Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Převod hotového DVD zpět na souvislý mpg.

Nováček
    Registrace
    May 2012

Zdravím, potřeboval bych z již hotových kratších projektů vyexportovaných na DVD (tzn. rozděleno do VOBů atp.) dostat zpět do klasického MPGu.

Abych upřesnil o co jde: Klient má 5 kratších projektů, 3 ks na DVD a 2 ks na HD. Co bude na HD ještě nevím, ale předpokládám, že to bude vyexportovaný .mpg soubor, se kterým snad budu moci dál pracovat.
    Celé by to chtěl na jedno DVD, ale nevím, co s těmi hotovými DVD. Používám Adobe Encore, ale ten s těmi VOBy neumí.

Znáte, prosím, někdo řešení, jak pokud možno rychle a jednoduše dostat vše na jedno DVD? Ideálně jednotlivé projekty jako samostatné kapitoly.

Díky moc za pomoc.
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od culis Zobrazit příspěvek
    Zdravím, potřeboval bych z již hotových kratších projektů vyexportovaných na DVD (tzn. rozděleno do VOBů atp.) dostat zpět do klasického MPGu.

Abych upřesnil o co jde: Klient má 5 kratších projektů, 3 ks na DVD a 2 ks na HD. Co bude na HD ještě nevím, ale předpokládám, že to bude vyexportovaný .mpg soubor, se kterým snad budu moci dál pracovat.
    Celé by to chtěl na jedno DVD, ale nevím, co s těmi hotovými DVD. Používám Adobe Encore, ale ten s těmi VOBy neumí.

Znáte, prosím, někdo řešení, jak pokud možno rychle [COLOR=#ff0000]a jednoduše[/COLOR] dostat vše na jedno DVD? Ideálně jednotlivé projekty jako samostatné kapitoly.

Díky moc za pomoc.
    Jednoduše to tak maximálně demuxuješ z toho hotového DVD na disk, buďto DVDDecrypterem nebo lépe PGCDemuxem. Získáš tak samostatné soubory *m2v + *.m2a (nebo ac3, jestli je to udělané v Dolby Digital) pro každý projekt. Z těch si pak opět "jednoduše" poskládáš nové DVD v authoringovém softu. Tedy ale, já osobně bych na Encore nesáhl ani klacíčkem...

Nováček
    Registrace
    May 2012

Ahoj, díky za odpověď, ale asi něco dělám špatně. PGCDemux mi na disk uloží pouze 2 txt soubory "Celltimes" a "LogFile", toď vše. DVDDecrypter mi zase ma disk uloží úplně stejnou strukturu, kterou vidím i na DVD, tj. zase VOBy apod. Prosím, můžeš mě trochu přesněji navigovat, kde co nastavit. Díky moc.

Je tu pořád Avatar uživatele interfernet422
    Registrace
    Apr 2009

Já na podobnou operaci - složení několika wobů - použil z mkvtoolnix část mkvmerge, poskládal do jednoho výsledného mkv a pak se dá následně programem mkvextract ze stejného balíku rozložit na prvočinitele - obrazovou a zvukovou stopu. Btw při skládání pomocí mkvmerge je možno ponechat jen požadované zvukové stopy.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od culis Zobrazit příspěvek
    Ahoj, díky za odpověď, ale asi něco dělám špatně. PGCDemux mi na disk uloží pouze 2 txt soubory "Celltimes" a "LogFile", toď vše. DVDDecrypter mi zase ma disk uloží úplně stejnou strukturu, kterou vidím i na DVD, tj. zase VOBy apod. Prosím, můžeš mě trochu přesněji navigovat, kde co nastavit. Díky moc.
    Musíš si to v PGCDemuxu zafajfkovat to co od něho chceš udělat... V DVDDecrypteru si zase zvolit IFO-mode a zafajfkovat potřebné pod Stream Processing...
    Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: PGCDemux.jpg 
Zobrazení: 214 
Velikost: 62.7 KB 
ID: 17801

Nováček
    Registrace
    May 2012

Díky moc, už to jede.

Je tu pravidelně Avatar uživatele 666dia
    Registrace
    Nov 2005

ty vole...veďte mě ruku, já to nakreslím...

Podobná témata

1. Editace hotoveho menu
    Od rades v sekci Mastering
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-06-2006, 09:54
  2. Převod hotového DVD v Pal do NTSC
    Od yaso v sekci Editace videa
    Reakcí: 67
    Poslední příspěvek: 05-09-2005, 10:55
  3. Ako spraviť kapitoly do hotového DVD ?
    Od zapa v sekci Mastering
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 27-05-2005, 20:45
  4. pridanie videa do hotoveho dvd
    Od dochtor v sekci Mastering
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 29-11-2004, 10:08
  5. Rozdelenie hotoveho videa
    Od Pio v sekci MPEG-1/2
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 21-04-2004, 08:19