Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

xListPlay

wencaS (853)|19.6.2012 11:28
Zakládám toto téma, protože se xListPlay dosud řešil jen v tématu Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater, kde vše rychle zapadlo v diskuzi, a hledat informace je pak značně stížené.

Aktuální informace o projektu xListPlay budu vkládat na domovskou stránku a také sem do tohoto tématu.
Teď zde neuvádím žádné blišší informace, protože zde není možnost editovat po krátké době své starší příspěvky a žádat moderátora o jeho editaci je dost nepohodlné ale také zbytečná ztráta času.

[ATTACH=CONFIG]18340[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18356[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18355[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18354[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18353[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18352[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18351[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18350[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18349[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18348[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18347[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18346[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18345[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18344[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18343[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18342[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18341[/ATTACH]
screen_settings_04.png screen_settings_02.png screen_settings_01.png screen_settings_03.png screen_list_01.png screen_artist_05.png screen_artist_04.png screen_artist_03.png screen_artist_02.png screen_artist_01.png screen_album_01.png screen_info_04.png screen_info_03.png screen_info_02.png screen_info_01.png screen_album_info_01.png screen_about.png
wencaS (853)|19.6.2012 11:40
Do příští verze chystám tyto změny:


[LIST=1]
  • Opraví chyby (o těchto chybách vím):
    • Nefunkční podobní interpreti
    • Nefunkční videa
    • Nefunkční alba
    • Nefunkční vyhledávání klipu

  • Odstraní tlačítko info na stránkách s videi, problém nastával když video hrálo.
  • Přídán bude automatický překlad biografie.
  • Rozšíření interpretů (díky Hantronix)
  • wencaS (853)|24.6.2012 20:43
    Již brzy bude nová verze připravená ke zveřejnění, ještě musím hodně testovat.

    Chystané rozšíření interpretů, celkem o 119 přidaných v kategoriích elektronika a pop, do nové verze je v aktualizovaném seznamu interpretů. Díky Hantronix.

    Pokud má někdo další také sesbírány své oblíbené, můžete se o ně podělit. Přidám je i do hlavních kategorií.
    wencaS (853)|30.6.2012 06:55
    Nová verze xListPlay 1.2.18 je uvolněná. Online aktualizace je dostupná z Xtreameringu tlačítkem 1 DO, nebo pokud nemáš Xtreamering nainstalovaný jdi do nastavení xListPlay tlačítkem 7, kde aktualizaci vyvoláš také tlačítkem 1 DO.

    Poslední změny:

    • Opravené chyby
      • Nefunkční podobní interpreti
      • Nefunkční videa
      • Nefunkční alba
      • Nefunkční vyhledávání klipu

    • Odstraněno tlačítko info na stránkách s videi, způsobovalo problém když video hrálo.
    • Rozšíření interpretů kategorie pop a elektronika (díky Hantronix), metal a rock
    • Přidán automatický překlad biografie interpreta

    Překlad biografie prozatím funguje v závislosti na nastaveném jazyku a je nutno ho testovat. Prosím ohlašte mi tady chyby kterých si všimnete. Díky.
    killerman27 (871)|1.7.2012 20:03
    dik za novou verzi
    Hantronix (118)|14.7.2012 20:48
    [QUOTE=wencaS;415175]Rozšíření interpretů kategorie pop a elektronika (díky Hantronix), metal a rock[/QUOTE]
    Není za co.
    To já dík za opravu podobných interpretů, videí, atd. Jen alba mi nějak nefungují. Zkoušel jsem jich asi 20 a vždycky je seznam prázdný.
    Jak bude chvíli času, tak se pustím do dalšího rozšíření interpretů.
    wencaS (853)|15.7.2012 06:40
    Dík za info. S alby byl problém. V předchozí verzi jsem byl schopnej lokalizovat jestli pro interpreta existují a podle toho se zobrazili. Teď to už není možné zjistit, tak se zobrazují všude. Jestli jsou nefunkční ověřím.

    Pokud budeš (nebo kdokoli jiný) rozšiřovat interprety, klidně mi je nakopíruj přímo do seznamu kategorie. Mám script co to seřadí podle abecedy a odstraní duplicity.
    wencaS (853)|24.7.2012 10:49
    Oni na YT dělají pořád nějaké změny, tak se musí i přizpůsobit scripty. Pro xListPlay jsem fixnul ten bug v pátek a dal opravu killermanovi. Teď jen počkejte až vypustíme nové verze.
    xLiveCZ nevím co ještě ma killerman v plánu, co se týká xListPlay mám začato dost mohutných změn, takže až dokončím rozdělané. Nyní bych byl schopnej pár lidem dát nějakou tu testovací beta verzi. Kdo by měl zájem tak mi písněte do PM. Očekával bych za to ale zpětnou vazbu! To znamená důkladné testování všech funkcí a hlášení poznatků případně nalezených chyb apod.

    Nové je např odchycení hlášky o nedostupnosti videa do popup okna


    [QUOTE]Video obsahuje obsah partnera EMI, který ho ve vaší zemi zablokoval na základě autorských práv.[/QUOTE]



    [ATTACH=CONFIG]18752[/ATTACH]




    [QUOTE]"Dášeňka (1) Jak..."
    Toto video již není dostupné, neboť účet YouTube spojený s tímto videem byl ukončen z důvodu opakovaných oznámení třetích stran ohledně porušování autorských práv. Tato oznámení podaly mimo jiné následující strany:

    • Biograf Jan Sverak s.r.o.
    • S.D.T.- FILM sp.j G. Ćwikliński C. Krzyżanowski
    [/QUOTE]



    [ATTACH=CONFIG]18753[/ATTACH]
    warn.short.png warn.long.png
    wencaS (853)|26.7.2012 23:38
    xListPlay 1.3.02

    Poslední změny:

    • Opravené chyby
      • Nefunkční přehrávání youtube videí
      • Nefunkční alba

    • Přidán ruský a ukrajinský překlad
    • Pro překlad biografie jsou k dispozici všechny jazyky podporované googlem
    • Přidána možnost zvolit si skin
    • Přidáno popup okno s informací, když video není pro vaši zemi přehratelné kvůli autorským porávům, nebo byl-li uživateslký účet spojený s videem smazán apod.
    Sealex (290)|28.7.2012 21:53
    Díky moc za novou verzi. Opět mám důvod si zapnout Xtreamer :)
    Otestoval jsem funkčnost přepínání skinu a změny překladového jazyka ... vše OK. Na informační popup okno u nepřehratelného videa jsem nenarazil.
    Narazil jsem jen na pár chybiček při přehrávání českých interpretů:
    Dan Bárta - fungují jen aktivity; zbytek not found
    Kryštof - Videa not found
    Monkey Business - funguje Doporučená a playlist a na zbytek tam skáče skupina Skid Row
    Lucka Vondráčková - Videa not found
    wencaS (853)|28.7.2012 22:28
    Moc díky za reakci a hlavně za připomínky.
    V rychlosti jsem skusil Dana Bártu (http://www.youtube.com/channel/HCJU4GC-A1Tq4/featured) a on je problém, že na YT toho moc není. Další problém je že pro chanels (viz url) je jen okrajově podpora v xListPlay, a moc jsem se tomuto problémku v poslední době nevěnoval, protože to je na YT dost proměnlivé od autora k autoru.
    Kryštof videa skutečně nemá (http://www.youtube.com/artist?a=Z54ZmDqUZZ0).

    Ale takovéto nedostatky plánuju ošetřit informačním oknem.
    Rici.S (23)|29.7.2012 10:35
    Po delší době jsem si pustil Xtreamer Pro a oblíbenou aplikaci xListPlay.Po aktualizaci musím poděkovat WencoviS za dobře odvedenou práci.Zatím jsem na žádnou chybu nenarazil.Vše šlape jak hodinky.Musím vyzdvihnout i výběr skinů.Super!!!
    wencaS (853)|29.7.2012 20:25
    Díky za chválu, hlavně za chválu výběru skinů. Na tom jsem strávil opravdu hodně moc času, tak potěší když moji snahu někdo kladně ohodnotí. Od příští verze si budeš moci skin jednoduše vytvořit svůj vlastní, zbývá mi dořešit ukládání. Na výběr bude pro každou definovanou položku z 364 barev. Slibuju si od toho, že se lidé pak podělí a nejlepší výtvory zařadím do ofic vydání. :-)-


    [ATTACH=CONFIG]18829[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18830[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18831[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18828[/ATTACH]
    create.skin1.png create.skin2.png create.skin3.png create.skin4.png
    killerman27 (871)|29.7.2012 21:20
    nezmuzu se na vic nez na WOW
    BystraR (39)|30.7.2012 09:16
    Taky čučím:) ... dobrá práce.
    wencaS (853)|3.8.2012 09:49
    Díky vám všem za chválu, moc si toho cením, vidím na tom, že moje snaha není marná.

    Ukládání při tvorbě vzhledu mám vyřešené. Pokusný vzhled jsem naklikal na obrazovce asi za 10 minut.

    Ještě mi zbývá pořešit zobrazení nápovědy, kde která barva vlastně je umístěná.
    wencaS (853)|5.8.2012 12:33
    Hledám pár lidí co by chtěli vyzkoušet novou verzi před zveřejněním (cca do pátku). Zájemci mi napište PM.

    Omluvte horší kvalitu videa z mobilu.

    Hantronix (118)|5.8.2012 23:10
    Tak otestováno. Více v PM.
    wencaS (853)|8.8.2012 15:31
    Hantronix moc díky za testy, připomínky, návrhy ...
    wencaS (853)|16.8.2012 15:53
    Momentálně mi nejede nic, přesněji řečeno tak 1 video z 10-ti hraje. YT to celé nějak překopali :-k, tak doufejte že se mi to povede opravit. :-?
    To se týká i YT v xLiveCZ.

    Jak tak do toho šťourám ... zřejmě už nebude možné nastavovat kvalitu videa :-?
    wencaS (853)|17.8.2012 20:20
    xListPlay 1.3.07

    Poslední změny:

    • Opravené chyby
      • Nefunkční přehrávání youtube videí
      • Nefunkční (prázdná) stránka Aktivity

    • Přidáno
      • Skin Black
      • Skin Gray blue hx (díky Hantronix)
      • Skin creator - můžeš si vytvořit svůj vlastní skin (s nápovědou po stisku tlačítka 0 a náhledem PopUp oken)
      • Několik interpretů (92) do kategorií Pop a Elektronika (díky Hantronix)
      • Podpora poznámek v seznamech pro ty co si (nejen) Vlastní seznam editují ručně (před text co má být poznámka se jen zapíše //).
    Sealex (290)|18.8.2012 08:39
    Jsi fakt dobrej. Už jsem zase začal propadat beznaději a začal řešit, čím do budoucna budu youtube přehrávat. V HD to zatím přehrává pouze Xtreamer. TV i PS3 jedou v SD a počítač se mi zatím připojovat nechce (Macbook/PC).

    K xListPlay: U aktivit jsou nějaké podivné názvy, jinak vše běží skvěle.
    Díky moc.
    wencaS (853)|18.8.2012 09:20
    Díky za chválu.

    Sakra, včera od rána byla nová verze k aktualizaci dostupná a navečer vše jelo tak jsem i napsal infa o nové verzi. YT zase udělali změnu a místo názvu se tam objeví jméno usera. Dík za upozornění.

    xListPlay 1.3.08

    Poslední změny:

    • Opravená chyba
      • Název na stránce Aktivit

    wencaS (853)|22.8.2012 22:47
    Docela mi překvapuje že SK překlad ještě nikdo neudělal.

    Že jsem dopoledne měl chvilku a hlavně ideu, napsal jsem script co přeloží pomocí google translate jednotlivé texty a uloží do nového souboru během pár vteřin. Ne že bych chtěl používat takové překlady, bez zásahu lidského elementu jsou dle mně nepoužitelné. Ale doufám že se najde někdo kdo by se ujal korekcí?
    ratafak (21)|27.8.2012 17:38
    Skusim sa na to vecer pozriet v aplikacii xListPlay, takto z prveho pohladu tam vidim veci co treba upravit, ale bez znalosti, kde a ako sa ten text pouziva by som z toho urobil este vacsi nezmysel :)
    wencaS (853)|27.8.2012 18:53
    Díky předem. V každém případě to můžeš porovnávat s češtinou. A když si nebudeš umět poradit napiš mi PM.

    Tak když už tu píšu napíšu ještě aspoň chystané změny do další verze.


    Přidám výchozí seznamy kategorií. Např.: http://www.youtube.com/music/metal http://www.youtube.com/music/rock http://www.youtube.com/music/pop atd. Hodlám je zařadit na první místo v příslušných seznamech.
    Vyhledávání interpreta bude opatřeno popup oknem s dotazem zda nalezeného chce uživatel skutečně uložit do seznamu. Když jsem hledal Guncikova -- uložilo mi G4, když jsem hledal Gabriela Guncikova uložila se ABBA. Viz: odkazy: http://www.youtube.com/artist/gabriela_guncikova je totéž co http://www.youtube.com/artist/abba, tak proto přidané okno s dotazem zda uložit co našel.
    Bude opraveno pár drobných chyb na které jsem přišel nebo byl na ně upozorněn.
    Pro Prodigy a SW3 bude video otevřeno v PreviewWindow (v prostoru místo obrázku) a pod ním status bar s průběhem. Kliknutí Enteru ho roztáhne na celou obrazovku. Nepodporuje to můj Xtr Pro, tedy starší přehrávače budou mít jen full screen. Tuhle funkci ještě ladím, co funguje v Prodigy tak Pročko mi padá do restartu, tolik za den jsem jich snad ještě neměl, když ošetřím Pročko tak se zase začne Prodigy chovat nepředvídatelně ....
    Nicméně udělal jsem náhled:

    wencaS (853)|16.9.2012 14:31
    ratafak už se neozývá a nereaguje na PM.

    Je tu někdo jiný, z těch 5-ti co si stáhli slovak.zip, kdo by se chtěl ujmout korekcí slovenského goglepřekladu?
    wencaS (853)|1.10.2012 14:39
    PROSÍM OHLAŠTE MI CHYBY KTERÉ NAJDETE! DÍKY!

    Instalace: Stáhni, rozbal a překopíruj všechny soubory do složky /scripts/. Nech přepsat vše.

    Po instalaci doporučuji: Jdi do nastavení (tlačítko #7 na DO) a znovu nastav kvalitu videa. A znovu navol kategorie (jen pokud jsi měl aktivní kategorii avantgarde nebo holiday).





    Nové:

    • Odstraněné kategorie avantgarde a holiday.
    • Přidáno malé PreviewWindow. (pro full screen stiskni ENTER)
    • Automatická kontrola nové verze při spuštění.
    • Opraveno přehrávání YouTube videí.
    • Podpora pro seznamy kategorií. (http://www.youtube.com/music/rock)
    • Podpora flv a 3gpp video souborů z YouTube.
    • Přidáno nastavení kvality pro 480p, 360p

    Když video hraje:

    • Šipky pro skoky ve videu (+30s, +3m, -1m, -10s).
    • A-B pro přepnutí hrát vše nebo jen jeden klip.
    • Enter pro full screen.
    • Info informace.
    killerman27 (871)|1.10.2012 18:01
    diky tobe youtube guru
    wencaS (853)|17.10.2012 13:13
    [ATTACH]20155[/ATTACH]
    • Dokončen předělaný updater.
    • Dokončeno přizpůsobení změnám v html kódu YT
    • Opraveno - podobní interpreti.

    [ATTACH=CONFIG]20157[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]20156[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]20158[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]20159[/ATTACH]
    wencaS (853)|22.10.2012 20:23
    Finální verze 1.3.20 je venku!

    Co je nového v 1.3.20:

    • Fixed bugs:
      • opraveno přehrávání YouTube videí
      • adaptace pro html změny

    • News:
      • malé náhledové okno
      • posunutí videa šipkama na Prodigy a SW3 (pro přehrávače první generace to znamená přepracovní)
      • přepracovaný online updater
      • automatická kontrola na existenci nové verze při spuštění
      • seznamy obsahů kategorií (např. rock, pop atd.)
      • podpora 3gpp a flv video souborů
      • přidáno nastavení preferované kvality videa 480p, 360p
    killerman27 (871)|22.10.2012 22:56
    asi jsem divnej, ale diky Ti!
    sybacus (17)|23.10.2012 16:12
    Výborná práce,díky!
    wencaS (853)|28.10.2012 15:38
    Možná už někteří zjistili ...

    Nová verze 1.3.21 je k dispozici!

    Co je nového v 1.3.21:

    • Opravené chyby
      • přepnutí do FullScreenu

    • Odstraněno
      • nastavení kvality 480p

    • Změněno
      • nové idleImages
    BystraR (39)|29.10.2012 20:02
    Díky chlape :) Dobrá práce.
    wencaS (853)|1.11.2012 12:31
    Nová verze 1.3.22 je k dispozici!

    Co je nového v 1.3.22:

    Opravené chyby:

    • Doporučené
    • Playlisty
    • přizpůsobeno změnám v html kódu
    wencaS (853)|15.11.2012 13:27
    Nová beta verze je připravená k veřejnému testování.

    Změny:

    • přidaná možnost vytvářet libovolný počet vlastních playlistů
    • oprava pár drobných chyb

    Položka Mé playlisty bude vždy na prvním místě bez ohledu na zapnuté abecední řazení.
    Do vlastního playlistu můžete vkládat jakékoli video z jakéhokoli seznamu videí, třeba i z vyhledávání klipů, vždy tlačítkem 0 na DO.
    Vlastní playlist dostane defaultně název Save a pávě do tohoto playlistu se vždy budou vkládat skladby tl. 0. Až budete mít požadovaná videa v seznamu, můžete tento playlist Save přejmenovat tlačítkem 4 v seznamu playlistů (zpět na save již nelze přejmenovat, je vytvořen nový prázdný save playlist). Po přejmenování už do něj nelze přidávat, tlačítkem 0 se bude opět přidávat do toho nově vytvořeného playlistu Save, ale můžete ho editovat: odstranit položku, přesunout položku nahoru nebo dolů, jakými tlačítky je zobrazeno na místo biografie.


    Doufám že se k nové možnosti vyjádříte, napíšete připomínky, a že budete informovat a případných problémech!
    Sealex (290)|19.11.2012 10:53
    Díky za super rozvoj tvé aplikace. Vytvoření playlistu je cool featura. Ideálem by snad bylo jen napojení na user playlisty z Youtubu.
    Vše mi fungovalo OK, kromě posouvání videí v playlistu ... chybu to hlásilo pro směr nahoru i dolu. Defaultní playlist jsem měl poté posunutý na druhém řádku.

    Jde, prosím tě, při přehrávání standardních videí přeskočit nějakou klávesou náhledové okno a přejít rovnou na fullscreen či je možné tuto featuru potlačit ... u mého Xtreamer Pro je to trochu pomalé.
    Ještě dotaz, zda v info řádku by šlo zobrazit i info o rozlišení přehrávaného videa např. 720p/ 576p / atd. a dále zmenšit či někam přesunout ten text o zapnutém opakování.

    Díky moc.
    wencaS (853)|20.11.2012 18:17
    Úmrtí v rodině. Nějaký čas se tomu určitě věnovat nebudu ani se nemám chuť více k tomu vyjádřit.
    killerman27 (871)|20.11.2012 18:31
    uprimnou soustrast :-(
    wencaS (853)|2.12.2012 19:54
    killerman27 díky.



    [QUOTE=Sealex;432676]Díky za super rozvoj tvé aplikace. Vytvoření playlistu je cool featura. Ideálem by snad bylo jen napojení na user playlisty z Youtubu.
    Vše mi fungovalo OK, kromě posouvání videí v playlistu ... chybu to hlásilo pro směr nahoru i dolu. Defaultní playlist jsem měl poté posunutý na druhém řádku.

    Jde, prosím tě, při přehrávání standardních videí přeskočit nějakou klávesou náhledové okno a přejít rovnou na fullscreen či je možné tuto featuru potlačit ... u mého Xtreamer Pro je to trochu pomalé.
    Ještě dotaz, zda v info řádku by šlo zobrazit i info o rozlišení přehrávaného videa např. 720p/ 576p / atd. a dále zmenšit či někam přesunout ten text o zapnutém opakování.

    Díky moc.[/QUOTE]
    Napojení na user playlisty z Youtubu prozatím neplánuju.
    Díky za oznámení chyb. Většinu jsem způsobil sám při posledních změnách. Opraveno.

    Přechod rovnou na fullscreen, byť i nějakou zkratkou, v plánu také nemám. Snad by neměl být problém udělat v nastavení možnost zda používat náhled, nebo rovnou fullscreen. Ale proveditelnost přímého fullscreenu jsem ještě nezkoumal. Nic neslibuju, ale mohlo by se objevit někdy v budoucnosti. Po posledních událostech jsem radši s rodinou než u PC.

    Info o rozměru a typu přehrávaného videa případně i audia by bylo dobré, jen nevím jak to na úrovni rss zjistit.



    Tak a tady je nová verze 1.3.23RC5. Vylepšení playlistů a oprava pár drobných chyb.

    Změny:
    • možnost přejmenovat playlist zpět na save a vkládat do něj další videa (jen pokud save ještě neexistuje)
    • podpora pro mezry v názvu playlistu
    • save bude vždy na prvním místě v seznamu playlistů
    • po přejmenování je nový save vytvořen až při vkládání videí
    • opraveno přesouvání položek v playlistu
    wencaS (853)|4.12.2012 11:44
    Ukázkový playlist
    Instalace: rozbal a zkopíruj soubor TITANIC - METAL CELEBRATION.plist do: /scripts/xListPlay/lists/playlists/TITANIC - METAL CELEBRATION.plist
    wencaS (853)|9.12.2012 16:59
    YT zase změnili kompletně kód stránek takže to postupně musím opravovat.

    Nahlašte prosím co ještě nefunguje, vím že kompletní biografie interpreta nejde (tl.1) a playlist interpreta taky ne (playlist interpreta se zřejmě nepovede už opravit).

    Změny:
    • prvotní optimalizace pro nový vzhled YT
    • přidán jazyk Greek (díky skombris)
    wencaS (853)|9.12.2012 22:07
    Opravy po změnách na YT stránkách pokračují.

    Prosím hlašte chyby a jiné připomínky. Potřebuji zpětnou vazbu.

    Změny v xListPlay v. 1.3.23RC9:

    • Zvětšeno písmo v seznamech. (na žádost)
    • Opraven životopis (tl.1).
    • Opraveno podobní interpreti. (nově se jich načítá víc než před změnami)
    • Opraven obsah hudebních kategorií. (Např.: #Metal#, #Rock#, #Pop# atd.)
    Hantronix (118)|10.12.2012 19:42
    Byl jsem o víkendu pryč, tak jsem se k testu dostal až dnes.
    Zprávu z testu máš na Skype.
    wencaS (853)|22.12.2012 19:24
    Děkuji Hantronix za tvé rozsáhlé testy. Bez tvého přispění bych to těžko mohl sám vše vychytat!

    Uvolnil jsem novou verzi 1.3.23RC10. V předvánočním čase to byla zdlouhavá práce. Dokonce už mi pár lidí psalo že na webu už uvádím novou verzi ale stažení je na poslední veřejnou.


    Zjistil jsem že nefungují alba. Takže do zítřka bych to chtěl opravit.


    Změny v 1.3.23RC10:

    • Opravené chyby:
      • adaptace pro html změny na stránkách YT

    • Odstraněno:
      • Playlist interpreta

    • Přidáno:
      • Vlastní playlisty (video se vkládá do vlastního playlistu tlačítkem 0)
      • Podpora pro tlačítko stop, pokud je přehrát vše aktivní
      • Přidáno několik interpretů
      • Přidán jazyk Řecký (díky skombris)


    Pokud by chtěl někdo nějak přispět tak na domovské stránce xListPlay najde tlačítka na PayPal, nebo můžete kliknout na reputaci, nebo prostě jen poděkujte. Děkuji Vám ...
    wencaS (853)|23.12.2012 19:06
    Jak jsem sliboval, opravil jsem alba, a ještě nefungovala biografie. Umístil jsem na každou stranu základní informace dostupného ovládání.

    Verze 1.3.23 je tedy dostupná automatickou aktualizací při spuštění xListPlay.
    wencaS (853)|23.12.2012 20:39
    Verze 1.3.24 opravuje špatné zobrazení informací dostupného ovládání v Prodigy.
    Hantronix (118)|29.12.2012 19:59
    [QUOTE=wencaS;437197]Děkuji Hantronix za tvé rozsáhlé testy. Bez tvého přispění bych to těžko mohl sám vše vychytat!
    [/QUOTE]
    Není zač.
    wencaS (853)|31.12.2012 20:10
    Tak hezkýho silvestra Vám všem, stabilní system a XTR bez restartů a bugů.

    Pro silvestrovskou noc 2:29:31 mých oblíbených balad [ATTACH]21097[/ATTACH].
    Instalace: rozbalit a nakopírovat do /scripts/xListPlay/lists/playlists/

    Obsahuje:[SPOILER]Aleš Brichta - Dívka s perlami ve vlasech (s textem) 5:36
    Alice Cooper - Hell is living without you. 4:25
    Bon Jovi - Always 6:03
    Bon Jovi - Bed Of Roses 6:43
    Bon Jovi - I'll Be There For You 5:51
    Bon Jovi - This Ain't A Love Song 4:59
    Bryan Adams - Heaven 4:11
    Cinderella - Don't Know What You Got (Till It's Gone) 5:50
    Cinderella - Nobody's Fool 4:23
    Deep Purple - Soldier of Fortune 3:13
    Foreigner - I Want to know what love is 4:49
    Guns N Roses - Knocking On Heaven's Door 4:49
    Guns N' Roses - Don't Cry 5:15
    Chroming Rose - Right to Die 4:03
    Manowar - Hymn Of The Immortal Warriors 5:30
    Metallica - Nothing Else Matters (Video) 6:26
    Metallica - The Unforgiven 6:16
    Mr. Big - To Be With You 3:26
    Nazareth - Dream On 3:29
    Nazareth - Love hurts 3:52
    Scorpions - Believe In Love 4:05
    Scorpions - Holiday 6:35
    Scorpions - Still Loving You (lyrics) 6:04
    Scorpions - When You Came Into My Life (Lyrics) 5:04
    Scorpions - You and I with lyrics 6:17
    Scorpions - Send Me An Angel 4:29
    Scorpions - Wind Of Change 4:44
    System Of A Down - Lonely Day 2:53
    The Rolling Stones - Angie - w/ lyrics 4:37
    Twisted sister - I believe in you-(subtitulos) 5:34[/SPOILER]