Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dune HD Pro

stani (1647)|1.4.2012 09:14
Dune HD Pro - měl by tam být nejnovější chip Sigma 8910, který údajně jako první zvládne 3D rip ve Full SBS.

[ATTACH=CONFIG]17186[/ATTACH]
dune-hd-pro.jpg
kuba78 (39)|1.4.2012 10:51
a co z toho je prehravac? takova bestie, dyt to ma na vysku aspon 7U :) me dycky zajimalo, v dobe miniaturizace, co vlastne v tech velkych profi bednach je? dyt tech par vykonnych cipu na malinkatem PCB nepotrebuje tolik prostoru ani ohromne chlazeni, elektronky ani lampy se tam uz nedavaji, diskove uloziste predpokladam pochopitelne SSD nebo jeden 2,5 HS HD, pokud teda vubec nejake (idelane zadne), vzadu neni v dobe HDMI a ruznych sbernic potreba zastupy desitek cinchu a vystupu.. tak proc je to vlastne tak velike?
nahore je RU pro mechaniku, uprotred teda asi samotny prehravac, dole je co - jen displej s dalsi mechanikou? nebo jsou to dve provedeni jednoho vyrobku?

EDIT: uz sem to nasel.
The unit in the middle is the player housing the main SoC, the SMP8910. It also has all the DACs for full multichannel analog audio output. The module on top is the Blu-ray / HDD add-on, while the third module is a NAS system with 4 bays and a touchscreen based control unit
jito (999)|1.4.2012 11:53
Objevilo se několik modelů označených jako Pro.
Ten spodní model je vysoký proto,že má 4 hotswap sloty pro HDD-ty jsou zastrčené na boku.
Co jsem viděl screeny i popisy,tak já bych očekával minimílně 2 HDMI výstupy a USB 3-ale o tom nikde ani slovo.
Sice má konektory XLR,ale kdo to dnes ocení,že...

Místo podobného představení nového výrobku,bych raději uvítal prodej recenzovaných modulů pro DVB-T/C/S do modelu Max.Je to už rok...
tjurny (496)|1.4.2012 19:34
Taky me to prijde strasne velky. Mohli aspon tu BD mechaniku vmestnat do samotneho pristroje.

Tohle mi prislolo lepsi .



Ale i tak by se mi to nevlezlo do supliku, HDD bych nevyuzil a cena bude astronomicka.