Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Televizory (CRT, LCD, PDP): Výber LED TV

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: Tonda

Znění dotazu: Dobrý den. Rád bych si nechal poradit při výběru LED TV - tedy aspoň v tom a úhlopříčce 42 palců mám jasno. Nepotřebuji 3D, Full HD ale chci. Příjem signálu je z KTV - Nej TV v Přerově. Satelit neuvažuji. Televize má umístění trochu nešťastné v tom, že odráží okno. Tudíž toto potřebuji zohlednit. Už jsem se díval na některé LG, ale nevím, jestli třeba Samsung není lepší. Děkuji za radu. P.S.: Cenu teď neřeším. Jen výběr výrobce a typu. Budou-li dva tři návrhy, budu rád.

Technika, které se dotaz týká: LED TV
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Také mám televizor naproti oknu, už od dob CRT televizoru, a řeším to závěsem. LED TV se zatím žádný neprodává, pokud vím. Jestli myslíš LCD televizor s LED podsvícením, tak už toho bylo na tomto fóru napsáno hodně. Tvůj dotaz je moc obecný, jestli je lepší LG, nebo Samsung. Jako by jsi se zeptal, jestli je lepší Hyundai, nebo KIA.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Samsung - lesklý display, LG (některé modely, např. 42LV5500) - matný display, takže pro Tebe zřejmě vhodnější. Taktéž něco od Panasonic (např. TX-L42E30E), Philips (např. 42PFL7606H), Toshiba. Vyber si podle toho, jaké potřebuješ další vlastnosti...

Podobná témata

1. Televizory (CRT, LCD, PDP): výběr TV
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-07-2012, 18:16
  2. Televizory (CRT, LCD, PDP): Jak je to s CMR
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-07-2012, 11:14
  3. Televizory (CRT, LCD, PDP): výběr TV