Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Převod hotového DVD zpět na souvislý mpg.

culis (3)|7.5.2012 12:49
Zdravím, potřeboval bych z již hotových kratších projektů vyexportovaných na DVD (tzn. rozděleno do VOBů atp.) dostat zpět do klasického MPGu.

Abych upřesnil o co jde: Klient má 5 kratších projektů, 3 ks na DVD a 2 ks na HD. Co bude na HD ještě nevím, ale předpokládám, že to bude vyexportovaný .mpg soubor, se kterým snad budu moci dál pracovat.
Celé by to chtěl na jedno DVD, ale nevím, co s těmi hotovými DVD. Používám Adobe Encore, ale ten s těmi VOBy neumí.

Znáte, prosím, někdo řešení, jak pokud možno rychle a jednoduše dostat vše na jedno DVD? Ideálně jednotlivé projekty jako samostatné kapitoly.

Díky moc za pomoc.
StD (8612)|7.5.2012 13:17
[QUOTE=culis;408907]Zdravím, potřeboval bych z již hotových kratších projektů vyexportovaných na DVD (tzn. rozděleno do VOBů atp.) dostat zpět do klasického MPGu.

Abych upřesnil o co jde: Klient má 5 kratších projektů, 3 ks na DVD a 2 ks na HD. Co bude na HD ještě nevím, ale předpokládám, že to bude vyexportovaný .mpg soubor, se kterým snad budu moci dál pracovat.
Celé by to chtěl na jedno DVD, ale nevím, co s těmi hotovými DVD. Používám Adobe Encore, ale ten s těmi VOBy neumí.

Znáte, prosím, někdo řešení, jak pokud možno rychle [COLOR=#ff0000]a jednoduše[/COLOR] dostat vše na jedno DVD? Ideálně jednotlivé projekty jako samostatné kapitoly.

Díky moc za pomoc.[/QUOTE]

Jednoduše to tak maximálně demuxuješ z toho hotového DVD na disk, buďto DVDDecrypterem nebo lépe PGCDemuxem. Získáš tak samostatné soubory *m2v + *.m2a (nebo ac3, jestli je to udělané v Dolby Digital) pro každý projekt. Z těch si pak opět "jednoduše" poskládáš nové DVD v authoringovém softu. Tedy ale, já osobně bych na Encore nesáhl ani klacíčkem... 9-)
culis (3)|7.5.2012 14:23
Ahoj, díky za odpověď, ale asi něco dělám špatně. PGCDemux mi na disk uloží pouze 2 txt soubory "Celltimes" a "LogFile", toď vše. DVDDecrypter mi zase ma disk uloží úplně stejnou strukturu, kterou vidím i na DVD, tj. zase VOBy apod. Prosím, můžeš mě trochu přesněji navigovat, kde co nastavit. Díky moc.
interfernet422 (1575)|7.5.2012 15:25
Já na podobnou operaci - složení několika wobů - použil z mkvtoolnix část mkvmerge, poskládal do jednoho výsledného mkv a pak se dá následně programem mkvextract ze stejného balíku rozložit na prvočinitele - obrazovou a zvukovou stopu. Btw při skládání pomocí mkvmerge je možno ponechat jen požadované zvukové stopy.
StD (8612)|7.5.2012 15:47
[QUOTE=culis;408920]Ahoj, díky za odpověď, ale asi něco dělám špatně. PGCDemux mi na disk uloží pouze 2 txt soubory "Celltimes" a "LogFile", toď vše. DVDDecrypter mi zase ma disk uloží úplně stejnou strukturu, kterou vidím i na DVD, tj. zase VOBy apod. Prosím, můžeš mě trochu přesněji navigovat, kde co nastavit. Díky moc.[/QUOTE]

Musíš si to v PGCDemuxu zafajfkovat to co od něho chceš udělat... V DVDDecrypteru si zase zvolit IFO-mode a zafajfkovat potřebné pod Stream Processing...
[ATTACH=CONFIG]17801[/ATTACH]
PGCDemux.jpg
culis (3)|8.5.2012 17:11
Díky moc, už to jede.
666dia (476)|18.5.2012 16:49
ty vole...veďte mě ruku, já to nakreslím...