Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak vypálit DVD video pro stolní přehrávač. + menu, data přes autorun v PC

Barbar_Karel (4)|15.6.2012 10:54
Ahoj,rád bych vytvořil "hybridní" DVD, které by se po vložení do stolního DVD přehrávače chovalo, jako video DVD (menu, kapitoly) a po vložení do mechaniky v PC se spustí pomocí autorun.inf menu pro ovládání dalšího obsahu (web fotoalbum, otevření PDF..).*Lze to tak vytvořit a v čem to vypálit?*Když jsem zkoušel vypálit DVD video projekt, přetáhl jsem na disk složky VIDEO_TS a AUDIO_TS a vytvořil další složku Photos. To mi ve stolním DVD přehrávači fungovalo.Teď jsem si připravil soubor autorun.inf, složky res, img a Photos. Když je ale stejným postupem přidám na DVD, tak už mi to DVD neotevře stolní přehrávač. Je možné že to je jen chyba DVD-RW na kterém to zkouším?*Můžete prosím poradit...*
KamilZ (10277)|15.6.2012 13:40
Nerozumím tomu, co Ti fungovalo a co ne.
1) Udělal jsi si DVD Video projekt, přidal jsi tam adresář Photos, vypálil jsi to na DVD-RW a fungovalo to.
2) Udělal jsi si DVD Video projekt, přidal jsi tam adresář Photos, res, img a autorun.inf, vypálil jsi to na DVD-RW a to už nejezdilo?
V čem to vypaluješ?
Barbar_Karel (4)|15.6.2012 14:13
Ano, postup, tak jak píšeš.
Vypaloval jsem to v k3b.
Nikdy jsem takovýto mix nedělal, takže ani netuším, jestli to takhle jde.
StD (8612)|15.6.2012 14:19
Já bych to celé udělal ve Wondershare DVD Slideshow Builder-u, Ten ty fotky i video integruje do DVD-Video formátu a spouští se to klasicky přes Menu. Nemají s tím pak problem přehrávaše ani PC. Navíc nejsi vázán na DVD placku, můžeš to prsknout i na (větší) USB memorystick
Barbar_Karel (4)|15.6.2012 14:26
Ono tam nejsou jen fotky, ale i ročenka v pdf atd.
Je to DVD pro rodiče dětí ze školky, kde by mělo být video, archiv fotek, které si mohou rodiče následně upravit, nějaká pdf-ka. Takže proto to chci řešit tímto mixem.
Pytkin (7947)|15.6.2012 15:13
normalne v nerovi das projekt DVD_VIDEO .. a prihodis tam tie foldre s datami a autorin.inf a pojde to .. robil som to par krat ..
666dia (476)|15.6.2012 20:41
bože NERO, to ještě existuje...?
Pytkin (7947)|16.6.2012 00:11
dlho som mu nevedel prist na chut .. ale veriu 6 pouzivam dodnes :)
Barbar_Karel (4)|16.6.2012 08:07
Ahoj,
díky všem. Včera v noci jsem to vypálil (v k3b) a vše funguje dle mých představ
Asi byla chyba v tom RW mediu - včera jsem koupil nový a na tom je to OK.