Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Winfast PVR2000 a zachytavani v ATV2000

obal (3)|16.4.2005 22:37
Mam W2K, Matrox G550, 512 MB RAM, Winfast PVR2000, ATV 2.1.2.1 s kontainerem pro tuto kartu, originalni ovladace. Originalni software funguje bez problemu. Mam problemy se zachytavanim v ATV, pres kontainer a hardwarovy enkoder funguje spravne, nedari se mi zachytavat klasicky. Kodek pro video mohu nastavit libovolne a funguje, pri nastaveni libovolneho audio kodeku se zobrazi hlaska 80040209:Error setting audio compressor format, nasleduje Cannot connect audio capture to multiplexer a Cannot build capture graph. Neprisel jsem na to, jak to nastavit. Predtim jsem mel nekolik let ATI TVWonder VE a nemel jsem problemy. ATV povazuji za vynikajici software a chtel bych ho pouzivat nadale. Co s tim ?
Mike (617)|18.4.2005 08:39
Zkus mi poslat log file a vyexportovany nastaveni, zkusim na to mrknout
Ivo Mašek (10205)|18.4.2005 08:48
Mike, dej pak vědět, zda budou nějaké změny pro ten WinFast PVR. Díky.
nortone (3)|21.4.2005 00:11
Me to dela to same, ale spickove to zas slape ve FLY2000TV. Ale ten zas nema hardwarovou podporu. Akorat, ze kdyz chci fungovat pres FLY2000TV, tak musim nejdriv spustit WinFast PVR a pak zas ukoncit, protoze jinak tam vidim jen modrou obrazovku a hroznej zvuk. Jinak jak tady psal nekde ve foru Ivo Masek, tak overlay opravdu nefunguje - mam grafarnu ATI RADEON, ale jsem stastnej, ze jsem to vubec rozchodil, protoze jsem chtel zachytavat video co mi leze z grafarny z TV outu a jenom ATV2000 to zmaknul i kdyz jsem hral nakou hru ( s hardwarovou kompresi). Akorat me rozciluje, ze FLY2000TV si nepamatuje jak je nastavenej jas, kontrast ......, a to ho ani nemusim vypinat, proste stopnu zachytavani, spustim znova a uz je to cely rozhozeny. A jeste takovej dodatek, nekde jsem cet, ze tuner je prej hroznej u tehle karty, ale musim rict, ze je to spicka, driv jsem mel WAYJET WT-951TF a snim se to vubec neda srovnavat.