Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 45 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 661

Téma: Skylink a CS Link od září zavedou servisní poplatek 29 Kč u neplacených nabídek

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

http://www.digizone.cz/clanky/skylin...enych-nabidek/

To to trvalo, alespoň platící přestanou dotovat neplatící.

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    To to trvalo, alespoň platící přestanou dotovat neplatící.
    asi jsi moc byl dlouho na sluníčku, že chválíš takovou zlodějnu ....

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2011

Takové vysoké reputace a tak se neshodnout .. jak je ten svět rozmanitý a tak je to správné a tak to má být. Hoši - jak si to nový majitel udělá, tak to bude. Někdo platíme a jsme stejně nasra.í, jiní neplatí a je jim to jedno. Klídek - ono to nějak dopadne a my se nějak přizpůsobíme. Jako vždy.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Tak já zásadně pracuji za peníze. zadarmo ani omylem. ... ale možná že někteří rádi pracují zadarmo

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Zásadně nesouhlasím s placením.
    Skylink tvrdí,že ten poplatek je na jejich provoz-a kam šlo cca.800-1000kč z každé prodané karty?To nejsou peníze na provoz?Skylink tvrdí,že má aktivních milión karet-pokud vezmu,že 70% karet se muselo koupit s zmíněnou provizí,tak to je stále málo?
    Pokud divák ČT platí koncesionářské poplatky,zaplatí 1300kč za kartu a ještě má platit za umožnění příjmu?
    Jsem ochotný platit nějaký poplatek za příjem-ale pokud kartu dostanu ZDARMA-ne,že si jí koupím.
    Celé je to pouze o tom,že Skylink má logicky s velkým počtem prodaných karet zvýšené náklady za svůj provoz.Normálně by si zobly kousek peněz z Multi a podobných placených balíčků.Vzhledem k tomu,že o tyto balíčky není zájem,tak nemá kde brát.
    Ale třikrát zaplatit za to,že chci koukat na ČT z satelitu je opravdu nehorázné...

Registrace
    Nov 2009

Mám 2 karty Skylink a ani jednu jsem zadarmo nedostal, ale koupil po 1800 Kč s tím, že mi na nich poběží neplacené programy zdarma na věčné časy (doufám, že je nějaký šikovný právník zažaluje), takže to zpoplatnění není nic jiného než podvod, zlodějna, židárna a pod. .... Ode mně každopádně neuvidí ani korunu ...

Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od pfornal Zobrazit příspěvek
    Takové vysoké reputace a tak se neshodnout .. jak je ten svět rozmanitý a tak je to správné a tak to má být. Hoši - jak si to nový majitel udělá, tak to bude. Někdo platíme a jsme stejně nasra.í, jiní neplatí a je jim to jedno. Klídek - ono to nějak dopadne a my se nějak přizpůsobíme. Jako vždy.

M77 Group zneužívá své téměř monopolní postavení a chce vydělávat ještě víc peněz, než dosud. Pokud budou prodávat nové karty s tím, že je nutné platit i za bezplatné programy, nemám nic proti, ale já je koupil s tím, že budu mít neplacené programy zdarma a to je ta sviňárna ... A jak vidíš, tak některým to dokonce připadá v pořádku

Registrace
    Apr 2004

Z koncesionářských poplatků českých občanů asi satelitní provider nic nemá. nebo se pletu?

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Nemá.
    Ale proč platit třikrát za umožnění příijmu?

Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od jito Zobrazit příspěvek
    Nemá.
    Ale proč platit třikrát za umožnění příijmu?
    Já přijímám kabelovku UPC. V SIPO mám extra koncesionářské poplatky, nařízené zákonou formou vládou a odklepnuté slovutným naším parlamentem, senátem a podepsané jeho Veličenstvem presidentem. dále tam mám kolonku poplatky pro UPC. UPC navíc samozřejmě platí poplatky státu. .... vlastně 3x zaplacené.
    Neviním z toho UPC, tak jako by jste neměli vinit satelitního providera.
    Apropó: kdo z vás půjde do demonstrace za zrušení nesmyslných poplatků? myslím tím demonstrace, jaké uskutečňují ve vyspělých státech, nemyslím tím školní pochoďáky u nás spojené z nákupem v pražských obchodech. .... kde není soudce - není žalobce, aneb český ovčan

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Já také používám kabelovku,tak mi to může být jedno.Koncesionářské poplatky se musí zaplatit,bez ohledu na způsob příjmu.
    UPC digital si z měsíčního paušálu vezme část na svůj provoz a zisk.Ale já jsem nemusel zaplatit 2000 za to,že můžu koukat ne jejich nabídku a nějaký poplatek na provoz-ten je v ceně.
    Pokud se Skylinku nedostává na svůj provoz,tak je špatně nastavený celý systém jejich fungování.V zahraničí si koupím kartu,kde je součástí nějaká nabídka "zdarma".Po roce se musí zaplatit stejný poplatek jako při první koupi.Není to jednodušší a průhlednější?To by každý rok mohli přijít s další poplatkem za "něco".
    Nemluvě o tom,že každý si každý koupil kartu s nabídkou zdarma a neomezeně.O žádném poplatku za "něco" v smlouvě není ani slovo...

Registrace
    Apr 2004

Nemluvě o tom,že každý si každý koupil kartu s nabídkou zdarma a neomezeně.O žádném poplatku za "něco" v smlouvě není ani slovo...
    To je chyba Skylinku, že nabízel něco zdarma. holt to jednou muselo skončit. zadarmo nepracují ani nadace. Podle mě to bylo už od začátku, to "zadarmo", nešťastně nastaveno.
    Rozumný člověk by měl pochopit, že zadarmo nepracuje ani on., a měl by být rád, že doposud měl nějakou službu zdarma. (v Čechách se to asi těžko bude vysvětlovat, natož chápat)

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Ale o tom to celé je-na začátku měl nějaké smluvní podmínky,a teď je chce změnit.Jaké byly je problém Skylinku-ne uživatelů,kteří si zaplatily za jejich službu.Že se v tom teď Skylink plácá je jen jeho problém,tak ať ho nepřenáší na své uživatele.Prodejem Skylinku a CSlinku tento provider měl zaniknout,a jejich následník měl nastavit nové podmínky pro užívání služeb.
    Tím by se zbavil závazku na neplacené a neomezené služby-zánikem poskytovatele by zanikla i tato "koule na noze".

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    To je chyba Skylinku, že nabízel něco zdarma. holt to jednou muselo skončit. zadarmo nepracují ani nadace. Podle mě to bylo už od začátku, to "zadarmo", nešťastně nastaveno.
    Pozor! Ono to ale nieje zadarmo. Prevadzku a naklady (teda uplink) znasaju samotne komercne televizie (vysielatelia) a platia si ju. Cize Skylink na tom, ze umoznuje televiziam vysielat cez satelit realne zaraba (nie je to vela, ale stratovy na tom nieje, inak by to nerobil). A je v zaujme vysielatelov, aby sa dany program siril zadarmo a mohol ho sledovat kazdy (cim viac, tym lepsie, pretoze to bude vidno na peoplemetroch a potom si mozu pytat viac za reklamu a tak dokola).

Pri platenej ponuke ide o presne opacny pripad. Tam skylink plati za dane kanaly a tie peniaze sa nasledne snazi vybrat od abonentov.

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Prostě a jednoduše: Nabídka GRÁTIS za 29,-Kč No nekupte to
    Doufám že se k tomu ČT postaví čelem a budou se programy šířit opravdu grátis. Stejně jako si vymohlo čt4hd v cryptoworks

Strana 1 z 45 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-09-2012, 00:17
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-06-2012, 21:19
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 27-11-2011, 15:53
  4. kombinacia Skylink + CS link
    Od radolaco v sekci DVB-S
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 16-02-2010, 14:03