Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

EVOLVE Infinity nebo Xtreamer PRODIGY

amorfist (11)|11.5.2012 11:07
Prosim o radu ktery z techto MMC bych si mel vybrat jde mi hlavne o kvalitu obrazu, rychlost zarizeni, podpora co nejvice formatu, vykon pri prehravani HD. 3D neni potreba ale beru jako plus.
RulezZzOr (24)|11.5.2012 15:17
urcite prodigy....s evolve mam velke negativni zkusenosti....a verte ze cesky vyrobek je cesky vyrobek, xtreamer ma svoji komunitu nekde jinde a jejich FW tomu i odpovida je 5x vetsi
WinKye (67)|11.5.2012 17:00
Tak netvrdil bych že co je česke musí být na h..., ale nejspíš bych se taky klonil spíše k prodigy. Co do výkonu a kvality obrazu by natom měl být o něco lépe...
amorfist (11)|11.5.2012 22:07
Jeste jsem se koukal na Apple TV a nahral bych tam XBMC nebo openelac co myslite?
Ronaldok (39)|12.5.2012 06:05
Ja sem pro Evolve, pro Xtreamer PRODIGY sem mel asi tyden a byl sem velice sklamanej. Jinak sem prosel asi 8 multimedialnima pristroji a Evolve Infinity byla jasna volba. Mam ho doma uz naky mesic napojen do site kdy mam nas diskove pole a v pristroji mam jeden disk a nemohu si ho vynachvalit. Malej, tichej, rychlej a hlavne prehraje vse i 3D prehravam a uplne bez problemu.
KamilZ (10277)|12.5.2012 06:39
[QUOTE=amorfist;409517]Jeste jsem se koukal na Apple TV a nahral bych tam XBMC nebo openelac co myslite?[/QUOTE]
Podle specifikací to nic moc není: http://www.apple.com/appletv/specs.html (např. profil 4.0 a nižší, což je na přehrávač docela špatné a překvapuje mě to, na to, jak je tam silný CPU). Je otázka, co by to dělalo pod jiným SW. Můj názor je ten, že se to možná vyplatí příznivcům Apple, v celém jejich "ekosystému". Samostatně mi to moc smysl nedává.

"1080p přehrává, problémy má pokud je to 1080p + DTS zvuk."

http://tech.ihned.cz/c1-53793060-co-umi-apple-tv-v-cesku-pro-majitele-iveci-je-idealni-ostatni-zklame
http://avmania.e15.cz/apple-tv-jak-jej-vyuzit-v-ceskych-podminkach-video/ch-2821
sanchez13 (1071)|12.5.2012 10:44
[QUOTE=amorfist;409517]Jeste jsem se koukal na Apple TV a nahral bych tam XBMC nebo openelac co myslite?[/QUOTE]

pravdepodobne mas na mysli tu poslednu verziu (AppleTV 3). Zatial este na nu neexistuje jailbreak. Az ked bude jailbreak bude sa dat otestovat ako tam funguje XBMC. Dovtedy ti asi nikto presnejsie info neda...
RulezZzOr (24)|12.5.2012 22:14
evolve je nehorazny nestabilni shit s neuplnym FW , mel jsem v nem 2tb a ten disk jsem formatoval 5x... stim jsem musel presouvat 1tb dat....velice zabavne, to zarizeni mi nedelalo zmeny na HDD....zkousel jsem vsechny firmwary...a nejsem v tom sam komu to takhle blbo, viz komentare na tvfreak recenzi.....fkat me to zarizeni sklamalo doted mam ten disk rozhaseny !!!!
Ronaldok (39)|13.5.2012 09:58
Mam v zarizeni 2TB disk a data nahravam pres pc po siti do zarizeni a uplne bez problemu. Ja si zarizeni neumim vynachvalit. A uz sem mel nekolik modelů egreat, popcorn hour, eaget, dvico tvix, xtreamer a ted mam evolve infinity a ze vsech co sem mel je nejvikonejsi a sem snim nejvice spokojen.