Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): internet@TV-"služba nie je podporovaná"

Neregistrovaný (0)|27.3.2012 21:55
Tazatel: kamil

Znění dotazu: Prestal mi fungovať prístup na internet (YOU TUBE atd.)Mam TV LE40B750 nemenil som žiadne nastavenia ani v TV ani v Routri.Keď na DO zatlačím tlačidlo Internet, tak mi nahodí hlašku "služba nie je podporovaná".Skúšal som už meniť krajinu v nastaveniach aj v servisnom menu-žiadna zmena.Dal som TV do default ale pise to iste-ping aj test mojej siete je v poriadku.Firmware mam najnovší - internet v PC mi funguje. Neviem či niečo nepostláčali moje deti. Prosím Vás poradte mi ako mam zistiť kde je problém-ako mam postupovať. Ďakujem.

Technika, které se dotaz týká: LCD TV , internet@TV
KamilZ (10277)|27.3.2012 22:08
vivid.sk (11472)|27.3.2012 23:30
Sice nepouzivam, ale mne tato funkcionalita funguje (aj prave teraz - odskusane Youtube).
Neregistrovaný (0)|30.3.2012 07:24
Takze na podpore Samsung, mi nic rozumne neporadili a tak som dal este raz telku do vychodzich nastaveni cez exit. spustil som plug and play ale ako krajinu som zvolil Nemecko. Po nastaveni siete som spustil internet@TV a v pohode mi nacitalo widgety Yahoo-vsetko fungovalo. Este raz som dal telku do vychodzich nastaveni cez exit. spustil som plug and play ale ako krajinu som zvolil Slovensko. Nastavil som siet tak isto ako predtim ala teraz sa nic nenatiahlo -ziadne widgety. Po spusteni internetu sa objavila hlaska "služba nie je podporovaná"- takze to nefunguje. Este raz som zopakoval nastavenie na NEMECKO a teraz fungujem na widgetoch Yahoo. Mozno niekomu pomoze moja skusenost , dakujem vam KAMIL.