Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB-C na Samsung LE32A656

roly30 (14)|7.5.2012 12:33
Zdravim, mám Samsung LE32A656 doteď jsme sledovali programy bud přes DVB-T v TV, nebo přes multimediální centrum Gogen ... , kde jsem chytil i HD kanaly. Pořídil jsem CAM modul od UPC, ale nedaří se mi naladit 111kanálů, nevím jak přepnout na DVB-C. Co jsem tu četl tak pomáhá přepnutí na Finsko nebo Švédsko, ale tyto státy tam bohužel nemam. Neměl někdo podobný problém nebo ví jak na to, moc děkuju.

A ještě otázka, kdybych to zprovoznil, tak tato TV neumí chytat HD programy, mám multimediální centrum, které to umí ale do něj tu kartu nijak nevložim. Existuje nějaké řešení jak sledovat HD kanály než abych si platil od UPC ten set top box
vivid.sk (11472)|7.5.2012 12:43
Mam taky pocit (ale urcite si to vies zistit presne, z manualu, lebo neviem ci si pamatam spravne), ze "A" rada nema DVB-C tuner ani MPEG4 dekoder (Cize na HD kanaly zabudni).

Ine riesenie okrem externeho tunera (STB) je vymena TV :)
roly30 (14)|7.5.2012 12:52
Ja jsem si to myslel ... , no a GOGEN MB31 ma taky jen DVB-T. Takze asi nejaky HD DVB-C set top box ale koukam ceny okolo 4 000 to neni nic pěknýho, nevíš náhodou jestli UPC jak půjčuje ten HD PVR jestli se dá platit těch 99kč a měsíčně jen a ladit na tom ty programy co mam na té kartě.
jito (999)|7.5.2012 15:17
Tvoje jediná možnost je výměna TV,koupit svůj STB nebo platit za pronájem UPC HD STB.
Asi vezmeš ten UPC HD STB za 99kč+měsíční poplatek za kab.TV.
Akorát nevím,co teď budeš dělat s tím CAM modulem a kartou,který jsi koupil.Pokud jsi ho koupil přes net a ještě neuběhlo 14 dní,tak ho vrať prodejci.
jozef1605 (105)|7.5.2012 15:59
mal som samsung le32a756 a od UPC-SK tam proste nejde naladit nic lebo ono to nema DVB-C a DVB-T je tam len MPEG2 cize smolka az Bckova rada mala lespi a Ckovy tuner.