Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vyber MMC

Scirius (10)|22.5.2012 12:00
Zdravim, premyslim o porizeni noveho multimedialniho centra. Vybiram mezi tremi, ktere mi vyhovuji, ale nevim do jakeho mam jit. Chtel bych poprosit, zda-li by mi nekdo pomohl vybrat, podle svych zkusenosti nebo podle specifikace pristroju. Pripadne mi muzete doporucit jiny, nez zde uvadim, ale cena aby byla kolem 2000Kc.

1) eGreat EG-R6S

2) eGreat EG-R6A

3) WD TV Live Streaming Media Player

Moje hlavni pozadavky jsou: kvalita a plynulost obrazu/zvuku, velke mnozstvi video/audio formatu a kodeku, podpora ceskych titulku, moznost vyberu zvukovych stop a titulku, aspon 1 USB a HDMI, pripadne i pripojeni pres LAN.... vicemene zadne dalsi funkce nepotrebuju.
Flasar (10)|24.10.2012 00:16
Nechci zakládat xté téma podobného dotazu,tak použiji toto staré. Mám dotaz ohledně nového MMC.Dříve jsem tento segment sledoval,ale teď jsem z toho vypadl a na trhu jsou již jiné modely a značky.Potřeboval bych poradit s výběrem nějakého jednoduchého,levného (max 2tis) MMC,kde bude použit externí disk. Prakticky jde jen o to,abych nemusel ženě doma stále pálit DVD a jen ji to nasypal na disk,takže bych uvítal i blbu vzdorné ovládání. Klidně to může být i tip na bazarový model.Co bych uvítal je řazení dle abecedy,chod bez zamrzávání a jiných vymožeností a klasika,přehrání co nejvíce standartních formátů.
Snad jen kdyby byl kolem 3tis opravdu nějaký šikovný model,tak bych cenově přitlačil.Sice mám hned u TV W-Router,ale nenapadá mě na co bych propojení s MMC využil (jukebox,youtube,TV archívy nepotřebuji) ,zas až tak jsem to ale nekoumal,klidně se nechám přesvědčit o opaku. Díky za rady.
matusco (376)|24.10.2012 08:15
Xtreamer SW.

Odporucam na zaklade osobnych skusenosti s uplne prvym Xtreamerom Mk1, ktory u nas doma sluzi k uplnej spokojnosti tretim rokom. Kupoval som ho za rovnakym ucelom - odburanie DVD pri prehravani rozpravok pre 2 deti a filmov pre manzelku. Ovladanie je blbuvzdorne a zvladne ho okrem manzelky naozaj aj dieta.

Cca v limite si v pripade SW2, odporucam vsak doplatit a zobrat SW3.

EDIT: Pozeram uziv. recenzie na heureka.cz a kazdy ho hani, tak neviem... :-(
KamilZ (10277)|24.10.2012 08:34
Nechápu, jak mu můžeš doporučit (resp. se zmínit) SW2, od kterého dal ruce pryč i samotný Xtreamer!
matusco (376)|24.10.2012 08:47
[QUOTE=KamilZ;429429]Nechápu, jak mu můžeš doporučit SW2, od kterého dal ruce pryč i samotný Xtreamer![/QUOTE]

Hmm, uprimne priznavam, ze o nicom neviem... :-( Ako som uz povedal, tretim rokom doma bez problemov bezi Xtreamer Mk1... Pokial SW2 ma vyrazne problemy, tak je dobre ze sa nan upozorni, aspon sa "Flasar" bude vediet, comu vyhnut...
Flasar (10)|24.10.2012 17:31
Právě kvůli osudu SW2 co jsem zde vyčetl,jsem raději požádal o doporučení,protože dříve jsem pokukoval po SW1,tak jsem šel na jistotu a kulové. :)
KamilZ (10277)|24.10.2012 18:25
SW3 je celkem OK.
kuko61 (257)|24.10.2012 23:15
V cene okolo 2000,- Kc nemas velky vyber. So Sigma chipsetom 8670 je to Western Digital TV Live, s Realtekom 1185 eGreat EG-R6A II a novší eGreat EG-R160, s Realtekom 1186 eGreat EG-R6S (oproti 1185 pridana podpora 3D). Do inych znaciek v tejto cenovej relacii by som asi nesiel (Asus, Evolve, Sencor atd.) Vzhladom na vylepsenu podporu formatov v novsich chipsetoch by som asi do starsich a bazarovych MMC tiez nesiel (aj ked, ja som mal XTR SW a bol som spokojny, ale prehravac s RTD1185/1186 je pri prehravani o dost lepsi - co sa tyka podpory formatov aj vykonu - odozva pri pretacani, prehravanie videa s vyssim bitrate a pod.)
Drahsie eGreaty a Xtreamer SW3 maju oproti eGreat EG-R6S moznst interneho HDD, chipset a teda aj zakladne vlastnosti su rovnake.
Flasar (10)|25.10.2012 02:31
[QUOTE=kuko61;429553]V cene okolo 2000,- Kc nemas velky vyber. So Sigma chipsetom 8670 je to Western Digital TV Live, s Realtekom 1185 eGreat EG-R6A II a novší eGreat EG-R160, s Realtekom 1186 eGreat EG-R6S (oproti 1185 pridana podpora 3D). Do inych znaciek v tejto cenovej relacii by som asi nesiel (Asus, Evolve, Sencor atd.) Vzhladom na vylepsenu podporu formatov v novsich chipsetoch by som asi do starsich a bazarovych MMC tiez nesiel (aj ked, ja som mal XTR SW a bol som spokojny, ale prehravac s RTD1185/1186 je pri prehravani o dost lepsi - co sa tyka podpory formatov aj vykonu - odozva pri pretacani, prehravanie videa s vyssim bitrate a pod.)
Drahsie eGreaty a Xtreamer SW3 maju oproti eGreat EG-R6S moznst interneho HDD, chipset a teda aj zakladne vlastnosti su rovnake.[/QUOTE]


Díky moc za nasměrování .... po eGreatech jsem pokukoval,musím si je pořádně prostudovat.
miro333 (716)|25.10.2012 16:36
mám eGreat R-6S a som s ním spokojný, firmware 2.5.6.0 s DMD a xLive, prejdi si toto fórum:
http://www.egreat.cz/viewforum.php?f=1