Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung PS51D570 a CA Modul

vlkovec (6)|30.3.2012 11:47
Dobrý den, koupil jsem si tuto TV Samsung PS51D570 a chtěl bych moc poprosit o radu ohledně CA Modulu pro příjem DVB-S.

Pročetl jsem toho hodně, ale nenašel jsem žádnou radu přímo od nějakého majitele TV, který modul funguje správně a bez jakýkoliv problému.

Někde píšou, že je dobrý modul Neotion, jinde doporučují SMIT (ty jsou dokonce dva typy), pak jsou ještě Mascomy a v kameném obchodě mi dokonce doporučil nějakou neznámou značku za 1 500 Kč, což už je oproti konkurenci (Neotion, SMIT - 899 Kč) trochu moc.

Dále někde píšou, že SMITy v samsungu blbnou. Člověk pak neví.

Mám kartu SKYLINK, která podporuje jak Cryptoworks tak Irdeto (je to ta přechodová karta mezi systémy).

Prosím tedy o radu od někoho, kdo to má opravdu vyzkoušené, ať nešlápnu vedle.

Děkuji.
vlkovec (6)|3.4.2012 06:20
Takže jsem nakonec koupil co měli v obchodě a jedná se o CA modul SMIT Skylink ready a s touto TV funguje bez problémů. Takže aby ostatní uživatelé věděli.

Teď mě spíš trápí jak připojit TV k internetu. K domácí síti se připojí bez problému, ale k internetu to furt píše chybu. Přitom jí mám zapojenou v routru přes ethernet kabel jako ostatní věci (PC, PS3), které normálně fungují.

Připojení k internetu rozuměj...pro stahování aktualizací atd. Vím, že tato TV nedisponuje žádným browserem.

Taky by mě zajímalo, jak spustit přes AllShare 3D Full HD film bez sekání.
bavorak (1494)|3.4.2012 14:44
no neviem teda, ale mne sa to po prvom pripojeni LAN kabla nastavilo vsetko samo a doteraz funguje. Skus to urobit odznovu.