Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

gameplay z xboxu, proboha prosim pomoc...

bufus (37)|3.5.2012 22:36
Ahoj vsem,
Delsi dobe jsem tu nebyl, ale po dlouhych neplodnych diskusich na xbox a microsoft podpore mne napadlo zkusit to i tady...
Chtel bych detem ukladat gameplay z hrani na xboxu... Xbox360 je pripojeny pres hdmi do tv panasonic th42pz80e a vedle stoji pc s kartou winfast pxdvr3200h...
Nejdriv jsem si myslel ze kdyz hdmi je do tv tak vyuziju vedlejsi av konektor na xboxu a pripojim ho s pc ale ejhle, xbox zrejme nepodporuje oda vystupy naraz... Tak jsem hledal nejake hdmi rozdvojky a prechodku na cokoliv co lze strcit do winfastu... Tohle mi ale peislo po nekolika dnech jako cesta jeste "slepejsi" nez ta prvni...
Vzal jsem manual od tv a zjistil ze ma vystup jen na scartech, super! Koupil dalsi kabelaz a propojil tv scart pres dve prechodky do winfastu v pc... Funguje ale ejhle, vidim sice dvbt ale kdyz pustim do tv xbox tak na pc neni nic, do scartu zrejme xbox signal nedoputuje...
Omlouvam se za delku prispevku, fakt jsem se to snazil vyresit sam:-)
Prosim o pomoc, jak to propojit abych mohl nejak nekde nahrat xbox gameplay?

Pripojit xbox primo do pc a hrat tak na malem monitoru nebo pripojit xbox scartem a koukat tak na mizernou kvalitu se mi kvuli tomu nechce...

Youtube je pritom plne takovych videi... Ufff
Diky moc! Za jakykoli napad
Mirek
Pytkin (7947)|4.5.2012 00:49
a preco nepouzijes tu HDMI "rozdvojku" ? hladaj HDMI splitter .. Funguje to celkom ... Teda nie vsetky ..

Otazne je ale co budes nahravat ? nekomprimovane video ? alebo karta ma daku HW kompresiu ?
KamilZ (10277)|4.5.2012 07:12
Samotná HDMI splitter je Ti na prd, když ta karta nemá HDMI vstup.

Jestli xBox neumí poslat najednou výstup do AV a HDMI a Tvé TV neposílá HDMI do SCART (což se nedivím), tak potřebuješ buď:
- 1x HDMI splitter a 1x HDMI konvertor na S-Video
nebo
- 1x HDMI konvertor na S-Video s HDMI pass-through

Ber to jen jako tipy, musel by jsi prověřit, že to zvládá PAL apod.
Pytkin (7947)|4.5.2012 10:52
aha .. ja som chapal ze ten winfast ma hdmi vstup .. prevodnik HDMI na analog neexistuje v nejakej rozumnej kvalite .. to je zabita vec .. ak ten winfast nema HDMI vstup , tak byd by som kupil novu kartu .. alebo sa fakt uspokojil s analogovym vystupom .. cize ten zapojit do telky a nahravat ho cez kartu .. Idealne by bolo kupit daky geret , co ma HW kompresiu do H264 z HDMI vstupu ..
KamilZ (10277)|4.5.2012 11:11
Winfast je TV tuner za 1500,- Kč :-). Bojím, se, že karta s HW kompresí HDMI do H.264 bude pro ukládání gameplay dětem trochu moc "out of range". Ale když jsme u toho, nemáš konkrétní, odzkoušený typ takové karty? Jak se tam řeší HDCP, kašle na něj?
Pytkin (7947)|5.5.2012 02:29
priznam sa , osobnu skusenost nemam .. celkom v pohode by mal byt asi H264 recorder od BMD .. Co je ale samozrejme moc profi na zachytavanie gameplay :) ja by som to asi riesil nejakym BMD intensity a zaznam nekomprimovaneho videa .. len to chce diskove pole ..

HDCP by nemal byt problem .. XBOX asi nebude vyzadovat HDCP vstup .. a ak ano , tak krabicka to vyriesi ..

este ma napada , ze by sa dal pouzit ten maly SHuttle recorder od BMD .. opat asi overkill trosku .. zaznam na SSD disk a potom skomprimovat ..
KamilZ (10277)|10.5.2012 12:29