Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Amiko 8320 Cx

mandikczech (42)|7.4.2012 18:46
AHOj no můj problém je v tom ze my do příjimače jde jen jedem příkaz a bud to je FW nebo přijímačem protože disqc je pohodě na arivu to šlape normálně VŠECHNY 3 astry tento tip
SW 0A010A00_1.4.09 MCAS
a zkoušel jsem všechny kombinace 1/4 2/4 3/4 4/4
photo d
m,,,.jpg m,,.jpg m,.jpg
mandikczech (42)|7.4.2012 18:48
+ video jak jsem to dělal
KamilZ (10277)|7.4.2012 18:55
No, když se naučíš alespoň základy pravopisu a trochu inteligentně popíšeš, jaký problém máš, tak Ti možná někdo pomůže.
mandikczech (42)|7.4.2012 19:24
mam problém stým ze my nejde tito satelity 19 a 28 dělal jsem vše co se dalo ale nejde to zkoušel jsem to i na arive a tam to jde normalne tak nevím kde muže byt ten problém
bud spatný FW nebo už nevím FW od prodejce
zicofot10 (69)|11.4.2012 10:55
Ahoj.Možná bych zkusil i jiný Diseqc.Stalo se mi,že jeden přijímač od opticumu mi chodil s diseqc od EMP a s ostatními blbnul.
mandikczech (42)|11.4.2012 22:59
už mam motor díky
sonny360 (99)|6.8.2012 08:07
Dobrý den, prosím o radu: mám zakoupen nově přijímač AMIKO 8320 + kartu Skylink, karta je aktivována, máme doma na jedné TV již SKYLINK, chtěli jsme ho i na další TV a tak jsme pořídily konvertor LNB Twin Inverto RED, vše zapojily, ale najednou na TV kde již SKYLINK šlapal normálně, tak nyní běhají přes TV pruhy, prostě blbne obraz, pokud vypojím z konvertoru kabel od mého nového AMIKA tak pruhy zmizí a jde vše OK.... a další problém je, pokud teda zapojím zpět kabel a jdu ke své TV, karta skylink je teda aktivní, tak mě programy které by jít měli (GRATIS), nejdou a je u nich ikona zpoplatnění což by být neměla, např PRIMA, NOVA atd... musí se někde něco v přijímači nastavit? opravu se v tom neorientuju a beru každou radu... díky. Jo ASTRA 23,5 je nastavena, to by mělo být snad v pořádku.
KamilZ (10277)|6.8.2012 08:51
Pruhy Ti bude dělat pravděpodobně zemní smyčka. Zkus z obou TV odpojit klasické antény (satelit nech zapojený). Pokud to přestane, tak je to ono a kup si oddělovač.

Amico 8320x Cx má Connax čtečku, takže aby Ti šly karty Skylink (jakou přesně máš? ICE nebo Pi-Sys?), tak musíš nahrát pravděpodobně nějaký plugin nebo alternativní firmware, nebo koupit CI modul. Řeš to s prodejcem, kdo Ti to prodal. Jestli jsi to bral vše dohromady (přijímač a kartu), tak je ale divné, že se Ti o to nepostaral.
[QUOTE]Přijímač je vybaven jednou vestavěnou čtečkou karet Conax (po softwarové upravě podpora čtení karet Cryptoworks, ICE a Irdeto) - 100% spolupráce není garantovaná![/QUOTE]
Pokud jsi si jistý, že tam patřičný firmware máš, tak přepni na ČT24 a pošli si přes web Skylinku zápisy (sekce správa karet)

A hlavně nevolej na Skylink, tak by s Tebou pěkně vyběhli :-).
sonny360 (99)|6.8.2012 08:58
OK díky moc za rychlou odpověď. Doma na vše mrknu a zkusím.
sonny360 (99)|6.8.2012 12:10
tak dobrý, programy jedou všechny chyba byla na mé straně :-) ale pořád mám ten první problém, když z TV vytáhnu klasickou anténu stále to zlobí a obraz není OK, díky za případné další rady
KamilZ (10277)|6.8.2012 18:59
Tak postupně všechno odpojuj, až najdeš, co to způsobuje. Jestli nemáš motor na natáčení, ale jen klasické LNB, tak to není nijak uzemněno a nemělo by to vadit. Tobě se to tedy zřejmě dostává z jedné TV do druhé přes STB a LNB. Takže od obou TV postupně všechno odpojuj, dokud to nepřestane. Pokud to bude dělat i při pouhém zapojení STB+TV (odpojené všechny DVD, PC, videa, zesilovače, prostě vše), tak máš zřejmě nějaký problém v elektrice, pak bych zkusil všechny spotřebiče, které jsou do toho zapojeny, připojit z jedné zásuvky (přes velký prodlužovák). Má nějaký spotřebič tří-kontaktní zástrčku (jako mají PC)? Nebo mají všechny jen dvoukolíkové?

Tedy za předpokladu, že to je ten problém se zemní smyčkou (pruhy to dělá stále, i v menu) a že závadu v přijímači jsi vyloučil. Pruhy se objeví na TV č. 1, kdy připojíš LNB k STB u TV č.2?