Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 25 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 362

Téma: plazma samsung ps51e6500, ps60e6500

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

je to uplne novy model, ale chcel by som otvorit tuto temu ak by sa tu zacali zjavovat majitelia.... napr. nastavenie farieb by ma zaujimalo
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2011

Tak daj nejaké tvoje poznatky o tejto telke, lebo tiež patrí k mojim kandidátom na kúpu.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

mam model s 51''. kedze sice preferujem japan made na panasonicoch mi vzdy vadievalo blikanie plaziem. ci to bola nahoda alebo je to tak, vzdy som to na panakoch videl viac. A kedze som na to citlivy opat som sa rozhodol pre samsunga. mal som pred tym cca 5 rokov hdready plazmu od samsungu a bola spokojnost. tak som teraz updatol na full hd.

dizajn je slusny, az velmi slusny, ramik tenucky. kuri ovela menej ako moja starsia plazma. celkovo je to tenucke (nie ako lcd tv ale ta hrubka je slusna. dal som to na stenu na drziak co ma hrubku od steny 4cm a vyzera to slusne.
    Mna zaujimal hlavne obraz. Zvuk mam vyvedeny cez 5.1 repro + reciever takze to ma vobec nezaujimalo. Takze k tomu viem povedat len to ze ano... zvuk to ma .
    Obraz na full HD: velmi dobry az vynikajuci. krmim to satelitnym signalom a tam som blikanie plazmy vobec nepostrehol. a to opakujem som na to citlivy. Jedine blikanie som zatial zazrel ked to krmim 1080p signalom z multimedialneho playera. Na bielej ploche vo velmi primeranej miere. Takze spokojnost. Nie moc spokojny som s farebnostou. ta je u panasonicov lepsia. Cakal som to, takze ma to neprekvapilo. Nastavujem, nastavujem a nastavujem... a ocakavam ze tak ako na starej plazme sa pomaly priblizim k farebnosti ktora bude OK. Trochu je zaujimave to, ze ta farebnost sa vyrazne lisi kanal od kanala. Ale to som videl aj v obchode na panakoch. Su kanaly, hlavne tie HD kde je farebnost fantasticka a nemam k nej vyhrady. A su kanaly kde je to trochu rozlietane. Co sa tyka uhlopriecky pod 50 by som uz nesiel. Pozeram to z 2.5-3.2 m vzdialenosti a je to tak akurat. Skor male ako velke.
    Ostatne fcie ma moc nezaujimaju. TV prehravam z dreamboxu a mkv z DUNA. Takze co za formaty to prehrava same neriesim. napichol som to na net a par krat spustil you tube. Klient je spraveny prijemne a nie je utrpenim si nieco prehrat z utube. Vlasne prehratie je na celej obrazovke a ked je zdrojom fullHD signal je to slusne. 3D som na chvilu vyskusal a neprekvapilo.... pre mna je to nieco navyse... srandicka... zatial sa to nechystam aktivne vyuzivat.
    Takze sumar. Dostal som od samsungu to co som ocakaval. Neblikajucu, nebzuciacu plazmu s velmi velmi slusnym obrazom pri HD signaly, velmi slusnym obrazom pri SD signaly... skratka kupu nelutujem a isiel by som do toho opat... tolko k uvodnym dojmom

Ak by boli este otazky, pytaj sa...
    Naposledy upraveno uživatelem spotnickoff: 16-04-2012 v 11:58

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2011

Tak to sme na tom podobne, zvuk mám tiež cez AVR, na smart hovadiny si nepotrpím a ani nemám na to čas, jediné čo chcem, je kvalitný obraz, hlavne ma zaujíma HD, lebo z SD vysielania sledujem akurát tak správy a nejaký šport. Ešte by ma zaujímalo ako je na tom z podaním čiernej, a lesklosti panela.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

Lesklost panela je evidentne lepsia. Porovnavam voci mojej starsej plazme. Vidim ked odfotim obrazovku. Kedysi som videl co je na obrazovke, teraz to skoro vobec neodraza. Mal by tam byt taky isty typ panela co maju v E8000 serii... takze veeelmi slusne. Cierna je dobra, nemam vsak ako porovnat. To by chcelo kuknut v obchode ked si das vedla seba aj dalsie modely. Tiez by mala byt solidna - taka ista ako v E8000. Volaju to Real black pro.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2011

Je E6500 nástupca D6900?, lebo žiadnu novú E6900 som nenašiel, viem že na Pan. je obraz celkovo tmavší, ako je na tom 6500?, dík za tvoje info.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

aj ja to tak chapem ze to je nastupca d6900. ale isto ma viac z e8000 ako mal d6900 z d8000. Aspon tak mi to prislo ked som pozeral parametre. Aj tu je obraz trosku tmavsi...
    Ale ja som skusal jas tak do 50% (defaultne bol kdesi na 35%) takze priestor na zosvetlenie by tam mal byt.

Este napisem jednu skusenost ked sa pytas na tu D6900. Ked som bol v obchode pozerat bola tam od panasonicu G30 a od samsungu d6900 relativne blizko seba. Co som bol prekvapeny... bezal tam to iste samozrejme ale ostrost obrazu bola vytrazne v prospech samsungu. Farebne podanie samozrejme v prospech panaka. Ale vravim farebnost si vie clovek aj doladit...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2011

No tak ďalší chrobák do hlavy, ale skôr 60".

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

Zajímalo by mne, jak si stojí srovnání (pochopitelně především ve smyslu obrazové kvality) tvého exter. DreamBoxu s integrovaným satelitním tunerem, určitě jsi to porovnával. A dále integr. S2 celkově, hlavně bezproblémová editace (přesuny stanic, mazání) a kompatibilita, resp. chování dekodéru Irdeto s kartou SkyLink (nebo CW + ICE IR). Dík za postřeh.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

Old Seeker: sklamem ta. neporovnaval neskusal. pre mna je sat tuner v tej plazme nezaujimavy a moje potreby nesplna. takze ja som ho ani nezapol. pre mna je to nepouzitelne.

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

Zajimalo by me jake 3D bryle jsou soucasti baleni teto tv?
    Samsung ma myslim 4 druhy 3D bryli.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

Nováček
    Registrace
    May 2012

Ahoj, pátral jsem po testech Samsung PS51E6500, ale našel jsem hlavně Samsung PN51E6500, která se podle všeho liší jen podstavcem, ale nikde jsem to potvrzené nenašel, ví někdo jak to tedy je?

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

pre milovnikov recenzii:

http://reviews.cnet.com/flat-panel-t...-35159639.html

The Samsung PNE6500 is an excellent television, with all of the features you need and few you don't. Its picture quality is every bit the equal of the phenomenal Panasonic ST50 series. The PNE6500's picture quality is also basically identical to its significantly more expensive Samsung stablemate, the flagship PNE8000, with the same performance in key areas such as black levels and color accuracy -- making the E6500 an excellent value.

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2011

PS = evropske modely, PN = americke modely - vicemene jsem ani nenasel cim se lisi.

Strana 1 z 25 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: Sony Bravia KDL-55HX850 (LCD LED) a Samsung PS60E6500 (PLAZMA)
    Od Plutotype v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 115
    Poslední příspěvek: 20-04-2013, 12:48
  2. Plazma: Samsung ps60e6500
    Od spacerer v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 08-11-2012, 12:11
  3. Samsung PS60E6500 vs LG 60PM970S
    Od martin155 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 22-06-2012, 17:00
  4. Plazma: Samsung ps60e6500