Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Avermedia AverTV Go 007 Plus FM - SVIDEO ciernobiely obraz

duhovnik (18)|12.4.2005 07:39
Pred pár dňami som kúpil tv kartu Go 007 Plus FM a pod Windows XP mám čiernobiely obraz keď používam vstup svideo. TV obraz je normálny, farebný. Pod linuxom mi SVIDEO obraz funguje v poriadku, sú farby. Pod XP softwarom nefungujú tie slidery na nastavovanie hue/color a tak. Brightness a contrast však fungujú.

Káble mám otestované, sú v poriadku, skúšal som ich cez tv out na televízor. Skúšal som ovládače z cdčka aj ovládače v beta verzii z web stránky, software detto. Mám directx 9.0c, skúšal som bez service packov a so sp2.

Help! :-D
duhovnik (18)|13.4.2005 07:50
Problem bol v tom ze pri prevode cinch-svideo sa signal stale tvari akoby isiel cez cinch co originalny software nedokaze stravit. :-k Skusil som Dscaler kde som nastavil cinch over svideo a obraz bol v pohode. Na druhu stranu, su tam dve rozne karty a bud funguje zvuk alebo obraz takze som na zaciatku. Asi tu kartu vratim/predam a kupim si tu s hardwarovym mpeg2 enkoderom :-)
duhovnik (18)|15.4.2005 07:22
Vcera som sa trochu pohral s dscalerom a po tom ako som zvuk previedol cez zakladnu dosku tak mi isiel aj zvuk aj obraz dobre ale kvalita bola akasi zvlastna taka nic moc a potom som zistil ze dscaler grabuje iba 768x288!