Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

JamCast (a nebo jinak zvuk) do Xtreamer Prodigy

krystf1 (9)|24.4.2012 17:35
Ahoj machri :)

mam takovy jeden problemek. Nasel jsem skvele se tvarici programek JamCast ktery by mel veskere audio vystupy z pocitace byt schopen posilat na UPNP zarizeni, takze snad i do Prodigy. Programek nahodim, v prodigy najedu na UPnP tam ho krasne vydim dam "virtual soundcard" ale to me hned vykopne a nic to neprehrava :( Ten JamCast se umi tvarit i jako UPnP server a nasdilet nejake adresare a to vsechno funguje v pohode. Jen ta virtualni zvukovka vubec nefunguje. Tak bych se chtel zeptat jestli nekdo neco takoveho zkousel, nebo ma tip na nejaky podobny sw ktery by dokazal totez. Jde mi hlavne o pousteni muziky z Deezer, Grooveshark a podobne. Ta androidi aplikace na grooveshark v Prodigy mi jednak nefunguje a jednak mi prijde silena.

Tak jestli nekdo mate nejake zkusenosti nebo navrhi sem s tim :) Diky.

Filip
THeBaNDiT (497)|24.4.2012 18:23
Grooveshark je súčasťou Xtreameringu (doinštalovateľného do Prodigy), ale ako je na tom s funkčnosťou, to ti povie snáď niekto iný...
krystf1 (9)|24.4.2012 18:46
Ten jsem samozrejme taky zkousel ale ani ten mi nefunguje. Jednak se tam nemuzu prihlasit na svuj ucet a kdyz dam jen neco vyhledat a chci to pustit tak mi napise error "404 NOT FOUND". A za druhe, nejde mi jen o grooveshar.

Filip