Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: Jaký BluRay přehrávač + NAS fungují ? A ktere koupit ?

Nováček Avatar uživatele mojmirus
    Registrace
    Apr 2007

Zdravím.
    Nemá někdo zkušenost s připojením konkrétního přehrávače a konkrétního NASu)
    Já uvažoval o SAMSUNG BD-D5500 a o NAS Zyxel ZyXEL NSA310 . Ale o tom samsungu jsem četl různě, že jim to nefungovalo ... Může mi někdo dát případně tip na NAS k tomu Samsungu, či navrhnout jinou dvojici - přehrávač + NAS s tím , že ten jiný přehrávač má obdobné vlastnosti - přehrávaní formátu avi, mkv a titulků a kvalitě obrazu ?
    Díky za tipy
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

skusali sme v praci LG BD670 , a to videlo na sieti vsetko .. windowsi aj linuxy aj macky .. nebol s tym ziaden problem ..

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Nedíval jsem se na ten Samsung, jen obecně: vyber si přehrávač (nebo lépe MMC s mechanikou), který podporuje přístup na síťové sdílení (share, CIFS). Pak Ti bude úplně jedno, jaký máš NAS. Pokud budeš omezen pouze na DLNA, tak je to právě problém. Navíc DNLA nepřehraje spoustu formátů, nemá takové možnosti. Pak právě hodně záleží i na NAS (jaký má uvnitř DLNA server), ale i kdyby byl sebelepší, tak proti možnostem přehrávání přes síťové sdílení nemá šanci (problematické jsou titulky, podpora formátů, přepínání audio stop, ...). Myslím, že přístup přes sdílení umí některé LG (třeba i ten Tvůj Samsung, ale jak jsem psal, nedíval jsem se).

Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Nedíval jsem se na ten Samsung, jen obecně: vyber si přehrávač (nebo lépe MMC s mechanikou), který podporuje přístup na síťové sdílení (share, CIFS). Pak Ti bude úplně jedno, jaký máš NAS. Pokud budeš omezen pouze na DLNA, tak je to právě problém. Navíc DNLA nepřehraje spoustu formátů, nemá takové možnosti. Pak právě hodně záleží i na NAS (jaký má uvnitř DLNA server), ale i kdyby byl sebelepší, tak proti možnostem přehrávání přes síťové sdílení nemá šanci (problematické jsou titulky, podpora formátů, přepínání audio stop, ...). Myslím, že přístup přes sdílení umí některé LG (třeba i ten Tvůj Samsung, ale jak jsem psal, nedíval jsem se).
    A jaky MMC s mechanikou bys doporucil ? Ja vlastne zadny nenasel . Ale moc jsem je nehledal

Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Pytkin Zobrazit příspěvek
    skusali sme v praci LG BD670 , a to videlo na sieti vsetko .. windowsi aj linuxy aj macky .. nebol s tym ziaden problem ..
    Koukam na ten LG BD670 a vseobecne je chvaleny a za dobrou cenu . Dik za tip
    Jeste dodatek - je nejaka moznost upravy velikosti a pozice ext. titulku ?
    Naposledy upraveno uživatelem mojmirus: 29-04-2012 v 08:58

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

titulky sme neskusali .. skusali sme prehravat len filmy a 3D ..

ai ai je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2007

Kup si levny BD prehravac a levne MMC co prehraje vse (WDTV LIve apod). Muzes je pouzivat na jinem miste. MMC mas taky mobilni, jsou to tak male veci, ze je strcis do kapsy.

Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od ai Zobrazit příspěvek
    Kup si levny BD prehravac a levne MMC co prehraje vse (WDTV LIve apod). Muzes je pouzivat na jinem miste. MMC mas taky mobilni, jsou to tak male veci, ze je strcis do kapsy.
    Ja bych radeji jen jedno zarizeni. Prenaset nic nebudu a uz ted tam mam dalkacu vic nez je zdravo ...

ai ai je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2007

no tak pak musis zrejme hledat nejaky kompromis ... ja mam dalkovych ovladani asi 4 nebo 5 , VHS, TV, BD, jeden na krabicku co prevadi digital na analog TV, MMC ...... osobne to je pro me vyhoda, protoze velice casto muzu jeden pristroj dat jinam, je to vse flexibilni

Registrace
    Feb 2011

Dune HD Smart B1 nebo Xtreamer 2 Ultra s externí BD.

Registrace
    Apr 2007

Ten Dune HD Smart B1 vypada interesantne - jen jsem o nem nesehnal nejake relevantni iinformace - co se tyka cestiny , titulku a pod.

Mimochodem odbocili jsme od toho NASu . Jaky tedy kdo ma a doporucuje ?

Registrace
    Feb 2011

Synology, dle cenových možností (DS 212j, DS212, (verze + je už celkem zbytečná).

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2012

NAS D-link DNS-325 - funguje naprosto bez problémů pro celou domácnost, i sledování více filmů (.mkv 1080) doučasně
    BR - LG BD660 - naprostá spokojenost, volba zvukových stop a zobrazování titulků bez problémů, jen bohužel neumí řatit soubory podle abecedy

Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od rcph Zobrazit příspěvek
    NAS D-link DNS-325 - funguje naprosto bez problémů pro celou domácnost, i sledování více filmů (.mkv 1080) doučasně
    BR - LG BD660 - naprostá spokojenost, volba zvukových stop a zobrazování titulků bez problémů, jen bohužel neumí řatit soubory podle abecedy
    No to je dobra zprava . Diky - mozna bude stacit i D-Link DNS-320
    Ted mam Fergusona a ten taky soubory radi jakoby podle data , ale ne vzdy ..
    Naposledy upraveno uživatelem mojmirus: 30-04-2012 v 12:59

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-12-2011, 16:24
  2. BluRay přehravač kontra DVD vypálené jako BluRay
    Od jobro v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-02-2011, 14:01
  3. Jaký blu-ray přehrávač koupit?
    Od palco v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 8