Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Výber LED TV

Neregistrovaný (0)|11.4.2012 14:54
Tazatel: Tonda

Znění dotazu: Dobrý den. Rád bych si nechal poradit při výběru LED TV - tedy aspoň v tom a úhlopříčce 42 palců mám jasno. Nepotřebuji 3D, Full HD ale chci. Příjem signálu je z KTV - Nej TV v Přerově. Satelit neuvažuji. Televize má umístění trochu nešťastné v tom, že odráží okno. Tudíž toto potřebuji zohlednit. Už jsem se díval na některé LG, ale nevím, jestli třeba Samsung není lepší. Děkuji za radu. P.S.: Cenu teď neřeším. Jen výběr výrobce a typu. Budou-li dva tři návrhy, budu rád.

Technika, které se dotaz týká: LED TV
geronimoh (2327)|11.4.2012 17:28
Také mám televizor naproti oknu, už od dob CRT televizoru, a řeším to závěsem. LED TV se zatím žádný neprodává, pokud vím. Jestli myslíš LCD televizor s LED podsvícením, tak už toho bylo na tomto fóru napsáno hodně. Tvůj dotaz je moc obecný, jestli je lepší LG, nebo Samsung. Jako by jsi se zeptal, jestli je lepší Hyundai, nebo KIA.
KamilZ (10277)|11.4.2012 21:04
Samsung - lesklý display, LG (některé modely, např. 42LV5500) - matný display, takže pro Tebe zřejmě vhodnější. Taktéž něco od Panasonic (např. TX-L42E30E), Philips (např. 42PFL7606H), Toshiba. Vyber si podle toho, jaké potřebuješ další vlastnosti...