Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Formátování ext. HDD po připojení do TV Panasonic

Neregistrovaný (0)|20.5.2012 15:01
Tazatel: Atík

Znění dotazu: Již jednou jsem tento problém řešil, vygooglil jsem si to hned, tak jsem to ani nezapsat a teď ne a ne najít ten správný postup. Jedná se o to, že jsem měl ext. HDD připojen přes USB do TV přijímače pro nahrávání pořadů. Teď jsem ho vyměnil za jiný a tento chci zformátovat a nějak se mi to nedaří. Pamatuji si, že poprvé jsem to dělal z příkazového řádku, ale jak? Může mi prosím někdo pomoct, abych nestrávil zbytek života hledáním??? Děkuji
Retiree (659)|20.5.2012 17:41
Název dotazu poněkud koliduje s jeho zněním. Který disk a na čem chceš formátovat. Pokud starší a na PC, tak v průzkumníku Win pravý klik na připojený USB disk a Formátovat...
Neregistrovaný (0)|20.5.2012 17:47
[QUOTE=Retiree;410478]Název dotazu poněkud koliduje s jeho zněním. Který disk a na čem chceš formátovat. Pokud starší a na PC, tak v průzkumníku Win pravý klik na připojený USB disk a Formátovat...[/QUOTE]

No chci formátovat, ten starý, který jsem odpojil od TV. Po připojení k PC ho ale systém Windows nezná. Pokud spustím Norton Partition Magic, tak tam je vidět, ale stejně nelze naformátovat.
KamilZ (10277)|20.5.2012 18:07
Aby jsi mohl disk "naformátovat", tak na něm musíš mít první udělanou partition, které Tvůj OS rozumí. TV si tam udělala nějakou svoji. Takže na tom disku odstraň všechny partition (česky tomu tuším říkají oddíly) a vytvoř novou(nové), kterou pak zformátuj.