Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Skytec 110 IR

Romad (27)|20.4.2012 22:29
nemate skusenost. Potrebovali by sme nieco jednoducheho.
Doporucili mi ho ako velmi spolahlivy, s kvalitnym obrazom.

Dakujem
skibob16 (2)|22.4.2012 09:29
Satelitní příjimač SkyTec 110 IR jsem koupil před pár dny jako druhý do domácnosti,kde jsou dvě televize.Po zapojení k hlavní (větší)televizi mne zaujali dvě věci: 1. Obraz je opravdu ostrý 2.Přepnutí z pohotovostního stavu do provozního proběhlo skoro plynule. Jsem již vlastníkem satelitního příjmače DiZiPia DS4H,který je rovněž HD a právě tyto na první dojem vlastnosti způsobily,že SkyTec již jako hlavní příjimač zůstane.
Dagy2 (3153)|22.4.2012 10:24
ešte je potom otázka čo to je "pohotovostní stav".
Mnohí výrobcovia používajú ako pohotovostný stav sleep mode len aby ukázali rýchly štart. Spotreba v "pohotovostnom stave" je potom namiesto 0,3W nejakých 10÷20W. Takže potom lacný prijímač s touto spotrebou je rýchlo "hodne drahý" (viď napr, Panasonic DVD/HDD rekordery, 90% lacnejších linuxových SAT prijímačov, magio a pod).

Zapnutie prijímača používa človek bežne 2x za deň takže či je to 2 alebo 20 sek je nepodstatné.
Aký má ten prijímač EPG? To používaš v priemere 2x za hodinu - je uložené do pamäti takže po zapnutí prijímača máš EPG okamžite pre všetky programy a môžeš v ňom listovať pre všetky programy pričom zatiaľ máš na pozadí napr. správy z CT alebo to musíš vždy precvakať po všetkých programoch aby sa EPG načítalo ?
Romad (27)|24.4.2012 13:22
spotrebu v pohotovostnom stave udavaju 1W

je ukladane do pamati, ale je to limitovane velkostou pamate. Vie ulozit EPG pre 4-5 TP, t.j. 30-50 programov
Dagy2 (3153)|24.4.2012 20:38
[QUOTE=Romad;407306]spotrebu v pohotovostnom stave udavaju 1W

je ukladane do pamati, ale je to limitovane velkostou pamate. Vie ulozit EPG pre 4-5 TP, t.j. 30-50 programov[/QUOTE]

a sme pri tom. V recenzii a popise dovozcu sa píše "rozšírené EPG". Čo je potom podľa tohto dovozcu "normálne EPG" ak je rozšírené EPG len pre 4÷5 TP tak to vlastne nepokryje ani len samotný SkyLink a to nehovorím o ostatných družiciach. To je k ničomu. Čo sa stane keď chcem zadať ďalšie stanice do EPG? Dá sa to vôbec, ukladá to len pri prepnutí na daný TP alebo v noci? Čo tam je po zapnutí prijímača?

prístup na internet, WiFi, nahrávanie 3 programov a 2 PIP súčasne, prehrávanie mkv je super. Otázne je kto čo používa. Jeden majiteľ píše že ukladanie programov je strašné, druhý že vynikajúce.
skibob16 (2)|18.5.2012 16:16
Prosil bych o radu ,jak na Skytec nastavit vysílání nového ČT 1 HD.U dizipie se mi to podařilo díky návodu na stránkách http://www.skylink.cz,kde je to opravdu po lopatě.Podle tištěného originálního návodu mi to vůbec nejde. Děkuji.