Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Čára přes obrazovku

Turtl (1)|13.6.2012 09:52
Včera mi přišla nova telka Samsung LE32D570 a hned po zapnuti zklamání, svislá čára přes celou obrazovku, viz. foto. Hned dneska budu reklamovat. Stalo se to tu taky někomu? Co sem hledal tady na fóru tak se tu řešily jen jednotlivé vadné pixely.
A ještě se chci zeptat jestli nekdo nemá zkusenosti s reklamací na MALLu. Předpokládám, že to bude výměna kus za kus, neví někdo jak dlouho to bude trvat? Z mallu jsem toho nakoupil už kopec, ale nikdy nebyl důvod k reklamaci.
Díky
WP_001272.jpg
Ivo Mašek (10205)|13.6.2012 10:09
nunacek0 (947)|13.6.2012 11:42
[QUOTE=Turtl;413265]Včera mi přišla nova telka Samsung LE32D570 a hned po zapnuti zklamání, svislá čára přes celou obrazovku, viz. foto. Hned dneska budu reklamovat. Stalo se to tu taky někomu? Co sem hledal tady na fóru tak se tu řešily jen jednotlivé vadné pixely.
A ještě se chci zeptat jestli nekdo nemá zkusenosti s reklamací na MALLu. Předpokládám, že to bude výměna kus za kus, neví někdo jak dlouho to bude trvat? Z mallu jsem toho nakoupil už kopec, ale nikdy nebyl důvod k reklamaci.
Díky[/QUOTE]

Na MALLU je to v pohodě. Vracel jsem tam už dvě Tv a vždy v pohodě. Odvez jim to, že tam máš pruh a chceš využít svého práva na vrácení výrobku, případně se dohodni předem, že chceš hned novou ať ji připraví a pak to jen na místě vyměníš.