Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 19 z 130 PrvníPrvní ... 917181920212969119 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 271 až 285 z 1940

Téma: Lg 47lm660s

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od K-O-L-D-A Zobrazit příspěvek
    Ahoj. Přihlásili jste se někdo k lgappstv.com ? Já to zkoušel ale když zadám do televize jméno a heslo z přihlášení tak mu to ukáže ze je to špatně udělané. No prostě při registraci jsem zadal Anglie a televizi mám zadanou český. Tak uvažuji jestli to není kvůli toho.
    předem díky.
    Ja jsem to zkousel a funguje to. Ale pokud jsi udelal registraci na Anglii, tak musis prepnout zemi taky na Anglii, jinak se neprihlasis.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2012

Citace Původně odesláno od BlackOne Zobrazit příspěvek
    Ja jsem to zkousel a funguje to. Ale pokud jsi udelal registraci na Anglii, tak musis prepnout zemi taky na Anglii, jinak se neprihlasis.
    Díky za info. Ještě jedna otázečka. Dá se registrovat pod českou republikou?
    Kdyz jsem zadal do prohlížeče www.lgappstv.com tak mi tam vyskočila Evropa a jen pár jazyku.
    A když se teda v televizi přihlásím pod Anglii dá se to potom přepnout zpět až to potvrdí účet a nebo budu muset pokaždé když chci něco stáhnout z apps připínat mezi Anglii a českém.

- - - - doplněno - - - -

Citace Původně odesláno od Tari Zobrazit příspěvek
    Myslim, ze staci rozdelat 2 bryle pro 3d a prohodit skla tak,aby byla polarizace pro obe oci stejna.
    Díky za nápad snad to nějak půjde rozebrat a prohodit. Ještě nápisu zkušenosti.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

alebo si ich daj poslat zo slovenska a ostane ti aj zaruka v platnosti.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od K-O-L-D-A Zobrazit příspěvek
    Díky za info. Ještě jedna otázečka. Dá se registrovat pod českou republikou?
    Kdyz jsem zadal do prohlížeče www.lgappstv.com tak mi tam vyskočila Evropa a jen pár jazyku.
    A když se teda v televizi přihlásím pod Anglii dá se to potom přepnout zpět až to potvrdí účet a nebo budu muset pokaždé když chci něco stáhnout z apps připínat mezi Anglii a českém.
    Registrovat na CR se bohuzel neda, mam to potvrzene i z technicke podpory LG!
    Pokud budes chtit neco stahnout, tak se musi znovu prepnout na Anglii. Ale neni problem mit prepnuto na Anglii stale. EPG i vsechno ostatni funguje vcetne diakritiky.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

Ja mám neustále Nemecko, pretože je tam hromada dobrých aplikácií, on-line hudobné TV, dokumenty DW a napr. teraz Maxdome požičovňa na jeden mesiac zadarmo.
    K čomu je dobré česko? ČTK?

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Vrátím se ještě k Blu Ray a 24p. Vyzkoušel jsem asi 7 2D disků, Original BR-DL, i SL. Koncert AC/DC + filmy. Vše přehráno OK. Nenašel jsem nic špatně, stejné jako na původní plasma TV Panák PZ800.
    Fw posledni .

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

na serveri dTest vysiel test novych televizorov. Najlepsie sa umiestnili TV samsung
    Samsung UE40ES7000, Samsung UE40ES8000, Samsung UE46ES7000, Samsung UE46ES8000
    s Celkovym hodnotenim dobre (74 %) dobre (74 %) dobre (74 %) dobre (73 %),

naopak TV LG dopadli v porovnani so samsungom takmer katastrofalne, najlepsi

LG 47LM860V 65%, LG 47LM760V 53% a LG 47LM660V 51% (posledne dva len s hodnotenim uspokojivo)

LG 47LM660V ma zle hodnoteny obraz 41% aj zvuk 49%. Co ma este pri tomto modeli zarazilo je hodnota rychlosti prepinania kanalov, kde uvadzaju hodnotu 6.8s ale model 760 ma len 1.8s (samsung 2.2s).

Som nemilo prekvapeny z tychto vysledkov, a neviem do akej miery im mozno verit, pretoze aj na samsungy som nepocul nic dobre, takze nechapem, preco je ten rozdiel taky markantny.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Já bych zrovna D-Test jako bernou minci rozhodně nebral a podle nich bych si televizi nikdy nevybíral

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Naprosto souhlasím - zrovna DTestem bych se až tak neřídil. Lze z něho sice načerpat nějaké informace, ale o jejich hodnocení by se dalo dost diskutovat.

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

Ono je asi problém v tom v jakém režimu nastavení obrazu ty televize měli, pokud v tom jak je vybalili z krabice, tak ten obraz není nic moc, takže se tomu možná dá věřit. Nemyslím si že nastavovali ten obraz, nepřepínali režimy obrazu, také je otázka s jakým firmwarem to bylo koupeno. Možná je to tam napsané, ale kvůli toho ten časopis kupovat nebudu. Jinak pro ty kteří mají android už vyšel ovladač této televize a vůbec pro modely 2012, odkaz zde https://play.google.com/store/apps/d...from_developer Mi jede bez problémů, ale ještě ne všechny funkce jsou aktivní.

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

22.6. vysiel novy Chip, kde su tiez testy TV s velkymi uhloprieckami, vyhral opat Samsung. Velmi som ten test ocakaval, ale som velmi nastvany, pretoze z modelov LG je tam len jeden minulorocny model a modely 2012 tam vobec nie su. Chcel som to porovnat s testom v dTest, ale tym padom to nie je mozne, kedze tam modely 2012 nie su.

V teste su vacsinou TV s aktivnym 3D. Neviem ci su v tom casopise taki blbci, ze ked robia velky test 22 TV a nedaju tam najnovsie modely znacky, ktora ma relativne zaujimavy podiel na trhu. Asi by to chcelo im napisat, nech trocha rozmyslaju. Tym padom je ten test prakticky nepouzitelny, pre tych ktori uvazuju nad znackou LG a pre ostatnych tam chyba k porovnaniu jeden vyznamny zastupca na trhu TV.

Nováček
    Registrace
    May 2010

Ceny techto dvou tv jsou absolutne stejne,tak se ptam chytrych hlav vcem je rozdil u techto dvou rad,Motion Clarity 800 vs 400 vim a to je vse? Dik za odpoved

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Kde je mají stejné (ideálně za cenu 660S)? 760S je cca o 5 kKč dražší. Nepleteš si to s 670S nebo jiné velikosti?

Nováček
    Registrace
    May 2010

Ano myslim tim 55" ty ceny jsou naprosto stejne,47" je rozdil 1Kkc,odkaz
    http://www.alza.cz/multimedia/3d-bry...7&po=1&sc=1697
    Naposledy upraveno uživatelem dusandj: 27-06-2012 v 19:37 Důvod: oprava

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Že by nějaká nová politika LG? LM660S je tím pádem předražená, protože je to úplně stejný model jako LM670S, akorát má jinou barvu rámečku. A za to bych 5 kKč navíc nedal (ani za LM760V).

LM670S (stříbrná) = LM660S (černá)

LM760S má MCI 800Hz a v balení dvoje 3D dual play brýle.

http://admin.pis.lge.com/PDFServlet....&localeCode=cz
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 27-06-2012 v 20:03

Strana 19 z 130 PrvníPrvní ... 917181920212969119 ... PosledníPoslední