:02
Od jakého výrobce? Existuje nějaký odkaz na e-shop nebo něco podobnýho? Díky
ai (2993)|25.6.2012 03:46
Primo z jejich webu irvdesign.com , ted to ale nejak blbne, pisou, ze se mas obratit na ne pres mejl irv [at] irvdesign [dot] com. Bylo to uz velme davno, jak zacinali, trochu na kolene, byli zavaleni objednavkama, vzdycky to vyrabeli (nebo na zakazku) v nejakem mnozstvi a cekalo se jen na mejl v nejake fronte, ten prisel , a poslali to.