Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Televizory (CRT, LCD, PDP): Formátování ext. HDD po připojení do TV Panasonic

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: Atík

Znění dotazu: Již jednou jsem tento problém řešil, vygooglil jsem si to hned, tak jsem to ani nezapsat a teď ne a ne najít ten správný postup. Jedná se o to, že jsem měl ext. HDD připojen přes USB do TV přijímače pro nahrávání pořadů. Teď jsem ho vyměnil za jiný a tento chci zformátovat a nějak se mi to nedaří. Pamatuji si, že poprvé jsem to dělal z příkazového řádku, ale jak? Může mi prosím někdo pomoct, abych nestrávil zbytek života hledáním??? Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2005

Název dotazu poněkud koliduje s jeho zněním. Který disk a na čem chceš formátovat. Pokud starší a na PC, tak v průzkumníku Win pravý klik na připojený USB disk a Formátovat...

Neregistrovaný
    Guest

Citace Původně odesláno od Retiree Zobrazit příspěvek
    Název dotazu poněkud koliduje s jeho zněním. Který disk a na čem chceš formátovat. Pokud starší a na PC, tak v průzkumníku Win pravý klik na připojený USB disk a Formátovat...
    No chci formátovat, ten starý, který jsem odpojil od TV. Po připojení k PC ho ale systém Windows nezná. Pokud spustím Norton Partition Magic, tak tam je vidět, ale stejně nelze naformátovat.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Aby jsi mohl disk "naformátovat", tak na něm musíš mít první udělanou partition, které Tvůj OS rozumí. TV si tam udělala nějakou svoji. Takže na tom disku odstraň všechny partition (česky tomu tuším říkají oddíly) a vytvoř novou(nové), kterou pak zformátuj.

Podobná témata

1. Televizory (CRT, LCD, PDP): pripojeni netu k tv
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-04-2012, 15:08
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 13-03-2012, 21:08
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-01-2012, 07:42
  4. Televizory (CRT, LCD, PDP): připojení PS3 k LCD
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna