Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Topfield SBP-2010

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Zdravím ve spolek. Jsem vlastníkem tohoto přijímače a mám problém s volnými HD programy jako je NOVA HD, CT HD, Prima HD. Používám kartu Skylink. Než došlo k přeladění Nova HD, tak mi jela bez problému. Po přeladění mi to píše že je program blokovaný. Dnes jsem přeladil CT HD a udělalo to to samé. Už mi nejde ani CT HD. Nevíte čím to může být?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Zkusit aktulizovat firmware v přijímači, v CI modulu a pokud to nepomůže, tak zkusit jiný CI modul (jaký máš a jakou kartu?).

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

příjmač jsem aktualizoval, ale poslední firmware je z roku 2010 a ten tam byl. Používám CI slot Idredo cryptoworks, je to od SMARDTV. Koupil jsem to v sadě i skartou Skylink, kterou jsem taky měnil za novou. Zkusím ještě ten firmware CI slotu.

Registrace
    Feb 2011

Není to tenhle (už dříve) problémový? http://blog.digizone.cz/racz/pozor-na-cervene-moduly/ No a jakou máš kartu? CW? ICE? Aktualizovat budeš CI modul ne slot, slot je to, do čeho modul strkáš.

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Kartu mám ICE měnil jsem ji nedávno. Na modulu to je červeně napsáno, takže to bude asi ten co jsi poslal v odkazu. Jaký modul bys mi doporučil? Pokud nepomůže aktualizace. U TV Barandov my to pořád restartovalo přístroj. Po přeladění už Barandov jde.

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

na kterém transponderu najdu aktualizaci toho modulu?

Registrace
    Feb 2011

Aktualizace: nevím, zkus Astra 3B (23,5°E), freq. 12,070 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/QPS, nebo se podívej zde (něco ještě kompletně nepřesunuli): http://www.parabola.cz/prehledy/aktu...-firmware-ota/

Konkrétní modul Ti nedoporučím, neznám ten přijímač. Zkusil bych CAM Cryptoworks/Irdeto Mascom verze 1.23, protože není CI+, ale jen CI, což je výhoda pro nahrávání.

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

OK dík za rady. Zkusím se zeptat někde v prodejně snad budou vědět.

Registrace
    Feb 2011

Poptej se ideálně tam, kde jsi to kupoval, případně vem do prodejny přijímač i s kartou, to je sázka na jistotu...

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Kupoval jsem to v Datartu a nemyslím si, že mi zrovna tam odborně poradí. Kousek od nás je specializovaná prodejna, skočím tam.

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Ahoj, prosím Vás o malou radu, chci si koupit přijímač TOPFIELD SBP2010. Poběží mi v něm v pohodě (i do budoucna) karta Skylink ICE za použití tohoto modulu http://www.t-cz.com/modul-irdeto-cry...mit_d5577.html ?? Díky mockrát za radu, lunoš

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

Citace Původně odesláno od lunoš Zobrazit příspěvek
    Ahoj, prosím Vás o malou radu, chci si koupit přijímač TOPFIELD SBP2010. Poběží mi v něm v pohodě (i do budoucna) karta Skylink ICE za použití tohoto modulu http://www.t-cz.com/modul-irdeto-cry...mit_d5577.html ?? Díky mockrát za radu, lunoš
    To je modul cryptoworks,já bych k němu koupil už nějaký modul irdeto.Jen se poptat těch, co tento přijímač mají,který z modulů skylink ready bude v něm fungovat

Podobná témata

1. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 07-04-2011, 21:31
  2. Lg 2010
    Od Caderom v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 106
    Poslední příspěvek: 14-02-2011, 19:27
  3. Topfield SBP-2010
    Od jerryczech007 v sekci DVB-S
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 11-04-2010, 17:14