Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Budoucnost CANON HF M41

Palib (49)|30.3.2012 14:40
Po přečtení tohoto fóra a shlédnutí zkušebních videí jsem se rozhodl, že koupím CANON HF M41, ale trochu jsem spekuloval, vzhledem k tomu, že tu kameru potřebuji na léto, že si počkám a třeba trochu zlevní. Bohužel opak je pravdou, nebo spíš na už není na pixmanii a jinde je ta cena pořád stejná. Netušíte jak to vypadá s budoucností tohoto typu, kdy přijde nějaká novinka, která ji vytlačí ze scény a taky zlevní. A je to dle Vás v dané kategorii cca 17tis. nejlepší nákup???? Děkuji za rady!!!
ai (2993)|30.3.2012 15:18
Nove kamery vychazeji v lednu, unoru az breznu (Sony, Panasonic, Canon), tedy je dobre koupit v lednu kameru , ktera byla uvedena predchozi leden. Da se usetrit hodne. Nesmi jeden podlehnout dojmu, ze musi mit tu novou, ktera zarucene uz bude "zazrak" oproti predchozimu roku :-) . To same plati pro PC, mozna pro elektroniku vseobecne, mobily, kupujeme je tak casto, ze kupovanim starsich modelu se da usetrit velmi hodne, a pritom jsi technologicky jen rok a neco vzadu, s 30% uspory.
Palib (49)|30.3.2012 15:20
No já bych se té 41 držel, ale žádný cenový vývoj to nemá a nevím přesně odkdy je na trhu.
Fricoolinek2 (675)|30.3.2012 16:51
Canon na leotšek připravil velmi mírně inovovanou řadu HF M5xx, ale POZOR - žádná kamera z této řady nemá hledák!
Palib (49)|31.3.2012 06:58
A kdy by se měly novinky objevit na trhu????
josefíka (651)|31.3.2012 08:38
Palib
budeš-li takhle uvažovat, tak se nové kamery nedočkáš. Vyber kameru, porovnej vlastnosti s konkurencí a kup.
ai (2993)|31.3.2012 16:26
Jak jsem psal, pokud ji mas moznost sehnat ted HF M41 za dobrou cenu, tak ji ber, pokud budes cekat, mozna uz ji nebudou prodavat. Pokud vezmes novou kameru HF M5xx tak se zaradis mezi spotrebitelskou generalitu a vyhodis $200 pro nic za nic. Jasny, ze ti budou vsude psat, ze tentokrat to je zazrak oproti minulemu roku, ale toto pisou porad , a v konci kamery akorat straceji funkce na manualni ovladani apod.

Neni preci problem porovnavat ceny, ovsem jak jsem psal, ja treba u HFM41 vidim discontinued na B&H photovideo , tusim pred mesicem asi se prodavala s velkymi slevami ...Discontinued neznamena vpodstate, ze je vadna a stara, ale to, ze chteji prodat novou drazsi ...
Palib (49)|11.4.2012 13:46
Díky za věše odpovědi a rady a to co jste mi předpovídali se stalo skutkem, M41 je nedostupná. A vypadá to, že se její status asi nezmění...
Proto jsem asi opět dostal na začátek, mám nějaký rozpočet 16-17 tis. a chci to NEJ co jde koupit. A když jsem si projel zdejší diskuze začínám uvažovat o zrcadlovce, kde bych možná obhájil navýšení rozpočtu na nějakých 20tis.
Poradíte prosím kudy se vydat a kde hledat????
Bezejmeny (21)|11.4.2012 14:15
Palib (49)|11.4.2012 14:32
Díky za tip, ale cena je někde jinde, tudy cesta pro mě nevede!!!